|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Barvanje las v nosecnosti
28.2.2007 11:14:38   
vesa
Živjo punce, upam da mi bo katera odgovorila, sem 9t noseca in bi se rada pobarvala saj se mi že narastek kaže, danes imam frizerja in me je moja mami ful ustrašila da se ni dobro barvati in biti pri frizerju pod havbo, da je lahko nevarno, ker pravi da ko je bila ona noseca ji njene frizerka ni pustila sušiti se pod havbo, da to ni dobro. Upam, da nisem preveč nakladala ampak zdaj res ne vem kaj naj naredim. LP
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Barvanje las v nosecnosti
28.2.2007 11:52:39   
Tonchka
Prvič slišim, da bi lahko bilo kaj narobe, če si barvaš in fenaš lase v nosečnosti. Jaz sem si jih pri obema, pa ni bilo nič narobe, niti me ni frizerka nikoli opozorila na kaj takega. Nevem no, mislim da ni nič hudega.   

(odgovor članu vesa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Barvanje las v nosecnosti
28.2.2007 11:53:33   
lemavrica
Mislim da barvanje nič ne škoduje.

_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu Tonchka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Barvanje las v nosecnosti
28.2.2007 11:58:21   
ZARA
Ponavadi se otrok rodi pobarvan. Joj, moderne nosečnice se preveč obremenjujeta z BV rečmi.
Srečno!!user posted image

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu lemavrica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Barvanje las v nosecnosti
28.2.2007 12:02:57   
flower power
Jaz sem si tudi barvala lase celo nosečnost pa ni blo nič narobe.sem vprašala ginekologinjo pa je rekla da ni res ko pravijo da je škodljivo.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Barvanje las v nosecnosti
1.3.2007 10:25:21   
lunca2
Tudi jaz prvič slišim da bi barvanje v nosečnosti škodovalo. Jaz se barvam pa mislim da ni nič narobe.

_____________________________

17.06.2007 ob 23:17 je na svet prijokal najin sonček Ažbe!

(odgovor članu flower power)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Barvanje las v nosecnosti
1.3.2007 15:06:31   
janja
Meni je pa ginekologinja na prvem pregledu zabičala: nič barvanja! Sem mislila, da se heca. V prvi nosečnosti sem se tudi barvala, pa je bilo vse v redu. Zdaj se pa tudi mislim, sploh ker sem naslednji mesec priča na poroki, pa se res ne morem pojaviti s kilometrskim narastkom. Pa tudi taka ne morem hodit v službo in po svetu. Saj še marsikaj drugega ni zdravo. Jaz pravim, če ti je pa usojeno, ti je pač usojeno.


_____________________________

Otroci so naše največje bogastvo! Čuvajmo jih!

http://janja73.mojalbum.com
http://zo-ja.mojalbum.com

(odgovor članu lunca2)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Barvanje las v nosecnosti
2.3.2007 9:32:08   
andie
Ja včasih je velal, da škodi. Se spomnem, ko je bla sestra noseča pred 8 leti, se ni smela kao barvat. Bolš je, če se barvaš na temn ko na svetl. Sicer pa očitno ne škodi otroku, meni je moja frizerka povedla, da ma posebne barvne kreme za nosečke, finta je pa, da maš med nosečnostjo bl švoh lase in ti jih lahka močna barva sam še bol uniči. Men ginekolog ni nč takega reku, da neb smela. Sam baje peroksid ni ok.user posted image


(odgovor članu janja)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Barvanje las v nosecnosti
2.3.2007 9:49:19   
taja83
ojla!

jst sm se ravno ta teden pobarvala. s tem je pa tko. ni si dobro delat blanža, to pomeni najprej blond prameni pol pa ena druga barva gor. u glavne vse barve, ki vsebujejo ful peroksida. lahko pa se barvaš z bolj naravnimi barvami. na blond mislem da ni ravno priporočljivo, ravno zarad velike količine peroksida. sej tudi jaz ne bi vedla pa je moja frizerka pred pol leta rodila, tko da vse to obvlada.

