|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   juhica
29.1.2007 19:00:36   
*Uršula*
Pozdravljene! Povejte mo prosim kakšne kosti moram uporabiti da naši 6 mesečnici skuham kostno juhico: goveje ali pa telečje? Kdaj lahko začnem kuhati juhice kuhane na poru in podobno, da bodo imele vsaj malo okusa?

Hvala za odgovore
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: juhica
29.1.2007 19:05:44   
Anonimen
Ja če je juhica za dojenčka je bolje da skuhaš iz telečjih kosti.
Glede ostalega pa... odvisno od otroka. Moja user posted image  že od 5 meseca je juhico v katero dodam vso jušno zelenjavo njej pa potem zmečkam notri korenček in cvetačo pa tako pohamsa da jo je kar veselje gledat.user posted image

< Sporočilo je popravil llayla -- 29.1.2007 19:07:56 >

(odgovor članu *Uršula*)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: juhica
29.1.2007 19:48:09   
Mehičanka
Telečjim kostem in mesu dodam še malo čebule, korenček, peteršilj in čisto malo soli. Juhica je prav okusna. Naša jo ima tako rada, da kar cmoklja ko jo je.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: juhica
30.1.2007 8:39:24   
BLAŽIKA
Glede na to, da si pri nas moral imeti srečo, da si sploh dobil telečje kosti, sem ji jaz kuhala juhice iz govejih kosti in pustega govejega mesa. Sem pa že na začetku( 5. mesecev) dala not vso zelenjavo.Je jedla z užitkom.user posted image

(odgovor članu Mehičanka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: juhica
30.1.2007 12:28:26   
Lara28
Jaz mu poleg goveje in telečje velikokrat skuham tudi kurjo juhico. je zelo hitro gotovo. Dam noter eno bedrco - te ima najraje in vso jušno zelenjavo, zakuham kake testenine ali pa mu dam kar jušne kroglice. Meso potem narežem na majhno, zelenajvo pretlačim in to obožuje. To jema sigurno že od 6 meseca . 

(odgovor članu BLAŽIKA)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?