|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   previjalna
21.9.2004 21:58:34   
cinci
punce prosim če mi pomagate kje se mi bi najbolj splačalo kupit previjalno.
Pa NE BI tiste z banjo,jest bi tako da jo bi pol lahk še zmer uporabljal za omaro-ko se ne bomo več previjal;)a se v avstriji splača??
Prosila bi še če mi lohk katera napiše kako se v nemščini reče "previjalna" da bom še mal po spletu pobrskala da vidm če bi se mi splačal:ups::zmeden::zmeden:

Hvala,Cinci 34t 4/7
Neposredna povezava do sporočila: 1
   previjalna
21.9.2004 22:15:14   
Annny
Ojla, po nemško se reče 'WICKELTISCH'.
Drugače pa si najbrž mislila previjalno komodo (Wickelkommode)- to boš najceneje dobila v Sadeku v Rimskih toplicah.

LP

(odgovor članu cinci)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   previjalna
21.9.2004 23:49:55   
Urša
Tud jst priporočam Sadeko. Lahko ti jo pošljejo celo po pošti. ;)

(odgovor članu cinci)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   previjalna
22.9.2004 7:32:59   
dory
Jaz sem jo kupila kar v baby centru...je taka velika, s tremi velikimi predali...kar se bo uporabljalo tudi po tem, ko malega ne bomo vec previjali...zanjo sem odstela 45k sit...malo drazja, ker sem hotla v beli barvi..je pa vredna vsakega tolarcka :)

(odgovor članu cinci)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   previjalna
22.9.2004 8:04:55   
Erdbeere
Jest mam tud tako z tremi predali pa na levi strani imam pa vrata pa dve polički je ful fajn pa se moj srček mi jo je naredil:bravo:

(odgovor članu cinci)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   previjalna
22.9.2004 10:25:27   
mehurčica
Jaz sem jo kupila v Ikei. Trije veliki predali, zgoraj pa posebej podaljšan del, ki se da pozneje dol-ko ne rabiš več previjalne. Pred slabim letom dni je bila akcija in je stala 80€. Sedaj pa ne vem koliko pride, ampak po moje ni kaj dosti dražja(če jo še imajo). Bom pogledala, če gremo kaj v Ikeo zdaj v kratkem in ti lahko sporočim. Lahko tudi našo slikam in jo dam v album, da vidiš. Če želiš.

LP:miska:

(odgovor članu cinci)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   previjalna
22.9.2004 11:17:14   
Jančika_
Jaz pa sem jo nabavila v Sadeku v Jurkloštru. Masiven les, barva white wash (prosojna bela, da se vidi struktura lesa). Pravzaprav je super lepa komoda s štirimi predali in odstranljivim nastavkom, za potem, ko previjalne ne rabiš več. Cena 32.000.

V Sadeku delajo le za izvoz v Anglijo in Francijo, da pa se kupit direkt pri njih v firmi. So zelo prijazni, pa njihovi izdelki so res lepi.

(odgovor članu cinci)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   previjalna
22.9.2004 11:28:26   
Jančika_
Sem šele zdaj zgoraj videla, da Sadeko priporočajo tudi druge punce:)-. Jurklošter je pri Rimskih Toplicah.

(odgovor članu cinci)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   previjalna
22.9.2004 15:42:28   
cinci
a pa ima mogoče katera internet naslov:ups:od tega i
z rimsskih toplic,sem gledala pa stran ni mogoče odpret:zmeden:
al ste se ve kr tja zapeljale:sloncek:

(odgovor članu cinci)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   previjalna
22.9.2004 17:35:21   
Jančika_
Jaz sem jih poklicala, telefonsko sem našla na netu, pa je nimam več na žalost. Poskusi na informacijah. Potem sem se pa tja zapeljala. Je sicer kar bogu za nogo, ampak so mi lepo razložili in ni bilo problem najti.

(odgovor članu cinci)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   previjalna
22.9.2004 17:41:22   
cinci
hvala:bravo::bravo::)

(odgovor članu cinci)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   previjalna
22.9.2004 17:49:40   
SISI25
Jaz imam tudi od Sadeko-ja. Tako na en predal zgoraj in spodaj na vratce-notri sta še potem dva predala. je pa snemljiv zadnji del tako da je lahko kasneje omarica. Bila pa je 25.000,00

(odgovor članu cinci)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   previjalna
22.9.2004 17:52:05   
SISI25
Aja! Tel. št. je 735 60 30 ali 735 60 31. Ena od teh je sigurno mislim pa je druga fax.

