|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   likalnik za lase
7.3.2007 20:41:12   
Anonimen
Eto, še eno svetovno čudo - imam ravne lase da bolj ravne ne morejo bit in pred dnevi sem bila pri frizerju: če ne bi že sedela, bi me vrglo na rit - na koncu mi je lase zravnala z LIKALNIKOM. Moje ravne lase! Drugi (pozitivni) šok - frizuro imam že vse te dni  tako kot da bi ravno prišla od frizerja (pa brez utrjevalcev in lakov). Lasje so mehki in ravni, lepi in sijoči...Mislm...svašta nouser posted image ...

Me ima, da bi si zadevo kupila in baje, da za lase ni škodljivo ČE ne uporabljaš prepogosto (ne več kot 1x/teden oz. 2 tedna), pa tut likalik mora biti OK (s keramičnimi ploščicami)...
Zdej me pa zanima, ali katera to uporablja? Vaše izkušnje? Nasveti? Priporočila?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: likalnik za lase
7.3.2007 20:45:34   
kofetek2010
imam oba, enega starega in novega s keramičnimi ploščicami ... da si delata družbo, ker hodim k frizerju 1x tedensko na pranje/fenanje (vsak ponedeljek ob 10h preden grem v službo) user posted image  

in trenutno sem tud jaz polikana, po dolgem času user posted image  


ampak sama pa se ne morem tolk lepo polikat kot v salonu user posted image  ob straneh in spredaj še gre, ostalo pa je katastrofa user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: likalnik za lase
7.3.2007 21:06:40   
BLAŽIKA
Boš se doma zelo težko sama polikala pa še kar znat moreš čeprav zgleda zelo enostavno. Jaz sem menjala že tri likalnike za lase pa nisem nikoli tako dobro polikana kot , če pridem od frizerja. So pa lasje res veliko bolj mehki in frizura tudi drži.

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: likalnik za lase
7.3.2007 21:19:48   
Anonimen
Menda je neki Delfin najboljši, pravi naša tamala 18-letna pametnjakovička, ki jo zanima edino moda. Se strinjajo tudi njene kolegice, en med njimi je frizerka. Ona se doma čisto v redu sama polika.

(odgovor članu BLAŽIKA)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: likalnik za lase
7.3.2007 21:49:16   
lelaval
Jaz ga imam doma, da že par let zaseda prostor v omari. user posted image  Prvo leto mi je še bil aktualen, potem pa več ne. Drugače pa ni slaba zadeva.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: likalnik za lase
7.3.2007 22:41:27   
* Mateja *
Itak je frizura lepša od frizerja, On bolj vleče lase kot si jih sama doma. Pa še likalnik je verjetno kak boljši!! Jaz ga imam, pa ga ne uporabljam, ker se mi enostavno ne da!! Raje sam fen in krtača! Mi jih pa vsake tok fruzerka zlika, sam se mi zdi, da se ko polizan pes!!

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: likalnik za lase
8.3.2007 7:29:42   
srki
Če bi se mi ratalo tako lepo zlikat, kot me frizerka, bi si ga kupila. Meni so se kar naenkrat ti lasje začeli viti, v levo jih vlečeuser posted image . Sem slišala tudi jaz, da mora biti keramični. Glede uničevanja pa sem tudi skeptična, frizerka je rekla, da ni dobro, da si jih vsak teden likaš. Bi se kar strinjala z njo.

(odgovor članu BLAŽIKA)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: likalnik za lase
8.3.2007 7:59:27   
tajtaja
Moja skoraj 15-letnica je naravno full skodrana, pa si zelo lepo sama polika.
Ampak se ji čez noč spet skraužlajo, tako da si vsako jutro še mal popegla.
Ima pa eno dražjo peglo, tako da naj bi bila kvalitetnejša.
Pa si to dela že ziher dve leti, ampak so lasje OK.


_____________________________

Največja sreča so otročki, zato sem srečna petkrat.

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: likalnik za lase
8.3.2007 9:30:32   
Taula
Jaz sem brez likalnika kot bi me en priklopil na štrom.user posted image  Najprej sem imela enega na paro...totalna natega. Kako leti nazaj sem po priporočilu iz drugih forumov kupila likalnik Gama, je bil malo dražji ampak se ne ločim več od njega. Je del nujne opreme. user posted image  Likam si pa lase 1x na teden. Na začetku sem imela malo problemov ko sem jih likala zadaj. (imam srednje dolge lase), pa sem se navadila.
Še link:

http://gama.studioma.si/

Imam pa tega za 94 evrov.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu tajtaja)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: likalnik za lase
8.3.2007 9:38:41   
soncece24
Jaz mam nekega profesionalnega , sicer ni ravno višek tehnike, ker je 3 leta star, ampak pegla pa super. Mi ga je ex-svakinja zrihtala, ki je frizerka v enem od mariborskih fancy-salonov user posted image user posted image (še danes klejem ta malega brata, da nista več skupaj - sem bila skozi lepo spofrizirana user posted image ). Fora v strokovnem likanju je ta, da morajo lasje biti čisto rahlo vlažni, potem pa moraš ful počasi vlečt z likalnikom, pa dve rundi čez glavo naredit. Jaz mam drugače tako slamo na glavi, da sem ko metla, če si jih ne speglam. Mam pa tako prakso, da mojo ogromno krošnjo popeglam v 10-ih minutah. Vaja pač dela mojstra.user posted image

_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: likalnik za lase
8.3.2007 9:43:30   
Anonimen
Jaz imam tudi takšnega kot Taula in je super. Mislim, da si kar lepo polikam lase. Na začetku je bilo zadaj malce slabše ampak sedaj "obvladam" že tudi to. Uporabljam ga cca. 4 mesece pa so lasje še vedno lepi in ne uporabljam nobenih drugih lakov, utrjevalcev - razen na 14 dni naredim oblogo za lase in 1x na dva meseca si lase navvlažim z olivnim oljem. Pozitivno je tudi to (ne vem če zaradi likalnika), da sem si včasih prala lase vsak drugi dan, sedaj pa 2x na teden.

(odgovor članu Taula)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?