|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Poporodne hlačke za oblikovanje trebuha
16.8.2007 12:45:53   
mojcac
Pozdravljene!

Zanima me, ali ste po porodu (po 6. tednih) uporabljale hlačke za oblikovanje trebuha in katere svetujete. Kje se jih nabavi ? Trenutno sem še user posted image , pa me zanima za v naprej. To bo moj drugi user posted image , pa mislim, da tudi zadnji (čeprav nikoli ne reci nikoli user posted image ). Hvala za nasvete!

_____________________________

Otroci so naše največje bogastvo. Imejmo jih radi, tudi ko imajo slabe trenutke.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Poporodne hlačke za oblikovanje trebuha
16.8.2007 14:11:17   
kaya2007
jaz sem jih kupila v avstriji, hudo drage (res drage, ne vem točno koliko, ampak tam okoli 100€), in so res zelo stisnile trebuh, imajo še dodatno za zategnit...jih pa seveda nisem nosila-za doma so me tiščale, za ven se mi niso zdele praktične, štorasto je bilo če si šel lulat, pa še prevroče je bilo. Če pa kupiš take manj tesne, pa verjetno ne pomagajo toliko...no, itak pa ne vem koliko te pomagajo user posted image

(odgovor članu mojcac)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Poporodne hlačke za oblikovanje trebuha
20.8.2007 14:41:03   
Morgaine
Jaz sicer nisem imela hlačk, sem pa imela poporodni trebušni pas. Bil je zelo drag in nevem ali mi je kaj pomagal. Ko sem ga nosila, sem imela lepo stisnjen trebuh, ampak bilo mi ga je zelo neprijetno nositi, sem si ga ves čas popravljala.   

(odgovor članu mojcac)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Poporodne hlačke za oblikovanje trebuha
20.8.2007 14:45:31   
kofetek2010
IZVIRNO SPOROČILO: Morgaine
Jaz sicer nisem imela hlačk, sem pa imela poporodni trebušni pas. Bil je zelo drag in nevem ali mi je kaj pomagal. Ko sem ga nosila, sem imela lepo stisnjen trebuh, ampak bilo mi ga je zelo neprijetno nositi, sem si ga ves čas popravljala.   


enako

(odgovor članu Morgaine)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?