(odgovor članu andie)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Barvanje las v nosecnosti
2.3.2007 10:48:58   
janja
Moja frizerka ima tudi malega otroka in pravi, da so barve pri frizerju čisto nekaj drugega kot če bi se sami barvali s kupljenimi barvami. Je pa tudi res, da ti lahko naredi bolj blago barvo (mislim glede vsebnosti peroksida). Jaz sem se v prvi nosečnosti tudi barvala, pa sem imela tako lepe in močne lase. Še v času porodniške so bili moji lasje res lepi in negovani - ko sem šla pa v službo so pa počasi postali bolj pusti in redkejši. Mislim, da je to zaradi stresa. Sem pa tudi že malo siva, tako da taka res ne morem hodit po svetu.

_____________________________

Otroci so naše največje bogastvo! Čuvajmo jih!

http://janja73.mojalbum.com
http://zo-ja.mojalbum.com

(odgovor članu taja83)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Barvanje las v nosecnosti
2.3.2007 10:57:35   
sanci
Ne sploh ni problema, jaz sem se barvala preješnji teden, sem v 17 tednu nosečnosti in so mi kar 3 krat dajali gor peroksid in mi ni nič smredelo in pa tudi ni bilo nič narobe, pa še fajn je prijelo. Tako, da se ti kar brez problema pobarvaj.

(odgovor članu janja)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Barvanje las v nosecnosti
2.3.2007 11:13:31   
Baucka
Poišči malo nazaj, so bile že teme.

Če lahko zdržiš brez se ne barvaj vsaj do konca 3 meseca. Če ostaja sum, da je škodljivo je to za  mene dovolj dober razloga, da sem proti. Kaj če pa škodi, ali boš tvegala?

Jaz se nisem barvala in tudi sedaj se še ne barvam saj dojim in je user posted image stara 10 mesecev. Tudi nohtov si ne lakiram, škodil naj bi aceton. Sem pa brala članek, da se največ splavov zgodi, ko se prenavljajo stanovanja, kriva naj bi bila barva. Če samo pomisliš kako barva za lase smrdi, po mojem ravno nedolžno naj ne bi bilo. Pa še to. Nek nemški neodvisen ištitut je dal samo trem barvam oznako sprejemljivo, samo ne vem katere tri so to.

http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=1338612

preberi še to

Ko je tvoja mama rekla, da ni šla pod haubo, pa je škodljivo zato, ker se telo lahko pregreje, iz istega razloga zato ne smeš v savno in se dolgo namakat v vroči kopeli.


< Sporočilo je popravil Baucka -- 2.3.2007 11:14:48 >


_____________________________

Gremo veselo.

(odgovor članu sanci)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Barvanje las v nosecnosti
2.3.2007 16:21:17   
vesa
Punce najlepša hvala za odgovore ampak sem tisti dan vseeno šla k frizerju in mi je dal temen preliv na lase tako da sem pokrila narastek, pravi da je 5 min pod havbo isto kot če bi se s fenom sušil in da ni čisto nič narobe, je pa povedal da si v nosečnosti ni dobro trajne dajat, da pa prelivi in barve čisto nič ne škodijo. Lep in sončen dan želim vsem skupaj. LP  

(odgovor članu Baucka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Barvanje las v nosecnosti
2.3.2007 17:12:20   
Anonimen
Živjo!
No,super da si si pobarvala narastek, so meni tudi govorili, da se ne smem barvat, zdaj sem v 23.tednu pa se nisem nič barvala zdaj pa vidim, da se lahko, bom čimprej šla.. Mam grdi narastek user posted image

(odgovor članu vesa)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Barvanje las v nosecnosti
2.3.2007 19:06:10   
Naomi
vi se kr barvite....jest se 1x na mesec, pa ni nch narobe...sej zdej je vse ze tko doteran, da nima kej skodit...barve ne pridejo v kri in zato tudi nic ne skoduje...tut h2o2 ne...tko da ..kr veselo se lepoticiti...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
VIDEO: Dojenček spi v plodovnem ovoju
Neverjeten video posnetek otroka, rojenega v amniotski vrečki, medtem ko ga zdravniki zbudijo, še preden se rodi.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?