|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   bolezen, bolezen in bolezen
23.1.2007 6:39:38   
kity
Živjo , punce, tudi pri nas je pestro že cel teden.Najprej je zbolela srednja hči(7 let) bruhala je celo noč nato driska , na vsak način sem poskušala želodček umiriti pa ni in ni šlo.Spila je eno žličko čajčka pobruhala pa ogromnouser posted image živa groza .Komaj komaj smo to umirile in glrj ga user posted image zboli starejša hči (12 let) diagnoza ista , nekaj ur za njo še jaz in nato še mož .Kar rinli smo se na wcuser posted image prednost je imel tisti ki bruha user posted image user posted image ma nevem od kod je toliko te tekočine, koliko lahko človek bruha in ne enkrat ampak vsako uro, trajalo je celo noč . Cel vikend smo poležavali kot kure enostavno nesmo mogli še glavo dvignt , komaj komaj smo čuvaliuser posted image (7 mescev) revica je bila tolk pridna kot da bi vedela da smo vsi bolani. No sedaj smo kokertoliko uredu (jaz mož starejša hči), razen tega da ima mož tako drisko , da sam sebe sreča na wcuser posted image user posted image user posted image . Na evo nocoj pa srednja hči dobi vročino 39 , pa smo spet tam najmlajša pa dobila driskouser posted image user posted image user posted image .Punce živa groza , nevem več kaj naj storim še sama sem komaj na nogah. Mah, upam da ne bo še kaj slabše , da bo ostalo samo pri tem .Aja da vam še nekaj povem , mož je v službi ni na bolniški je pa strojevodja(vozi vlak) si lahko predstavljate da hodi kar naprej v straniščeuser posted image user posted image user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: bolezen, bolezen in bolezen
23.1.2007 6:42:36   
srki
Ojoj, kiti, to pa res ni zavidljiva situacija. Še dobro, da ste se tako uskladili glede WC-jauser posted image .

No, pa čimprej se pocajtajteuser posted image .


(odgovor članu kity)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: bolezen, bolezen in bolezen
23.1.2007 11:19:22   
bskrle
Tdu pri nas je pestro, Lucija vročina, nato smo pristali na vetolinu, danes ponoči driska, user posted image  se je kašelj razvil v rense težave, čez vikend jeimela tudi vročino, verjetno zaradi zob, ta srednja kašlja, je bila prejšnji tedne doma, jaz sem imela vročino skoraj 40, mož skoz nekaj jamra, ampak ležal pa še ni nič ... Komaj čakam na poletje ...

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 3
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Ni lepšega, kot je rojevanje novega ...
Porodne babice so velik del mojega življenja. Delala sem že z mnogimi babicami, nekaj pa jih poznam tudi na bolj osebni ...
BLOG: Pridružila sem se gibanju Free ziza
Če bi sama vsakič, ko sem dobila butasto vprašanje, povezano z dojenjem, zaslužila, bi danes imela že ... hm, morda nove...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?