|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   To presneto kolcanje
11.12.2006 11:16:07   
Anonimen
Našo user posted image  že čist preveč mouči to kolcanje, večkrat se nam je že zgodilo (tudi nocoj), da sva se fino najedli, nakar je podrla kupčka, med hranjenjem se ji je že začelo spat, torej bi lahko brez problema zaspali, pa jo je začelo kolcat in potem se je čisto prebudila (to kolcanje traja tudi tam do pol ure!user posted image )  in ni zaspala še nadaljne 2 ure, ... potem pa je bila tako ali tako spet lačna user posted image user posted image .
Zraven se reva tako jezi, da nekajkrat celo zajoka user posted image ,... groza v glavnemuser posted image

Se vašim user posted image  tudi tako pogosto kolca? Se sploh da kaj naredit glede tega?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: To presneto kolcanje
11.12.2006 11:26:19   
lenika
Ko je bil naš novorojenček, se mu je tudi po 3x na dan kolcalo, samo ga nikoli ni motilo. Če pa je bilo to tik pred spanjem, sem ga še malo pristavila in ko je še malo popil se mu je nehalo kolcat in je lahko zaspal.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: To presneto kolcanje
11.12.2006 12:52:11   
beki24
tudi naši se veliko kolca- edina rešitev je, da ji daš še malo mleka ali čajčka za popit in upaš da se ji bo nehalo

_____________________________



(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: To presneto kolcanje
11.12.2006 13:00:53   
krfjolca
Ja, pri Anžetu je isto user posted image . Pa kolcanje mu gre tako zelo na živce, da začne tulit in ga potem ni moč pomiriti najmanj eno uro, pa če se na glavo postaviš. Ene dvakrat mi je pa uspelo, da sem kolcanje zaustavila - tako, da sem mu dala za spit žličko prekuhane vode ali čaja. Ampak moraš na hitro zlit v usta, pa upaš, da pogoltne ... Včasih pali, včasih pa ne.user posted image

_____________________________

Anžetko Bosopetko in Sarica Košarica :D



(odgovor članu beki24)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: To presneto kolcanje
11.12.2006 13:20:10   
tinkamiška
Tudi pri nas je bilo kolcanje nadležno in sem ji ravno tako pomagala z ponovnim dojenjem. Ali pa sem ji dala žličko vode.




_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu krfjolca)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: To presneto kolcanje
11.12.2006 14:35:52   
ElaM
Naša tudi veliko kolca. Takrat ji ponudim čaj ali mleko, dojim ne več.
Je pa naša punca veliko kolcala že v trebuhu.user posted image

_____________________________

:)

(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: To presneto kolcanje
11.12.2006 22:02:49   
lifcsi
Tudi Tara še zmeraj kar pogosto kolca. V porodnišnici so mi babice rekle, ko sem tožila nad tem: "Gospa, kaj pa vi naredite, da vas kolcanje mine? Pijete. Evo, pristavite štručko še k prsim, pa bo minilo." In je res, tako da to metodo še praktivciramo, saj pri nas druge vrste pitja ne pomagajo.

(odgovor članu ElaM)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: To presneto kolcanje
12.12.2006 12:10:28   
**Petra**
Našemu pomaga, da ga še nekaj časa nosim, tako kot za podiranje kupčka, potem pa neha kolcat.  

(odgovor članu lifcsi)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: To presneto kolcanje
12.12.2006 17:53:53   
Nogavica
Tudi Živo pogosto začne kolcat ravno takrat, ko je sita in že na pol spi. Ponavadi malo počakam, če jo bo minilo, če ne, pa jo še malo pristavim - navadno jo kar hitro neha, potem pa spet zaspi na zizi.
Patronažna je tudi predlagala žličko ali dve prekuhane vode, samo jaz tega ne prakticiram, ker se bojim, da se ji bo zaletelo.

_____________________________

Živa - 22. 11. 2006
Tilen - 17. 10. 2009

(odgovor članu **Petra**)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: To presneto kolcanje
12.12.2006 18:04:35   
Alisa
Anže je tja do 3. meseca kar veliko kolcal, kljub temu da sva podirala kupčke. Zdaj pa se mu je spet začelo ko hoče nekaj brbrat( govorit), pa se mu potem začne kolcat. Jaz mu dam kar 1-2 žlički vode ali čaja pa se mu neha.

_____________________________

preden si bil spočet, sem si te želela,
še preden si bil rojen, sem te ljubila
in komaj si se rodil, bi zate umrla.
To je čudež življenja.



(odgovor članu Nogavica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: To presneto kolcanje
12.12.2006 19:30:04   
Marelica
Ja, tudi naši se je precej kolcalo, pa zdaj po par mesecih premora se ji spet večkrat začneuser posted image . Včasih celo 3x na dan. Pitje naši ne pomaga. Ko je bila še majčkena jo je nehalo samo tako, da je začela jokat. Ampak ker je kolcanje pravzaprav ni motilo, smo jo do joka moraloi pripraviti. Zdaj tudi jok ne pomaga več. Še dobro, da se ona ne sekira. user posted image

(odgovor članu Alisa)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: To presneto kolcanje
13.12.2006 11:35:28   
pikicaa
Naša je prve tri mesece  non stop kolcala. pa zraven jokala, ker je bila tako znervirana. ponavadi sem jo podojila pa je vedno pomagalo.

_____________________________

4.6.2006 je prišla na svet najina največja sreča z imenom Maja
18.1.2008 smo dobili še sončico Klaro.

(odgovor članu Marelica)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: To presneto kolcanje
13.12.2006 14:54:05   
frufru
Našemu se začne kolcat, ko podre kupčka. Sem probala tole z dojenjem, samo potem je treba pa spet kupček podret al pa bruha.... Se vrtimo v začaranem krogu. A druge rešitve ni?user posted image

(odgovor članu pikicaa)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: To presneto kolcanje
14.12.2006 9:27:08   
Kato
Kolcanje je nekaj normalnega pri dojenčkih, vse dokler mu trebušna prepona ne začne normalno delovati. Moj je že v trebuščku kolcal po 2-3 krat na dan, pa tudi sedaj (star je 2 meseca) kolca kar pogosto. Meni se zdi edino to, da mu pomaga, če ga obrnem na trebušček, ker mu je takrat malo lažje.


(odgovor članu frufru)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
Spiš med dojenjem? Na to moraš paziti!
Na internetu lahko najdeš veliko napačnih informacij o spanju in dojenju ter o tem, da je to vedno nevarno.




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?