|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Septemberke 2007 - vztrajamo !
30.9.2008 23:15:12   
Taja339
Hej ženskice, odprla (beri: nadaljujemo staro) sem nam temo tukaj ... user posted image user posted image
Upam, da nas boste vse našleuser posted image
Nočka !!!!

_____________________________

Pa pravijo - mali otrok - male skrbi, veliki otrok - velike skrbi. Ja Lubi Bog, kaj pa še te bo ... :((
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Septemberke 2007 - vztrajamo !
1.10.2008 8:29:33   
LINA31
Dobro jutrouser posted image ,
evo pa smo prišle na novo temouser posted image user posted image . Zdaj pa moramo bit spet pridne in čvekati o naših otrocih....vauuuu nimam več dojenčka, ampak otrokauser posted image user posted image .

(odgovor članu Taja339)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Septemberke 2007 - vztrajamo !
1.10.2008 9:10:26   
Anonimen
Jutro!

O super, smo na novem forumu user posted image user posted image user posted image .
Sem celo jutro pucala kopalnico, zdaj pa imam pavzo user posted image , tako dolgo user posted image . Čmrljček že spančka I rundo user posted image .

(odgovor članu LINA31)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Septemberke 2007 - vztrajamo !
1.10.2008 9:12:48   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
DAVID in ZALA, VSE NAJBOLJŠE
ZA 1. ROJSTNI DAN!
 
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Septemberke 2007 - vztrajamo !
1.10.2008 9:31:40   
lemavrica
Ojla,

no mi smo danes spet v vrtcu in službah. Upam da me ne bodo iz vrtca klicali da ima vročino ali kaj podobnega.

Kako hitro je šlo leto in naši dojenčki so ratali malčki.

_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Septemberke 2007 - vztrajamo !
1.10.2008 9:32:38   
Taja339
Evo babnce, pa ste našle!
Danes presenetljivo "toplo"jutro. Ko sem se odpravljala v službo (beri: ob 6.15) je bilo v Laškem CELIH 15 stopinj !!!! user posted image user posted image user posted image
Zdaj pa nič ne kaže, da bo kak sonček ...user posted image user posted image
Na mene ful vpliva vreme ... kako pa kaj na vas?????

_____________________________

Pa pravijo - mali otrok - male skrbi, veliki otrok - velike skrbi. Ja Lubi Bog, kaj pa še te bo ... :((

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Septemberke 2007 - vztrajamo !
1.10.2008 9:33:49   
Taja339
user posted image user posted image user posted image  VSE NAJBOLJŠE TISTIM, KI PIHATE DANES 1. SVEČKO user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Pa pravijo - mali otrok - male skrbi, veliki otrok - velike skrbi. Ja Lubi Bog, kaj pa še te bo ... :((

(odgovor članu Taja339)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Septemberke 2007 - vztrajamo !
1.10.2008 9:39:22   
LINA31

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
ZALA, VSE NAJBOLJŠE
ZA 1. ROJSTNI DAN!
 
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Septemberke 2007 - vztrajamo !
1.10.2008 10:13:56   
andreja32
H V A L A ZA ČESTITKE!!user posted image
 
 
mi bomo praznovali ne vem kdaj, ker ima Zala slinavko.TOOOOLLLKKKKK je boga,...ne more jesti, piti, čisto je brez energije, ne spimo,.....pa ravno za prvi roj. danuser posted image .Moram it,...spet joka.....

(odgovor članu LINA31)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Septemberke 2007 - vztrajamo !
1.10.2008 12:14:30   
Taja339
user posted image user posted image  za Zalo!
saj se bo poštimalo, moj ata bi rekel - do poroke bo vse okej!
Če te tolaži to, je naša tamala bila na 1. RD z 38,7 vročine, angino, neješča, jokava ... user posted image user posted image
Boste pač praznovali, ko se bo pozdravila, a ne?
user posted image  Pa veliko se cartajte, bližina ji bo ful koristila ...user posted image


_____________________________

Pa pravijo - mali otrok - male skrbi, veliki otrok - velike skrbi. Ja Lubi Bog, kaj pa še te bo ... :((

(odgovor članu andreja32)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Septemberke 2007 - vztrajamo !
1.10.2008 12:28:11   
ana b
Ojla!

