|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Prvi pregled in dr. Hočevar
3.9.2004 21:28:31   
Zvezdica
Danes smo bili na prvem pregledu in moram pohvalit našega fanta, ker je zrastel 4 cm, torej zdaj meri 58 cm, dobil 1650 g, zdaj tehta 5090 g in obseg glavice je 39, torej tudi tukaj pridobil 4 cm. Vse je ok in sploh sem tako vesela, ker smo tudi to skoz dali. In ponosna ker nam tako dobro gre.
Zdaj pa me zanima naslednje, a rumeno knjižico, tisto o cepljenju so obdržali oni ali so Vam jo vrnili? e nkjer ne najdem in ker sem bila danes malo bolj smotana, sem jo očitno tam pustila:(

Pozdravcek vam n vašim sončkom.

Zvezdica
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Prvi pregled in dr. Hočevar
3.9.2004 21:54:07   
monika2004
Zdravo!!
O kako lepo rasteta in se redita. Knižico imaš vedno ti pri sebi. Saj tako je pri nama!

(odgovor članu Zvezdica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Prvi pregled in dr. Hočevar
3.9.2004 21:57:13   
Zvezdica
Hvala Monika:):):)

Ampk knjižie pa ne najdem:ups:.grem še enkrat gledat...

pa pa

(odgovor članu Zvezdica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Prvi pregled in dr. Hočevar
3.9.2004 22:01:20   
monika2004
ja le pejt, upam da jo boš našla! JAVI!!! Lep pozdrav

(odgovor članu Zvezdica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Prvi pregled in dr. Hočevar
3.9.2004 22:44:27   
Anonimen
Zvezdica, a pridete???9nebesa

(odgovor članu Zvezdica)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   Prvi pregled in dr. Hočevar
4.9.2004 10:53:39   
Zvezdica
Ojla!
Žal ne, ker sem preveč prehlajena, da bi okoli hodila, šsploh pa se bojim tam med toliko otročki biti s smrkavim nosom. Nam je prav žal, ker smo se fajn veselili in upali, da mi bo bolje:((.
Lepo se imejte in se spomnite tudi na nas!

Pa pa

(odgovor članu Zvezdica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





16 razlogov, zakaj si boste zaželeli še en...
Če še kolebate ali bi otroku rodili bratca oziroma sestrico, si poglejte te fotografije - prepričani smo, da se boste ta...
Je za otroka res najboljši najvišji zaščit...
Je za otroka zares najboljša zaščitna krema za sončenje z najvišjim zaščitnim faktorjem? V članku preveri, kako izbrati ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?