|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Cena vozička?
7.2.2007 11:07:56   
Anonimen
Pozdravljene!

Sicer sem šele na začetku user posted image  in se mi še res nikamor ne mudi z vozički, niti nisem še nič gledala, me pa zanimajo okvirne cene vozičkov in sicer z "polno opremo" (košara, športni in lupinica v enem).
Moj brat se je namreč strumno javil da bo kupil voziček za nečaka-injo in sicer najboljšega, z Alu feltnami, servo volanom, ABS, višinsko nastavljivim volanomuser posted image ,.....
Pa me malo skrbi v kakšen nakup se spravlja, glede na to, da je že bil po trgovinah in ve koliko takšni vozički stanejo, je pa istočasno še študent in mi je težko zraven, ker vem da so vozički zelo dragi, predvsem tisti višjega cenovnega razreda si pa niti ne predstavljam koliko je touser posted image . Je namreč že nekaj govoril o eni seriji vozičkov "limited edicion", ki jih je videl v Grazu...

Hvala za info.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Cena vozička?
7.2.2007 11:12:56   
soncece24
Ta boljši komplet vozeki stanejo med 500 in 700€. Kaka pa je limited edition pa pojma nimam - je pa res lepo od tvojga bratca, da se je ponudil, da tak obdaruje nečaka/nečakinjo. Sigurno bo super stric user posted image

_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Cena vozička?
7.2.2007 11:14:42   
Felicity
Poglej malo po int.straneh od otr.opreme; baby center, ariel, soncek, ....

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Cena vozička?
7.2.2007 11:26:58   
rija
Ta dražji okrog 1000 eur.....limited edition pa so ponavadi iste cene, samo so ponavadi to barve, ki jih delajo eno sezono.



_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Cena vozička?
7.2.2007 11:42:01   
Anonimen
Itak da bo najboljši stric, saj je tudi brat najboljši. Kar jokal je od sreče, ko sem mu povedala da bo stric, pa moja poročna priča je tudi on.... Pa je mlajši brat, 23 let staruser posted image .

Srček

(odgovor članu soncece24)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Cena vozička?
7.2.2007 11:45:36   
lukec
Sicer je  tega že dve leti ampak jaz sem dala za hauckovega okrog 70 tisoč (okrog 300 evrov) imel je pa vse kar si želiš razen "feltne" in gume so bile plastične pa vseeno kar velike in kvlitetne.

_____________________________

Meni nebö odprto se zdi,
kadar se v tvoje ozrem oči,
kadar prijazno nasmejaš se,
kar sem prestala, pozabljeno je.
(F. Prešeren)

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Cena vozička?
10.2.2007 12:41:24   
lilka
Hm midva sva izbrala Quinnya speedya in dala 63.000 za voziček, nekaj čez 40.000 za dreami košarico, pa okoli 20.000 za vrečo, pa 10.000 za torbo, lupinica maxi cosi, ki se montira tudi na voziček, pa bo prišla 28.000. Upam, da se še prav spomnim....kar draga zadeva....

< Sporočilo je popravil lilka -- 10.2.2007 12:42:04 >


_____________________________

Atijeva gosenica in mamin sonček je naša Tinka, zdej pa imava še malega princa Ožbeja.

(odgovor članu lukec)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Cena vozička?
10.2.2007 19:41:10   
Strawberrie Cherrie
Pri nas je blo takole:
Quinny 3xl comfort - 91tisoč
maxi cosi cabrio - 29tisoč
zimska vreča maxi cosi - 15tisoč
--- skupaj -> 135tisoč oziroma okoli 550€

za quinny pa je košara 40tisoč oz nekaj pod 200€, tako da kompletek takšnega vozička pride okoli 700€

user posted image

(odgovor članu lilka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?