|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kaj naj storim-boli
27.1.2007 20:46:58   
Blejka26
dojim že 13 mesecev,pa se mi to še ni zgodilo.Leva dojka me danes tako zelo boli,da prav peče.user posted image user posted image user posted image sem mogoče dobila vnetje-mastitis al kako se reče,ker res strašno boli.user posted image user posted image user posted image kaj naj storim????????????

_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kaj naj storim-boli
27.1.2007 20:54:35   
filipina

joj, revica! Poskusi z mlačnimi kamiličnimi obhladki, pa si filter od kamiličnega čaja daj na bradavico, pa pusti čez noč. Laho pa ponoči filter večkrat namočiš v kamiličen čaj. Upam,da ti bo pomagalo.user posted image

_____________________________

Z nasmehom marsikomu polepšamo dan!

(odgovor članu Blejka26)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kaj naj storim-boli
27.1.2007 21:01:36   
mala
pod toplo vodo in jo rahlo zmasirej, pa mogoče mal mleka ven stisni...upam, da ti bo boljeuser posted image
lp

(odgovor članu Blejka26)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kaj naj storim-boli
27.1.2007 21:31:36   
Blejka26
stiskala sem jih že,pa je bolj malo šlo ven,pa še boli.sedaj se jih še dotakniti ne upam ker res peče.user posted image

_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti

(odgovor članu mala)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kaj naj storim-boli
27.1.2007 21:35:18   
mojcab
verjetno boš dobila menstruacijo, če je še nimaš...
drugače pa je mene pred kratkim tudi tako peklo...sem pila veliko čaja za dojenje (naravnega, ne instant) in je bilo naslednji dan bolje
držim pesti tudi zate!

_____________________________

*********************************
Življenje je lepo, zato ga je vredno živeti.

(odgovor članu Blejka26)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kaj naj storim-boli
29.1.2007 23:02:30   
***pika***
TAKOJ, ko sumiš na mastitis oddirjaj K ZDRAVNIKU. Jaz sem pri obeh mastitisih šla takoj k zdravniku, prvič še preden sem dobila visoko vročino, drigič je pa vročina tako hitro naraščala, da sem morala leteti kar v dežurno ambulanto.

Ne splača se čakat - prej ko dobiš antibiotik, lažje bo.
Meni je hitro prijel, tako da so najhujše bolečine minile že drugi dan.

Pa ni panike zaradi antibiotika. Mirno dojiš naprej.

(odgovor članu mojcab)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kaj naj storim-boli
29.1.2007 23:48:26   
solatja

za menstruacijo res ne vem, za mastitis pa tole: na mestu bolečine imaš rdečico, tam čutiš zatrdlino, ki jo moraš ven spravit (stiskanje do joka, magari. pred stiskanjem dojko fajn pregrej, po stiskanju pa ohladi). priporočam ti, da greš čimprej do zdravnika po antibiotike. če boš dobila še vročino in če stanje 2 dni po jemanju antibiotikov ne bo občutno boljše, pojdi takoj po druge antibiotike, ampak NUJNO ti morajo prej naredit ultrazvok dojk! to zahtevaj! pr men je šlo tako daleč, da sem mela že celo dojko vijolčno in zatečeno, pa noben antibiotik ni pomagal, tako da sem bila operirana! ampak to se ne bo zgodilo, če boš dojko praznila - pusti, da naj bo otrok malo lačen, preden ga pristaviš: vedno najprej na občutljivo, čeprav boli do joka. tako bo bolj ven potegnu, če se je kej zabasalo, med tem dojenjem pa si lahko še zraven masiraš na bolečem mestu.

veliko sreče in poročaj, kaj in kako bo!!! stisni zobe!!!

(odgovor članu ***pika***)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kaj naj storim-boli
30.1.2007 21:56:53   
Blejka26
user posted image še sedaj ne morem verjeti,toda bolečina je včeraj izginila sama od sebe.dostkrat sem šla pod vroč tuš in si pod tušem stiskala mleko.bolelo je ko hudič,a sem nadaljevala...mogoče je vse to preprečilo nadaljevanje vnetja.potem sem čimvečkrat dala tudi,da mi je pikica pila iz te boleče dojke in jo čimbolj spraznila.

_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti

(odgovor članu solatja)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kaj naj storim-boli
31.1.2007 11:53:37   
Baucka
Enkrat je ena RR zelo dobro napisala. Naj ti kar partner iz boleče dojke ven popije, ker ima večjo moč kakor user posted image . Moje je rekel, če bi bla sila, da bi to naredil.

Če gledaš recimo mačko, si sama ven poje, če ji slučajno kdo male muce odnese.


_____________________________

Gremo veselo.

(odgovor članu Blejka26)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?