|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   pomoč ANTIBIOTIK
1.9.2004 10:36:16   
ajat
Ciao punce!
To sploh ne spada nikamor na RR, ampak vi mi boste sigurno pomagale.
Moj pes (nemški ovčar) je imel rano na vratu. Peljala sem ga k veterinarju, kjer je dobil inekcijo, mazilo in antibiotike.

PROBLEM: Antibiotik bi moral dobivati 9 dni na vsakih 12 ur!!
Do včeraj je bilo vse lepo in prav, če ne bi jaz včeraj ob 00.00 mu pozabila dati drugi antibiotik. Osatali so nama še 4 dnevi.
Danes ob 12.00(poldne) bi moral dobiti po pravilih antibiotik. Kaj naj naredim zdaj?
Kdaj mu dam antibiotik?
Je že vse zgrešeno?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   pomoč ANTIBIOTIK
1.9.2004 10:54:08   
ajat
ma potem, bom počakala še eno urco pa mu bom dala kar ob 12 in tako dalje na dvanajst ur kot do zdaj.

Upam, da ne bo nič narobe :((

(odgovor članu ajat)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   pomoč ANTIBIOTIK
1.9.2004 11:05:35   
mala maja
bolje da mu daš takoj. V eni uri se lahko raven antibijotika še bolj zmanša. Ne odlašaj ker drugače antibijotiki ne bodo pomagali.

(odgovor članu ajat)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   pomoč ANTIBIOTIK
1.9.2004 11:13:43   
ajat
že grem

(odgovor članu ajat)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?