|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   odmrzovanje mleka
25.12.2008 21:43:15   
moyca
kako naj najhitreje odtalim mleko?
dala sem ga pod curek hladne vode, pa se je vse skupaj sesirilouser posted image
danes sem dala pa en lonček taliti v hladilnik, pa kaže, da mi ga bo uspelo lepo odtaliti, a gre strašno počasi...

kako dolgo pa je odtaljeno mleko lahko v hladilniku?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: odmrzovanje mleka
27.12.2008 10:25:28   
Mesečnica
Poskusi v vodni kopeli, meni se ni še nikoli sesirilo. Običajno ga odmrznem kar v grelcu stekleničk (ki je v bistvu vodna kopel), delam pa tako, da sproti (vsakih nekaj minut) odlivam odtajano mleko v drugo stekleničko, dokler ni vse odtajano. Včeraj sem imela celotno porcijo mleka odtajano in segreto v 20 minutah. Če mleko odmrzuješ s segrevanjem, ga moraš seveda takoj porabiti, ni ga dobro shranjevati in še enkrat segrevati.

Seveda pa je najboljša možnost, da mleko odtajaš v hladilniku, samo to seveda zahteva precej časa. Če ga iz zamrzovalnika vzamem zvečer in ga dam v hladilnik, je zjutraj odtajano. To delam pri večjih porcijah mleka, ker potem lahko del tega mleka porabim, del pa še nekaj ur pustim v hladilniku (do naslednjega obroka). Ne bi ti znala povedati, koliko časa imaš lahko odmrznjeno mleko v hladilniku. Sama ga vedno porabim v cca. 12 urah.

Aja, mleko shranjujem v Aventovih Via posodicah. Za gretje stekleničk imam Aventov grelnik.

(odgovor članu moyca)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: odmrzovanje mleka
27.12.2008 13:47:10   
moyca
Hvala Mesečnica!!user posted image
tudi jaz imam aventove posodice via.

včeraj sem ga tajala v hladni vodi in je uspelouser posted image

(odgovor članu Mesečnica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: odmrzovanje mleka
1.1.2009 12:20:46   
jagodinka
A se vam kaj spremeni vonj in okus?

(odgovor članu moyca)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: odmrzovanje mleka
1.1.2009 18:31:28   
moyca
ja meni se zdi da seuser posted image

(odgovor članu jagodinka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: odmrzovanje mleka
1.1.2009 21:29:48   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: jagodinka

A se vam kaj spremeni vonj in okus?


Ja in to tako, da ga tamala ni hotla jest in nisem dolgo prakticirala. Tudi smrdelo je. Pa nisem nikoli ugotovila, zakaj. user posted image  Odtajala sem pa v hladilniku.

(odgovor članu jagodinka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   [Brisano sporočilo]
1.1.2009 21:59:32   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Najaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: odmrzovanje mleka
1.1.2009 22:40:04   
jagodinka
Meni se zdi, da je dobil tak "kovinski vonj in okus". No pa ga je mali vseeno spil.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: odmrzovanje mleka
2.1.2009 12:41:12   
moya
ja, okus se očitno res spremeni na kovinskega. Jst sem, ko sem napolnila vse aventove posodice, začela shranjevat kar v vrečke za zmrzovat, pa sem mislila najprej da je tak okus zaradi vrečk, pa ni! tud v posodicah zmrznjeno mleko ima kovinski okus. Jst odtajam kar v mikrovalovki, če ni časa, če se pa spomnim prej pa v hladilniku. 

(odgovor članu jagodinka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: odmrzovanje mleka
2.1.2009 19:06:01   
moyca
a ni tako, da v mikrovalovki uničiš nekatere pomembne snovi (protitelesa npr.) in da je pol to v bistvu isto kot če bi dal user posted image  AM?

(odgovor članu moya)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   [Brisano sporočilo]
2.1.2009 19:13:45   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu moyca)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





16 razlogov, zakaj si boste zaželeli še en...
Če še kolebate ali bi otroku rodili bratca oziroma sestrico, si poglejte te fotografije - prepričani smo, da se boste ta...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?