|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   mastitis in otrdline
18.9.2004 23:46:41   
Nina Nana
Imela sem mastitis in g. mi je predpisala antibiotik Orbenin, takoj mi je pomagalo. Kljub temu pa zatrdline ostajajo. Lahko si masiram, iztiskam ... pa ni bolje. Poskusila sem z zeljnimi krpicami pa tudi to ne pomaga.
Izgleda, da je žleza zamašena.

Kaj predlagata?

Hvala in lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   mastitis in otrdline
19.9.2004 7:03:36   
Jančika_
Hm, pojma nimam:ups:. Meni je Orbenin pomagal, tudi zatrdline so izginile. Mislim, da zato, ker sem malega več pristavljala na prizadeto dojko. Saj je ful bolelo, ampak potem je bilo pa dobro.

LP, Jana

(odgovor članu Nina Nana)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   mastitis in otrdline
20.9.2004 8:46:44   
tesa
Meni se je dogajalo isto in
kar nekaj časa je trajalo, da je zatrdlina izginila.
Jaz sem večkrat podojila na tisti strani, ki je zatrdlina in je počasi izginila.:)-

(odgovor članu Nina Nana)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   mastitis in otrdline
20.9.2004 10:03:08   
Blink1
Moja otrdlina je potrebovala 5 dni jemanja antibiotiokov da je izginila... Upam, da bo tvoja čimprej. Čim več dojit

(odgovor članu Nina Nana)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   mastitis in otrdline
20.9.2004 13:53:22   
BARBARA R.
POZDRAVLJENA!
Vroče obkladke.Termofor.Jaz sem si dajala za nederček vrečke z gelom.ki jih prodajajo v Sanolaborju.Lahko jih daš v vrelo vodo ali v skrinjo,kar pač rabiš.
Mnogo bo še potrebno potrpeti,moja Kristina je zaradi antibijotikov dobila glivice,kar pravijo da ni redko.Tako da smo imeli prva dva meseca težave za težavami.
Uspešno želim!:rozica:

(odgovor članu Nina Nana)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
20.9.2004 19:26:46   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Nina Nana)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   mastitis in otrdline
22.9.2004 0:03:54   
Nina Nana
Punce, hvala vam!

Otrdlina je izginila in spet je vse O.K.

Lp

(odgovor članu Nina Nana)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zgodbe malih junakov: Ko tvoj otrok ne mor...
Partner me je odložil pred porodnišnico, prepričan, da bo mene in najinega princa pobral tri dni kasneje. V porodnišnici...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?