|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   koliko GH
2.3.2007 12:13:26   
eva10
Mi se že en mesec uvajamo na GH in nam kar gre. Stari smo 5 mesecev in povprečno težki in veliki. Zanima pa me koliko GH naj bi tak otrok na obrok pojedel. To, da bo že sam povedal kdaj bo imel dovolj ne pride v poštev, ker sem že poskusila vse od majhnih količin do velikih in vedno je bil zadovoljen - toliko kot sem mu dala toliko je pojedel. Zato me zanima koliko, da ne bo imel preveč oz. premalo. Hvala za odgovore in lp.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: koliko GH
2.3.2007 13:12:59   
malanja
moj punčka poje nkje 140 ml goste hrane na obrok


(odgovor članu eva10)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: koliko GH
2.3.2007 13:46:58   
eya
Moj poje okoli 120 ml, že od začetka. Sicer pa dobro ješči otroci Žigove starosti (11 mesecev) pojedo tudi dobrih 200 ml.

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

(odgovor članu malanja)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: koliko GH
2.3.2007 14:17:03   
mojsoncek
Pri tej starosti je nas jedel mlecno zitne kasice in sadje.MZ kasice sem pripravljala po navodilih z embalaze, sadja pa sem mu ponavadi ustimala nekje toliko, da je bilo za en mali frutkov loncek (vcasi malo vec vcasih malo manj, odvisno od "gostote").

lp

(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: koliko GH
2.3.2007 14:47:55   
Erdbeere
tudi jaz bi rekla nekje za mali frutkov lonček, mogoče malenkost več, če vidiš, da mu je premalo.

(odgovor članu mojsoncek)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako dojenček "reče" RAD TE IMAM?
Dojenček rad gleda obraze, maminega pa ima najraje, zato ji nenehno namenja nežne poglede. V bistvu vsakokrat ko dojenče...
Seks po porodu: Ste vedeli?
Približno šest tednov po porodu, ko se konča čišča, naj bi par spet lahko pričel s spolnimi odnosi. Moški seveda nekolik...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?