|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   PLS nasvet - AMNIO KR
19.12.2006 21:39:07   
crci06
Živjo!
Verjetno vas je na forumu dojenček največ z najbolj svežimi
izkušnjami...
Prosim pa vas za nasvet glede amnio v KR.
Grem jutri in vem le, da moram bit zjutraj tam in imeti napotnico...
Koliko časa traja pregled?
Kako izgleda?
Lahko sam pelješ nazaj ali je bolje imeti prevoz?
Še kakšen nasvet (razen ruzaka v prtljažniku?? )??
Hvala!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: PLS nasvet - AMNIO KR
19.12.2006 21:52:11   
Anonimen
Pregled traja par sekund, vsaj pri meni je. Drugače pa ne vem. Meni se je po pregledu ulila kri po nogah (sem bila v halji za rojevat). Ampak sem na amnio prišla s porodne sobe in šla potem nazaj. Ne vem, kako pogosto se to dogaja, menda je bolj običajen manjši krvavkast izcedek ali pa še to ne. Torej, če bi jaz morala domov po pregledu, bi zaradi te krvi raje videla, če bi me kdo drug peljal. Vzemi pa vsekakor kakšen vložek s seboj.

(odgovor članu crci06)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: PLS nasvet - AMNIO KR
19.12.2006 22:19:04   
crci06
Hvala, Splišni!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: PLS nasvet - AMNIO KR
20.12.2006 8:45:21   
Olivija
jaz sem imela 2x amnio v Kranju in obakrat sem šla domov, je šel pa moj partner zraven, za vsak slučaj. Je pa hiter pregled, v drugo je rekel, da je že vse pripravljeno in da naj se vrnem naslednji dan.

(odgovor članu crci06)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: PLS nasvet - AMNIO KR
20.12.2006 9:49:42   
x_srečka_x
Traja res le par sekund, če je še ni za rodit te pošlejo domov. Drugače pa kar tam ostaneš. AMNIO sem pa jaz imela 3krat. Po pregledu sem pa imela malo rjavkastega izcedka. Joj, pa tešč moraš biti user posted image

LP

(odgovor članu Olivija)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: PLS nasvet - AMNIO KR
20.12.2006 15:30:02   
dory
no tudi jaz sem imela amnio v kr...delal mi jo je gregorac, trajal je par minut in cist brez bolecin...tko da ni nc tazga...

(odgovor članu x_srečka_x)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
Datumi izplačil socialnih transferjev za l...
Povezavo na tale članek si shranite med priljubljene, da boste imeli pomembne datume izplačil socialnih transferjev za p...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?