|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   krvavo mleko
17.1.2007 17:15:29   
atteya
Mali že nekaj dni prav grdo pije moje mleko. Celo tako, da vleče samo bradavico al pa se priklopi, pa potem pogleda stran in to z mojo bradavico v ustih.user posted image
Zaradi tega se mi je najprej naredila majhna krastica, kot mala pika je. Včeraj pa me je prav na določenem mestu dojka pekla in bolela kot hudič, pa to ne ne bradavici. Ves dan je blo tako in odločila sem se, da na to zizo ne bom dojila, ampak bom pumpala mleko. Zvečer, ko sem začela pumpat, je pa teklo krvavo mleko. Spumpala sem ga malo manj kot 1 dl in nehala, ker je bolelo, pa upala si nisem več. Kri ni bila od kraste, prav curek je bil roza-oranžne barve. Enako danes zjutraj.

A je še katera imela kaj podobnega? Me zdaj skrbi kaj je narobe. Boli me pa ne več. A mislite, da bi morala takoj k zdravniku al naj počakam kak dan, če se bo umirilo?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: krvavo mleko
17.1.2007 17:46:08   
Seven*
Hej, nic ne skrbi. To se je zgodilo skoraj vsaki. Poskusi nekoliko manj dojiti na tisti strani, da se bradavica zaceli. Sicer lahko brez problema dojis. Samo ne obupati, bradavica se bo zacelila..

Meni je pomagal Lanolin in Propolis. Izmenicno. Propolis je pred podojem potrebno izprati.

Evo, nekaj pametnih nasvetov..

http://www.dojenje.net/vprasanja.htm



_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu atteya)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: krvavo mleko
17.1.2007 20:51:31   
petra.horzi
bepanthen za nego prsi med dojenjem je ZAKON
jz sm mela podobno kot ti praviš, pa je v enem dnevu blo občutno bolše ko sem mazala, pa prej mej v hladilniku, je še bolši učinek, pa še hladi takoj
lp

_____________________________

moj sonček je že "velik fant"

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: krvavo mleko
18.1.2007 8:17:28   
dskubin
meni je tudi pomagal Lanolin, ki ga ni potrebno izpirat pred podojem, medtem ko Bepanthen moreš sprat. Vendar pa je pri bolečih bradavicah itak špriporočljivo, da si jih ne pereš prepogosto (še posebej ne z milom), ker spereš dol zaščito. Pa s svojim mlekom si namaži po vsakem podoju. Sem si tudi črpala in če sem to zelo počasi in nežno počela, kri ni pritekla. Sicer pa baje ni nič hudega, če dojenček malo te krvi spije, edino, če bi je blo preveč, bi lahko pobruhal. Srečno, pa da bi težavo čimprej odpravla, navadno gre kar hitro (razen pri meni no, ker je bil moj lumpaček tak sesalec, da se mi je to vleklo cele pol leta).

(odgovor članu petra.horzi)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: krvavo mleko
18.1.2007 8:19:28   
CUKRČEK
IZVIRNO SPOROČILO: dskubin

meni je tudi pomagal Lanolin, ki ga ni potrebno izpirat pred podojem, medtem ko Bepanthen moreš sprat.


Tudi Bepanthena ni treba sprat...tako si mi v porodnišnici rekli in tega sem se držala.

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu dskubin)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





12 imen z močnim pomenom
To je 12 imen – 6 fantovskih in 6 dekliških, ki nosijo močen pomen.
Najbolj stroge mame so rojene v znamenju ...
Nekatere mame so popustljive in prizanesljive, druge so stroge in imajo rade kontrolo nad vsem. Ste vedeli, da pri odnos...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?