|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   uz
1.3.2007 10:03:30   
prymorka
zanima me kako ti naredijo prvi UZ? notranji al že kr zunanji?
nisem še nikoli o tem zasledila,...user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: uz
1.3.2007 10:04:25   
živa
Vaginalni user posted image .

Lp,

živa

(odgovor članu prymorka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: uz
1.3.2007 10:06:56   
ksenjak
Prvega, drugega skozi nožnico, ker se preko trebuha še ne vidi (če je pregled prezgodaj oz. je nosečnost prekratka, se lahko zgodi, da se plod ne vidi niti skozi nožnico). Ponavadi ti prvega preko trebuha naredijo šele na pregledu nuhalne svetline.

Lp

(odgovor članu prymorka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: uz
1.3.2007 10:07:01   
prymorka
a je kej narobe če bi moj fant rad bil zraven? dovolijo?user posted image

(odgovor članu živa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: uz
1.3.2007 10:09:18   
ksenjak
Vprašaj svojega G. Ponavadi je prvi pregled zelo rutinski in sploh ni nujno, da se že kaj vidi, tako, da so partnerji ponavadi prvič prisotni šele pri pregledih NS. 

Lp 

(odgovor članu prymorka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: uz
1.3.2007 10:09:57   
prymorka
aha, hvala ;)) nisem vedela...user posted image

(odgovor članu ksenjak)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: uz
1.3.2007 10:21:12   
lunca2
Prvi ultrazvok je vedno vaginalni, da vidijo če si sploh noseča in če je plod živ. Meni je ginekologinja rekla, da je lahko tudi pri prvem že partner zraven a da se ne vidi kaj dosti le takšna zamagljena kepica user posted image , sicer pa sem dobila sliko, tako da je doma videl.
Na NS in morfologijo pa je šel z menoj in je bil zelo vesel, da je vse lahko videl.


_____________________________

17.06.2007 ob 23:17 je na svet prijokal najin sonček Ažbe!

(odgovor članu prymorka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: uz
1.3.2007 10:31:33   
mala
Taprvi je vaginalni, koliko se bo videlo je pa odvisno v katerem tednu si-moj partner je bil vedno z mano-tudi pri drugi, ko sva šla na pregled že v 6t-moraš pa najprej vprašat ginekologinjo.

(odgovor članu lunca2)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: uz
1.3.2007 10:47:53   
prymorka
BO V 8.TEDNU KO GREM NA PREGLED...

(odgovor članu mala)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: uz
3.3.2007 14:06:21   
zoja***
Ni nujno, da je UZ na začetku vaginalni. V Kranju delajo že takoj preko trebuha. Jaz sem imela prvi pregled v 7.tednu in mi je že vse videl preko trebuha, prav tako v 9.tednu  (sem morala še enkrat na kontrolo).
Sem pa pričakovala, da mi bo naredil vaginalni uz, pa je rekel, da to pa samo v primeru, če čez trebuh ne bi našel ploda.

(odgovor članu živa)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: uz
3.3.2007 17:26:44   
Tinča1
Ali prvi pregled-vaginalni boli?

(odgovor članu zoja***)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: uz
3.3.2007 18:53:10   
arobic3
ne ne boli, razen če si nasplošno tudi na vse ostalo občutljiva-vsaj mene ni no.

_____________________________

DREJČI

(odgovor članu Tinča1)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: uz
4.3.2007 13:14:03   
tonja
Ne boli.

Z mano je bil moj dragi, ko mi je delala vaginalni uz, je G dovolila - saj je tudi drugače zelo fajna ženskica!!

Tudi pri pregledu, kjer ni bil predviden uz je bil lahko zraven, tako da je lahko poslušal srčka, ker ji je pa napravica malo nagajala, pa je naredila uz, da bo mož, ki je bil z mano še kaj videl. Saj pravim, super G user posted image user posted image user posted image !!!

(odgovor članu arobic3)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: uz
6.3.2007 11:52:29   
prymorka
včeraj sem imela prvi UZ in dobila že slikico ;))
sem pa imela vaginalnega...
vse se lepo vidi in pravi G da je vse vreduuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tonja)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?