Samo na hitro, preden odšibam v službo user posted image . Dopoldan sem šla malo po nakupih, ker je bil hladilnik prazen.
Pri nas vse po starem. Maladva se kar držita, Matic uživa v vrtcu in mi je včeraj, ko sem prišla, kar pa-pa pomahal, kot adijo mamiuser posted image . Hodimo še ne, se je pa začel postavljati brez opore in če kaj rine pred sabo prehodi celo stanovanje. Najraje pa rine kuhinjske stoleuser posted image . Govori še ne. Zleze povsod in najde vse. Se z možem dostikrat smejiva, ko česa ne najdemo, da bo že Matic našel, še sploh če ni njemu namenjenouser posted image user posted image .

Lemavrica: ker nam sobotna trgatev odpade zaradi slabega vremena, se pofočkam za srečanje. Kaval mi je v redu.

Zala: vse naj za prvo svečko in super hitro se pozdravi, da boš lahko praznovalauser posted image

Šibam zdaj. Uživajte!

(odgovor članu Taja339)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Septemberke 2007 - vztrajamo !
1.10.2008 13:20:36   
lemavrica
IZVIRNO SPOROČILO: LINA31


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
ZALA, VSE NAJBOLJŠE
ZA 1. ROJSTNI DAN!
 
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




Tudi od nas.

_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu LINA31)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Septemberke 2007 - vztrajamo !
1.10.2008 13:26:03   
lemavrica
Srečanje:
 
Lokacija: Kaval
 
Trenutno prijavljene: Buškica, Ana b, Lemavrica
 
Zala user posted image  da se čimpreje pozdraviš.

_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu ana b)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Septemberke 2007 - vztrajamo !
1.10.2008 13:36:53   
Taja339
Srečanje:

Lokacija: Kaval

Trenutno prijavljene: Buškica, Ana b, Lemavrica

Zala da se čimpreje pozdraviš.


Z veseljem se bi vam pridružila, pa imamo delavce pri hiši in nekako ne bi bilo primerno, da gospodinje ni doma :))
Pa kdaj drugič - pa še upala bom, da bo lepše vreme ...user posted image

_____________________________

Pa pravijo - mali otrok - male skrbi, veliki otrok - velike skrbi. Ja Lubi Bog, kaj pa še te bo ... :((

(odgovor članu lemavrica)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Septemberke 2007 - vztrajamo !
1.10.2008 13:45:36   
lemavrica
Me imao srečanje zvečer, sej takrat nejbrž nimaš več delavcev pri hiši.

_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu Taja339)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Septemberke 2007 - vztrajamo !
1.10.2008 13:53:18   
Taja339
... mogoče pa res pridem.user posted image
Kje pa je Kaval in kdaj se dobite tam?
Hmmmm, oprostite mi, sem rojena MB-čanka, preseljena v Laško, v LJ pa poznam le stavbo kjer delam hahahahaha.

_____________________________

Pa pravijo - mali otrok - male skrbi, veliki otrok - velike skrbi. Ja Lubi Bog, kaj pa še te bo ... :((

(odgovor članu lemavrica)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Septemberke 2007 - vztrajamo !
1.10.2008 14:03:17   
lemavrica
http://www.bid.si/kaval/mapa.php - tukaj imaš zemljevid kako se pride do Kavala

_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu Taja339)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Septemberke 2007 - vztrajamo !
1.10.2008 14:28:29   
annie
Samo toliko, da vas pozdravim na novem forumu user posted image user posted image user posted image ...vau, kako je leto minilo user posted image

Nik spi, jaz pa kuham...sva bila skoraj celo dopoldan zunaj, ko pa je tak lep sonček user posted image ...uživajte!!

(odgovor članu lemavrica)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Septemberke 2007 - vztrajamo !
1.10.2008 14:29:55   
annie
ZALA, VSE NAJBOLJŠE ZA PRVO UPIHNJENO SVEČKO!!! user posted image user posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu annie)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Septemberke 2007 - vztrajamo !
1.10.2008 14:43:26   
Anonimen
andreja32: Za Zalo user posted image user posted image user posted image . Kje pa je dobila to slinavko? Za roj.dan pa ne bodi žalostna, boste že praznovali user posted image . Tudi mi smo zaradi bolezni morali prestaviti fešto..

Kje pa je Sandra85?

(odgovor članu annie)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Septemberke 2007 - vztrajamo !
1.10.2008 15:23:13   
annie
IZVIRNO SPOROČILO: tianna

Kje pa je Sandra85?



