|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kdaj se obrne popek...
4.9.2004 20:57:37   
HuAnita
Haj, haj, samo še eno vprašanje imam nocoj...8)

Še 5 tednov imam do roka, pa se mi popek še ni obrnil, je še kar luknjica... Mene sicer ne moti, celo bolj všeč mi je, ampak je to ok?

Hvala :sloncek:

Hu:hudicek:Anita
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Kdaj se obrne popek...
4.9.2004 20:58:35   
Teni_
Meni se sploh ni obrnil. Je pa res, da sem rodila 4 tedne prej.
Lp,
Mojca:rozica:

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Kdaj se obrne popek...
4.9.2004 21:08:24   
Ivi33
Se mi ni obrnil niti v prvi, niti pri drugi nosečnosti.

Nekaterim se, drugim spet ne ...

LP :metulj:

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Kdaj se obrne popek...
4.9.2004 22:46:15   
Anonimen
Mani se je obrnil vsakič in to že nekje sredi 6 meseca, kolikor se spomnim. Res pa da tudi sicer nimam zelo globoke luknjice:)-:)-:)- Se pa že kar veselim, da bo spet vse na svojem mestu:) Čeprav je lušten občutek, ko pridirja k meni hčerkica, mi da poljubček na trebuh in s prstkom pritiska na popek in in se smeje:"popi,popi" Zelo se ji zdi hecno, ker imem na majivi pač bulico, tam kjer je popek:)-
Pozdravček, Nojči:sloncek:

(odgovor članu HuAnita)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   Kdaj se obrne popek...
5.9.2004 2:08:34   
Annny
Tudi moj popek je trenutno podoben štrlečemu gumbku(((-:
Pa je drugače prav simpatična luknjica. No, očitno mu zmanjkuje prostora..

Annny, skoraj 34t

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Kdaj se obrne popek...
5.9.2004 7:35:58   
filipinka
Moj je pa na spodnji polovici čisto ploski, zgoraj pa malo gumbka ven stoji. Nad popkom imam tudi nič kaj simpatično rdečino od piercinga. :( Baje, da ko bo koža šla nazaj, bo spet samo luknjica...bomo videli. Mimogrede sem pa ful ponosna na svoj trebušček :bravo:, ker mam čist čisto gladko mehko kožo brez vsake strije. DO ROKA ŠE 19 DNI!!!:sloncek::sloncek::sloncek:
V. in :duda:

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Kdaj se obrne popek...
5.9.2004 8:19:23   
monika2004
V77!!!!
Te moram razočarat jaz imam grozen grozen popek od piercinga (skoraj 4 mes. od poroda) vse je nekaj gubasto. upam da se bo to še kaj spremenilo k če ne grem kar na plastično..... HECAM SE!!!!
Lp.

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Kdaj se obrne popek...
5.9.2004 9:12:40   
dory
Meni se tudi ni obrnil...pomoje je odvisno kaksen popek imamo ze prej :)


Sicer pa imam grdo brazgotino od uhacka :(

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Kdaj se obrne popek...
5.9.2004 10:52:47   
Anonimen
V., moram ti povedat, da so se meni strije naredile vsakič v zadnjih dveh tednih:(( Sicer ne veliko, dve-tri male na vsaki strani, ampak so se. No, mogoče se pa tebi ne bodo.:metulj:
Pozdravček, Nojči

(odgovor članu HuAnita)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   Kdaj se obrne popek...
5.9.2004 22:04:01   
puncica
Meni se ni obrnil, pa sem rodila na rok, popek je bil čist zglihan s trebuškom :)-, ni pa se obrnil, tako da ni nujno da se ti bo.

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Kdaj se obrne popek...
5.9.2004 22:07:04   
puncica
Monika2004, tud jaz sem imela piercing, pa popek zdaj po porodu ni nič drugačen:zmeden:. Sem ga pa dala ven, ko sem imela že mal trebuščka. Res pa je da je treba še mal trebuščka izgubit pa ga bomo mogoče dal nazaj:)-

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Kdaj se obrne popek...
6.9.2004 22:10:25   
niki5
meni tudi že kar nekaj časa ven gleda :), najbolj hecno mi je pa, ker imam notri znamenje, ki se ga sicer ne vidi, sedaj pa še ta ven štrli :) pa me moj mali skoz sprašuje ¨kaj je to mami¨ :):)

joj pa še čez majčko se mi vidi :ups:

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Kdaj se obrne popek...
6.9.2004 22:40:28   
monika2004
PUNCICA!!! Sam jaz sem imela uhanček zelo dolgo, ko sem ga dala ven sem imela že ful ful velik trebuh. Ali misliš da je bilo to narobe bi ga morala verjetno prej dati ven!? Mogoče bi bilo bolje da bi ga dala nazaj da se ne bi poznalo toliko gubic. Sam preveč boli da bi še enkrat naredila luknjico!!!! Kaj praviš????

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?