|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   noseča?
3.4.2008 15:39:23   
sanya
Čao!
Sem nova na tem forumu in bi rada pohvalila vse, ki oblikujete tako zanimiv forum kot je ta. Res hvala. No bi pa rada že izpostavila tudi moj "problem" v zvezi z zanositvijo. Zadnjo menstro sem imela 28.2, torej že 33 dni od zadnje ( bila le 3 dni) in danes menstre še vedno ni. Ovolucijo sem tudi čutila ( špikanje, rahel izcedek oz. krvavkasta sluz(1 dan). Vsi testi so negativni od romed-a do clear blua.... občasno me špikne v jajčnikih, prisotna napihnjenost in občutek grozne lakote.. In kaj zdaj? Naj grem k gineg.? Ja imam pa tudi izcedek že kar nekaj dni in kar precej močan, danes pa je bolj temne, rjave barve kot da bi bil pomešan z krvjo... tako sem mi zdi.
user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: noseča?
3.4.2008 15:45:47   
Anonimen
Koliko pa imaš drugače dolge cikle? Kdaj pa si imela ovulacijo?

(odgovor članu sanya)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: noseča?
3.4.2008 15:50:30   
sanya
jaz sem januarja prenehala s jemanjem tabletk in prejšnjič sem imela ciklus na 25 dni, ovolucijo sem pa imela tisti teden od 10 pa do 15 tu nekje, računam po teh spremembah in razpoloženju, izcedku, špikanju ipd.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: noseča?
3.4.2008 15:54:17   
Anonimen
Aha, po prenehanju jemanja KT je ciklus še zelo zmešan. Traja kar nekaj časa, da zopet vzpostavi ritem. Nemalokrat po prenehanju KT se pojavijo ciste in te so lahko vzrok nerednih M in izcedkov podobnim tvojim - vsaj pri meni je bilo tako. Počakaj še kakšen dan, mogoče pa ti krvavo rjavi izcedki napovedujejo M, če pa jo še vedno ne bo, pa pokliči svojo G in se zmeni za pregled.

(odgovor članu sanya)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: noseča?
3.4.2008 22:44:30   
Anonimen
Zakaj se pojavijo ciste???? Zdej sem pa v skrbeh, ker jih zdaj 3 mesece jem, ker jih moram zaradi histeroskopije. Upam, da se mi ne bodo naredile, ker sem že enkrat imela laparo zarad ene.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: noseča?
3.4.2008 23:25:53   
Anonimen
urskaj, ponavadi se pojavijo, če ješ KT več let. Mislim, da si lahko ti čisto mirna glede tega. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: noseča?
4.4.2008 14:40:02   
Anonimen
Enanobena, hvala za odgovor. Si me potolažilauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: noseča?
4.4.2008 19:33:21   
sanya
no tudi danes ni menstre, je pa že od včeraj prisoten rahel rjavi izcedek in zjutraj špikanje ... user posted image test pa še vedno negativni user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: noseča?
4.4.2008 19:42:40   
tinč407
tudi jaz sem bila v taki situaciji. Decembra lani sem prenehala z jemanjem tabletk. Potem sem imela naslednji mesec 14 dni skupaj neke rjave izcedke, nato pa menstruacijo, čež 3 tedne zopet user posted image  , med tem pa non stop rjavo rdeče izcedke, nato pa je nisem dobila 55 dni. Tudi sem delala miljon testov in vsi negativi. Baje je to normalno, da se ti tako zgodi po prenehanju kt. user posted image
Tako da nič ne skrbi!!

(odgovor članu sanya)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: noseča?
4.4.2008 19:48:30   
sanya
sem klicala včeraj k gineg. in so me naročili na pregled 21. kao da je potem zdaj to nosečnost ..user posted image ja da kao prej itak ni pregleda, tam nekje 8 teden. pa sem rekla da je test negativen in da M ni ter da sem prej imela tabletke pa nič.. prvi meses po prenehanju pa sem imela ciklus na 25 dni. še kar...

(odgovor članu tinč407)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: noseča?
4.4.2008 22:32:37   
Anonimen
a pol so ti rekli, da je možno, da si noseča in da pridi na prvi pregled? Hecno..to kar tako sklepajo prek telefona al kako? Držim pesti, da se ti tako izide, kot si želiš!

(odgovor članu sanya)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?