|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Mini bikini 3.3. škrob(60)
3.3.2007 11:53:36   
Anonimen
Kje ste še katera sploh hujša?

Danes še odprem temo,ker po eni strani se mi zdi brez veze, saj imam občutek da bom sama ostala navsezadnje.
Punce kar odhajajo.

Jas bom zaradi svojega zdravja šla do konca sama, čene drugače.
Sem se navadla diete in nimam nobenih težav.
Pač nismo vse enake, ene zdržimo ene pač ne.
Nobene ne obsojam, vsaka ve zase.

Če se da dajte zdržat, kljub kakšnim grehom se splača.

Jas sem izgubila 14 kg in se veliko bolje počutim.

Tako da grem do konca.
Upam, da je še katera tako odločna in vstrajna kot jas.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Mini bikini 3.3. škrob(60)
3.3.2007 12:02:23   
trixi
Še jaz sem tukaj, pozdravljena.

Veš kaj pa mene moti? Take monologe kot se gremo tu gor se grem lahko tudi sama doma, jaz sem se sem gor prijavila predvsem zaradi družbe, ko sem videla, kako je delovala prejšnja skupina, kako so že bile- no v glavnem tam ko so bile cukrček, njelci in še druge. Mi pa kot da smo vsaka same zase, mah, ne vem no. Jaz odnehala ne bom, mogoče bom šla samo v malce drugačni obliki naprej. V ponedeljek začnem namreč eno terapijo in bom videla kaj mi bojo rekli, pa ja bom dala teh par kil dol nouser posted image .

Danes bom za kosilo polento, za zvečer pa ne vem, ker gremo na en RD, glavno, da se ne preveč najem, to bo že uspeh. Pa veliko zelenjave, ta še nikoli ni škodila.

LP s Primorske

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Mini bikini 3.3. škrob(60)
3.3.2007 15:45:22   
kepa*
mene tudi to ful moti, da neki napišem in vprašam, pa nobena nič ne odgovori, vsaka napiše samo jedilnik in to je to. Se mi zdi ful brezveze pisat, ker itak ni nobenega odziva.
Sicer pa jaz bom itak vztrajala, si jo bom pa mal prilagodila, ker sem bila ponoči na urgenci, ker sem imela grozljiv napad žolčnih kamnov, tk da sveže zadeve do nadaljnjega odpadejo.

No, če se bo tema mini bikini ukinila, se bom pa drugi skupini pridružila, sicer pa imam tud moža, ki ravno tako hujša kot jaz, oz. še bolj goreče in mi je najboljša družba.

Dejte kaj povedat no. Ste tudi po naravi take bolj tihe, al kaj?user posted image

_____________________________

Letos pa bo!

(odgovor članu trixi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?