Se mi zdi, da je prejšnji teden govorila, da bodo ta teden na štajerskem...samo nisem čisto ziher user posted image


user posted image user posted image user posted image , da Zala čim prej ozdravi!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Septemberke 2007 - vztrajamo !
1.10.2008 15:49:44   
CUKRČEK
A srečanje je to soboto??

Potem tudi jaz pridem.


_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu annie)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Septemberke 2007 - vztrajamo !
1.10.2008 21:04:44   
zvezda71
Evo, še jaz se pofočkam med otroki, kako res čas beži, se mi zdi, da smo pred kratkim bodrile ena drugo, ko smo se znašle v vlogi mamic našim sončkom, zdaj smo že stare borkeuser posted image .
V soboto ne morem na srečanje sem user posted image obljubila da bo lahko šel ven, lepo se imejte, pa še zame počvekajte.
Srečno

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Septemberke 2007 - vztrajamo !
1.10.2008 22:12:39   
december06
IZVIRNO SPOROČILO: annie

ZALA, VSE NAJBOLJŠE ZA PRVO UPIHNJENO SVEČKO!!! user posted image user posted image user posted image user posted image  


Zala čestitke še od nas.

OTROCI. Kako se lepo sliši. Ja so že viliki. Res se hitro čas obrne in že imamo skomine po novorojenčkih. Sem nas na temi dojenček komaj našla. Tam so že septembrke 2008. Njih je tudi lepo preletet.

Čestitke vsem novim nosečkam. Lepo da veselje delite z nami.

Mi smo drugače malo nahodni. Dobre tri dni mu je teklo iz nosa kar močno, no, danes pa je začel še kašljat. Vročine nimamo. Upam, da se bo še kašel umiril čez par dni. Mogoče kakšen nasvet? Kakšne navadne domače inhalacije s kamilicami? Še vedno so taki božčki ko so bolani. Pa še vsem bubančkom en velik koš user posted image

Taja339  pridna da si odprla novo temo. Zdaj še čakamo sandro da naloži seznamček.

Aja, ne vem al bi že rekla da hodimo al ne. Nekaj korakov naredi samostojno, tudi že zunaj. Malo ga zanaša, ampak mu gre. Ko se zamoti in pozabi, da hodi, doma naredi kar nekaj korakov. Kaj potem bi že lahko rekli da je shodil?

Mirno noč želim.

(odgovor članu annie)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Septemberke 2007 - vztrajamo !
1.10.2008 23:21:04   
sandra85
čer "ČVEKE" user posted image
ČESTITKE VSEM, KI STE TE DNI PRAZNOVALI IN KI ŠE BOSTE PRAZNOVALI.....
(mi se vrnemo v ponedeljek, zato čestitam raje zdaj)


Taja339 user posted image user posted image user posted image
da si si vsaj ti opogumila in odprla temouser posted image
helena
lepa, lepa slikica!!! zdaj pa se bo začelo laufanje user posted image user posted image user posted image user posted image
taja83
, oziroma kim09 čestitke za ponovno nosečnost! želim ti lepo in zdravo nosečnost!!!!!!! pa le sporočaj, kako in kajuser posted image

vsem bubančkom želim da se čimprej pozdravite!!!


mi gremo jutri na štajersko, te dni pa sem delala po 7-8 ur, zato sem se ves preostali dan posvetila Eneju, dragemu in pucanjuuser posted image



no, danes pa je 1. dan moje "2. del porodniške" user posted image user posted image user posted image namreč-do nadaljnega SEM DOMA user posted image user posted image user posted image danes smo se že imeli zelo, zelo lepo, saj smo bili skoraj cel dan vsi trije skupi! moj itak dela vedno popoldan ali zvečer, tako da bomo zdaj veliko skupajuser posted image

evo še en video-kako pogumno zdaj hodiuser posted image

http://www.youtube.com/watch?v=VXMm8ed-K1k




_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu december06)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Mesec rojstva lahko vpliva na poklic tvoje...
Si vedela, da mesec rojstva, v katerem je rojen tvoj otrok, lahko vpliva na njegov poklic?
Zakaj starši poljubljajo svoje otroke na u...
Odgovornost staršev je, da otroku pokažejo pomembnost poljuba. Poljub je dejanje, s katerim pokažemo, da nekoga ljubimo,...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?