|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   česa ne sme jutri zjutraj....
25.3.2007 21:18:04   
pinkiponki
ker greva jutri s Tajo na testiranje za alergijo bi rada vedela, česa ne sme jesti oz. piti pred testiranjem???

Hvala
Lep večer

_____________________________

pozdravček od mene

Včasih sonček2*, zdaj pinkiponki
Taja 13.10.2004
Jaš 27.9.2006
Tin 1.6.2009
http://www.moj-album.com/album/6793309/



Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: česa ne sme jutri zjutraj....
25.3.2007 21:50:36   
ma19teja
Midva s tavečjim sva bila prvič na testiranjih pri 6m, nazadje sva bila zdaj 25m in nama niso nikoli kaj posebnega naročali glede prehrane. Edino naj ne bi užil 3-4 dni prej Fenistil kapljic in mazanja z mazili za alergijo tudi niso dovoljena predvsem ne na delih kjer bo testiranje.

Naj je in pije kot ponavadi, izogibajta se edino živilom za katera sumite, da je alergična nanje (kar pa verjetno že delata) oziroma tudi kaj novega ne, da nebi bila kakšna reakcija.

Upam, da sem kaj v pomoč.

Lep večer in čim manj neprijetno testiranje,

Mateja

(odgovor članu pinkiponki)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: česa ne sme jutri zjutraj....
26.3.2007 12:11:26   
Pupica
odvisn kakšno testiranje

če gre za prick teste(kožne) in krvne lahko vse.Samo ne sme jesti nobenih tablet proti alergiji, pa tut mazat se ne sme s kremo za alergijo(ampak to se mi zdi pa da kar nekaj dlje časa pred testi)ker drugače ne odreagira.
Mene so ful zalsiševal, če je jedel te pa one pa druge tablete, pa če sem ga s kremami mazala....za to ker so testi spodletel(histamin ni odreagiral).Sem jim komej dopovedala, da je to naš prvi obisk alergologa, da se še ni zdravil za alergijamiuser posted image no sje mi je bilo jasn, njim spodleti, pol pa najbolj da je mama krivauser posted image

(odgovor članu pinkiponki)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: česa ne sme jutri zjutraj....
26.3.2007 21:50:55   
zaliga
Naša je imela teste 8.03., krvne in kožne in je morala bit vsaj 7 ur tešča!
Tako da ti drugače ne bi znala povedati, kako in kaj user posted image
Zanimivo se mi zdi, da je od bolnice do bolnice drugače!?

Držim pesti, da dobite čimboljše rezultate!!
Na kaj pa sumite da bi bila alergija??

Lp.


_____________________________

Vsak dan za nas sije sonček, pa čeprav dežuje...



(odgovor članu Pupica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: česa ne sme jutri zjutraj....
26.3.2007 22:43:36   
Pupica
a viš zaliga nm pa niso nič rekli, da bi mogla bit na tešče.Mogoč so nam pa za to testi spodleteluser posted image

OJOJ, sam si ne predstavljam, kako dretje bi bilo, če bi mi prišli na teščeuser posted image Pomoje neb mogl nč delat, ker Gal pa zna kr ornk tult.Doma vse doseže pa še orn zajoka ne....

(odgovor članu pinkiponki)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: česa ne sme jutri zjutraj....
27.3.2007 0:26:51   
zaliga
Ne vprašaj raje kako je bilo pri nam!!??
Je jedla ob 19.30h zadnje prejšnjo večer, pol pa komaj ob 9.15 drugi dan!
Se mi zdi da je meni bilo huje,  kot njej...user posted image
Res je bila pridna, dokler ji niso vzeli kri iz...kak se reče tu nad dlanjo, user posted image
pol pa je bila kriza!! Že nakladam...
je že ura pozna...
Zdaj pa čakamo na izvide, baje traja cca. mesec dni??!!
Bo dovolj čvekanja, nočka!


_____________________________

Vsak dan za nas sije sonček, pa čeprav dežuje...



(odgovor članu Pupica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?