|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   jupijaja jupi jupi ja
14.9.2004 19:02:07   
neža76

Punce..... pri meni je hudičevka :hudicek::hudicek:M:hudicek::hudicek: danes spakirala in odšla!! Sem ji zagrozila, da bolje da je sedaj 9 mesecev ni, drugače ji bo trda predla!;););)

In jaz sem dobre volje, ker bova z moji dragim spet pridno :sloncek::sloncek::sloncek: in tokrat upam na9nebesa!
Mislim, da nama bo tokrat uspelo!!
Držim pesti za vse vas..... in punce pozitivno razmišlajte in boste videle......:duda: bo kmalu tu!!

Srečno:)!
Neža76
Neposredna povezava do sporočila: 1
   jupijaja jupi jupi ja
14.9.2004 20:46:39   
Anonimen
:sloncek::sloncek::sloncek::)-:)-:duda::duda:9nebesa9nebesa9nebesa9nebesa9nebesa9nebesa9nebesa9nebesa9nebesa9nebesa

(odgovor članu neža76)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   jupijaja jupi jupi ja
15.9.2004 7:51:06   
mozart
Ja Neža76 ti si pravi sonček za naš optimizem.
Mene je zaradi te :hudicek: popadla že prava depresija. Res sem bila prepričana, da sedaj pa bo 9nebesa. Upam da bo tudi pri meni šlo na boljše. Odločila sem se, da sploh ne bom razmišljala o :duda:.

No rekla sem tudi, da ne bom obiskovala ringaraja.net, a ne morem, sem že zasvojena. Kaj še bo?


lep pozdrav,

tija :angel:

(odgovor članu neža76)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   jupijaja jupi jupi ja
15.9.2004 8:06:14   
anadejka
Hja Tija,jest sm se čist isto odločila.Zadnje čase sem obupna,čist obsedena,sam na :duda:še mislm.
Pa sem se ravno tako odločila,da se ne mislm več sekirat,v življenju je še tooooliko lepih stvari.Najsrečnejša sem lahko že zato ker imam najboljšega fanta k me ima ful rad in jest njega.Lepo se imava skupaj in to je najbl važn.Če pa kdaj dobiva še :duda:bo pa popolno.sam sekirala se pa ne bom več,res.
Lepe pozdravčke.........andrejka:rozica:

(odgovor članu neža76)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   jupijaja jupi jupi ja
15.9.2004 15:02:30   
puncica
:bravo::bravo:Tako je treba

(odgovor članu neža76)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   jupijaja jupi jupi ja
15.9.2004 21:11:18   
tina.nika
:bravo::bravo: drzim pesti!
LP, Tina

(odgovor članu neža76)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Test nosečnosti: je res 100-odstotno zanes...
Zanesljivost testa nosečnosti je med 96 in 97 odstotki, vendar pozor: samo če ga uporabimo pravilno, opozarjajo ginekolo...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?