|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   palček zavijalček
28.9.2004 8:17:02   
Miško
Hi

Zanimajo me vaše izkušnje s palčkom zavijalčkom, ali je praktičen?

LP

Miško&:duda:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   palček zavijalček
28.9.2004 9:08:46   
malika
Meni osebno se zdi malo preveč drag.In potem še vrečke 2000sit, ki jih mimogrede zelo hitro porabiš.Jaz ga imam in kaj jaz vem. Saj je fino, da ne smrdi iz koša po plenicah, drugače pa bi se dalo shajat tudi brez njega.
Ko smo bili na morju sem vsako plenico dala v navadno plastično vrečko(tisto najmanjšo za vlagat), jo zavezala in v koš in je bilo prav tako super in nobenega smrada nikjer.
Drugače pa ne zavzame dosti prostora in je kar ok no.
:zmeden::zmeden::zmeden:

(odgovor članu Miško)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   palček zavijalček
28.9.2004 9:42:27   
Anonimen
Tudi jaz sem dala vsak poleniško v 2-kilsko vrečko (ker je toliko velika, da se še da zavezat) in jih vrgla v koš. Pa ni nič smrdelo. Vrečke sem imela pripravljene kar v omari ob plenicah.

(odgovor članu Miško)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   palček zavijalček
28.9.2004 9:55:26   
Lenny
Videno in preizkušeno na plavalnem tečaju v Ptuju. O.K. za k bazenu, doma pa se mi zdi odveč.
Lp

(odgovor članu Miško)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   palček zavijalček
28.9.2004 10:19:22   
Žiga
Ga imamo in smo zadovoljni...

Za v hiši morebiti odveč, za 18. štuk pa je kar fino, da ti ni treba za vsakič dol...

O ceni bi se dalo razpravljat... En komplet vrečk imamo za kakšnih 14 dni - tako da ni tako velik strošek (1.800 SIT po eni "roli").

LP
Ž.


(odgovor članu Miško)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   palček zavijalček
28.9.2004 14:17:30   
Anonimen
Moja sestra2 čuva eno 19m punčko imajo tegale palčka- pa cela koplanica full smrdi, tko da ne vem, kaj oni z njim delajo, ker še ni še nihče rekel, da smrdi:zmeden:

(odgovor članu Miško)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   palček zavijalček
28.9.2004 14:45:07   
Žiga
Pri nama nič ne smrdi, pa imava tudi po dva dni plenice notri...

Mogoče premalo (ali pa sploh ne) zavrtijo tist "ror" na vrhu, da se premalo zavije vrečka, pa jim smrad uhaja ven...

(odgovor članu Miško)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   palček zavijalček
28.9.2004 14:50:11   
Anonimen
Možno, pojma nimam. Ampak cela kopalnica smrdi:zmeden:

(odgovor članu Miško)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   [Brisano sporočilo]
28.9.2004 15:00:38   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Miško)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   palček zavijalček
28.9.2004 15:41:22   
uli
mi smo v 4. nadstropju (brez dvigala) in palčka zavijalčka ne damo! Brez njega ne gre. :bravo:
Praznimo ga ko je pač poln, pa še nikoli, ampak res nikoli, ni smrdelo ven (imamo ga ob previjalni mizici v spalnici). Je pa res, da ga vsakič pomijem, ko ga praznim, se mi zdi bolj higienično.
Je pa res, da je treba vsakič vsaj 2x obrnit tisti pokrovček, da vrečko dobro zapre.
Kupli smo ga pa v baby centru za 6000 sit (v akciji), drugače jih je pa v komisijskih trgovinah veliko.

(odgovor članu Miško)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   palček zavijalček
28.9.2004 20:04:16   
filipinka
8)Mi smo ga tudi nabavili in mislim, da bo služil svojemu namenu!:zmeden: Vsake plenice pa res ne mislim nositi v smeti!

(odgovor članu Miško)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   palček zavijalček
28.9.2004 21:27:09   
Urša
Mi ga imamo pa ga ne bi kupila, če se bi še enkrat odločala. Sm že parkrat premišljevala, da bi ga prodala in dala na njegovo mesto kakšno drugo stvar, pa se še odločam... sploh zato, ker doma večinoma uporabljamo pralne plenice in se v njem pamperska bl redko znajde (mogoče 2x na dan), tko da začne kmal smrdet. Se da shajat z navadnimi vrečkami. Mi v gospodinjstvu na žalost tok smeti proizvedemo, da jih mormo itak vsak dan odnašat, tko da s plenicami ne bi blo problema. Kupila sm ga še v času nosečnosti, ker sm razmišljala, da ga rabim. ;)

(odgovor članu Miško)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   palček zavijalček
28.9.2004 21:37:31   
Anonimen
Meni se je zdel tako sam palček navijalček drga, vrečke pa še bolj, zato se zanj nisem odločila. Mi smo sicer v prvem nadstropju, vendar mi tudi ne diši vsake 5 minut nesti smeti, zato smo našli bistveno cenejšo alternativo palčku navijalčku. Kupila sem tiste tanke vrečke na rolci (takšne potiskane imajo npr. za sadje in zelenjavo v Šparu ali Mercatorju) in sicer stanejo v TUŠu 620,00 SIT za 500 kom in potem lepo vsako pleničko zavijem not in mečem v nadno kanto za smeti. Če je plenička samo mokra, potem navadno zavežem bolj narahlo in jo ob naslednjem preveijanju le dopolnim, če pa je pokakana pol pa zavežem na ultra in dosedaj (pol leta) moram reči, da nikoli še ni smrdelo, strošek pa tudi zelo majhen.

(odgovor članu Miško)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   palček zavijalček
28.9.2004 21:52:28   
Annny
Hm no, jaz ga nisem kupila. Nasvet MIŠE99 mi je zelo všeč. Mislim, da ne bom kaj preveč komplicirala s tem..

(odgovor članu Miško)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   palček zavijalček
29.9.2004 15:56:35   
Anonimen
No saj, pojma nimam, če majo sploh prav vse naštimano, da smrdi. In mi je blo full čudno:zmeden:

(odgovor članu Miško)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?