(odgovor članu cinci)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   previjalna
22.9.2004 18:02:41   
cinci
sisi25 kolk časa nazaj si jo pa kupla,k to je pa res pocen v primerjavi z drugimi;)
a si šla tja iskat, a to imajo zraven trgovino:sloncek: al kak

(odgovor članu cinci)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   previjalna
22.9.2004 19:46:46   
Jančika_
Če ti lahko še jaz odgovorim - jaz sem šla tja iskat. Pravzaprav nimajo trgovine, samo en tak mali razstavni prostor, zrihtaš pa vse na licu mesta. Jaz sem kupila komodo pred dvema mesecema. Imajo kar lepo izbiro različnih modelov, ni pa nujno, da imajo vedno vse na zalogi.

(odgovor članu cinci)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   previjalna
22.9.2004 21:57:04   
cinci
janička hvala za odg.Kolk si pa ti plačala za komodo?

(odgovor članu cinci)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   previjalna
22.9.2004 22:06:17   
Jančika_
32.000. Vredna vsakega tolarja. Meni je ful lepa, res.

(odgovor članu cinci)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   previjalna
23.9.2004 7:57:46   
Pikca
Jaz sem mizico Sadeko kupila v Baby centru v Domžalah. Dala sem sicer zanjo malo več (40.000), a se mi je splačalo, ker stanujem tam zraven, so mi jo celo v stanovanje prinesli.

LP, Pikca

(odgovor članu cinci)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   previjalna
23.9.2004 13:50:45   
SISI25
Jazs em jo kupila pred dobrim mesecem. Je pa tako kot je Jančika napisala. Jaz sem vzela v barvi češnje in je bila zadnja. Imeli pa so še belo. Najboljše da pokličeš in vprašaš. Se pa ta moja imenuje country.

(odgovor članu cinci)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   previjalna
23.9.2004 13:52:53   
SISI25
Aja še to. Moja je druga klasa zaradi napake. Ima pa samo mickano napakico, ki je sploh ne najdeš če ne veš zanjo in to je da je malo bolj tako kot zažgana in še to samo milimeter. Jaz sploh nisem opazila. Če pa bi vzela prvo klaso je cena 28000,00. ampak meni ni bilo nobene razlike.

(odgovor članu cinci)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   previjalna
23.9.2004 17:21:05   
Annny
Ja, v Sadeku imajo profesionalen odnos: povejo ti za vsako napakico- in seveda tudi ustrezno znižajo ceno 'škart' izdelka.
Pri Lipu Poljčane je pa ravno obratno...oprostite, če šimfam, ampak tako je...Tam poskušajo prodati VSE in računajo na to, da se kupcu ne bo dalo pritožiti oz. da se ne bo upal...To vem, ker so mi poslali neobrušeno in oh in sploh šlampasto narejeno posteljico- seveda sem jo reklamirala..No, zato res priporočam Sadeko- super so, prijazni, ustrežljivi, 1A KLASA!!

(odgovor članu cinci)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   previjalna
23.9.2004 21:18:05   
Urša
Meni so v Sadeku prodali okrušeno pojstlco in to precej! Poklicala sm jih in so rekli naj jo prinesem nazaj... Iz Ljubljane...v Rimske Toplice... Sm bla ful razočarana. :( Tam so se mi zlo opravičval in mi hotl dat drugo, samo tega modela niso več imeli, tko da so mi jo vzeli v račun za previjalno, s katero sm pa res zlo zadovolna glede izgleda, materiala...(no, sicer se je predal že odlepu, pa je mož popravil):)-:)-:)- So mi pa dali v opravičilo otroški stolček in bli res prijazni. Absolutno se pri njih splača celo škatlo že tm odpret in podrobno pregledat, ker nikoli ne veš. ;)

(odgovor članu cinci)
Neposredna povezava do sporočila: 22
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Utrujeni? Preverite ali imate pomanjkanje ...
Pri pomanjkanju železa pride do utrujenosti, vrtoglavice, razdražljivosti, težav s koncentracijo, slabših fizičnih in um...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?