|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Spalna vreča
26.2.2007 9:49:34   
Maxica
Ker naš ta velik pobalin ni hotel biti v vreči, še nimam izkušenj z njo, sem se pa odločila, da dam našega user posted image  že kar kmalu vanjo, da se je navadi. Sedaj ga že dajem kakšen teden vanjo, vendar pa ne vem, a ga je treba potem še kaj pokriti z odejco ali je dovolj samo vreča?

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Spalna vreča
26.2.2007 9:58:18   
sašaš
Odvisno, kako debelo vrečo ima. Pa koliko stopinj imate.



_____________________________

ČebELA je k nama priletela 20. 7. 2006

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Spalna vreča
26.2.2007 10:01:00   
krfjolca
Jaz mu dam še tanek kovterček čez. Če je samo v vreči, ima mrzle rokice.

_____________________________

Anžetko Bosopetko in Sarica Košarica :D



(odgovor članu sašaš)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Spalna vreča
26.2.2007 10:05:33   
Anonimen
Tudi jaz dam Vala v spalno vrečo in je prav rad v njej.Poleg tega pa potem takoj ve, da je treba spat. Pokrijem ga še s kovtrčkom, ki pa je bolj tanek. Prej je bil vedno zelo hladen in se je še večkrat zbujal.

LP

(odgovor članu krfjolca)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Spalna vreča
26.2.2007 10:38:01   
Miška76
IZVIRNO SPOROČILO: barby84

Pokrijem ga še s kovtrčkom, ki pa je bolj tanek. Prej je bil vedno zelo hladen in se je še večkrat zbujal.

Pri nas je enako.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Spalna vreča
26.2.2007 10:50:39   
Anonimen
Jaz sem ga tudi še pokrila.

(odgovor članu Miška76)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Spalna vreča
26.2.2007 11:05:57   
mimi30
Jaz ga tudi še pokrijem. Imamo v spalnici kar hladno. Je pa vreča super sedaj, ko se sam vstaja. V vreči se še ne more. Sem kar vesela, da smo ga navadili.

_____________________________

If you can dream about it, you can do it.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Spalna vreča
26.2.2007 11:09:36   
Bonnie_RR
Kakor kdaj. V spalnici imemo bolj hladno, ampak je včasih lepo topel in ga tako pustim, včasih ima pa hladne rokice in ga pokrijem še s kovtrčkom. Je pa itak samo za nekaj minut, ker si ga takoj dol zbrca.

_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu mimi30)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Spalna vreča
26.2.2007 14:09:32   
ajdaN
Jaz ga dam samo v vrečo. Tudi če ga pokrijem, je po 5 minutah spet odkrit, ne glede na to, koliko mu dekico zabašem za jogi.

V sobi ima manj kot 20 stopinj, nekje 18-19, in je oblečen v tanek bodi z dolgimi rokavi, pa pižamico + topla vreča (tista mehka iz HM-a). Mrzel ni nikoli. Je pa tudi na splošno bolj "tople" sorte.

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Spalna vreča
26.2.2007 14:13:43   
ANYU
Oblečem jo v body z dolgimi rokavi + pižamico, dam v vrečo iz H&M (tanka) in pokrijem z eno tanko dekico, pa je zmeraj toplauser posted image . Aja, pa v spalnici imamo okol 20 stopinj.

(odgovor članu ajdaN)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Spalna vreča
26.2.2007 22:30:57   
simanej
Jaz ga tudi še pokrijem z odejo, v spalnici pa imamo 18 stopinj.

(odgovor članu ANYU)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Spalna vreča
28.2.2007 18:41:45   
suzi
Mi smo v emporijumu odkrili vrečo od PREMAMAN (na koncu kjer je bil včasih MOTHER CARE), ki je iz pliša, podložena, ima tudi podložene rokave, ki so na ježka, tako da se jih da lahko dol ko je bolj toplo. Spodnji del vreče se zapne nazaj, tako da se jo da skrajšati in ustreza velikosti otroka od 3 mesece do 4 let - cena je bila 12.000 sit, peremo jo non stop in je edina vreča v kateri je bil naš mali topel kot hrček. Pokrivati ga dodatno ni treba, v sobi je pa okoli 19,5 do 20 stopinj.

(odgovor članu simanej)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Spalna vreča
28.2.2007 19:48:37   
Strawberrie Cherrie
Jaz ga vedno še pokirjem s kovtrčkom (lahkim).
Imamo pa v spanici ponoči okoli 18stopinj nam vsem bolj paše. da je malo hladneje, se lažje in bolj normalno spi.

(odgovor članu suzi)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Spalna vreča
1.3.2007 8:43:15   
lenika
Jaz ga pokrijem še z eno res tanko dekico, pa saj se tako ali tako odkrije. Pa ni panike, ker imamo v splanici 21-22 stopinj.

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Spalna vreča
1.3.2007 8:51:12   
MALINČICA
Jaz sem ga tudi začela dajat v vrečo, pa ima hladne rokice, če ni še s tanko odejico pokrit. Je pa ful srečen v neje, ko lahko ful brca, pa se ne odkrije, ker prej sem mu vedno odejico zatlačla pod rit, da se ni mogek čist zbrcat, zdaj pa kar cvili od veselja.

_____________________________

I´ve got mommy wrapped arround my finger...

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Spalna vreča
1.3.2007 11:11:27   
x_srečka_x
Jaz mojo user posted image  pokrijem še s kovtrčkom ker ima drugače mrzle rokice.

LP

(odgovor članu MALINČICA)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Datumi izplačil socialnih transferjev za l...
Povezavo na tale članek si shranite med priljubljene, da boste imeli pomembne datume izplačil socialnih transferjev za p...
Najbolj stroge mame so rojene v znamenju ...
Nekatere mame so popustljive in prizanesljive, druge so stroge in imajo rade kontrolo nad vsem. Ste vedeli, da pri odnos...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?