|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Nakup v H&M
29.9.2004 14:24:51   
NATAŠA11
Mislite, da se mi bo spačalo iti konec meseca oktobra v shopping za 2-letnega sina in še nerojenega dojenčka? Mislim predvsem zaradi ponudbe zimski oblačil. Kam naj gremo, v Gradz ali v Maribor ali v Celovec( smo z Dolenjske)? Do sedaj smo šli vedno v Gradz (3x).
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Nakup v H&M
29.9.2004 14:27:51   
dory
Baje imajo police ze dobro zalozene...mi gremo tudi naslednji teden...komaj ze cakam..gremo pa v celovec

(odgovor članu NATAŠA11)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Nakup v H&M
29.9.2004 15:49:52   
Anonimen
18. bo H&M.

V celovcu so nazadnje imeli zlo veliko stvari za :duda:.

(odgovor članu NATAŠA11)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   Nakup v H&M
29.9.2004 19:49:07   
dory
Jaz sem nad celovcem bla zmer navdusena in ne bomo ga izpuscali..bom sla pa ze zarad firbca pogledat v lj :)

(odgovor članu NATAŠA11)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Nakup v H&M
29.9.2004 20:58:21   
malika
Jaz sem z izbiro v Mb zadovoljna, je pa res, da so v Avstriji police bolj založene.

(odgovor članu NATAŠA11)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Nakup v H&M
29.9.2004 21:41:47   
dasa
ne predlagam ti da bi sla v maribor ker imajo tam samo robo ki je drugod po evropi ne morejo prodati:ups:
to se mi zdi zelo zalostno za tako dobro trgovino splaca se ti it v celovec kjer je res vce zlo cortkano:sloncek:

(odgovor članu NATAŠA11)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Nakup v H&M
29.9.2004 22:16:28   
SISI25
Jaz sem bila isti dan v Grazu in Mb pa se mi je zdelo,da imajo za najmlaješe čisto iste cotke. Nobene razlike. V Grazu ni bila izbira nič večja.

(odgovor članu NATAŠA11)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Nakup v H&M
29.9.2004 22:21:17   
Anonimen
Pa zdaj se splača it v Celovec, k sta 2 H&m-a- tko da Teja., pejt še v Südpark, majo tut luškane cotke;)
lp,:fis:

(odgovor članu NATAŠA11)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   Nakup v H&M
29.9.2004 22:21:33   
ZARA
Kaj pa trgovima C&A kids???Tam majo tud zelo lepe in kjut otroske stvari...Za 3 bodije sm dala 6 EUR za 2x zabice pa 5 EUR!!
Men je tut ok trgovina...mal pocekajte punce...

papa

(odgovor članu NATAŠA11)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Nakup v H&M
29.9.2004 22:22:42   
ZARA
uuuups...pocekirajte... sm hotla napisat,matr...

(odgovor članu NATAŠA11)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Nakup v H&M
29.9.2004 22:30:46   
Anonimen
Jaz nisem bila v C&A Celovcu že celo večnost, tako, da me takrat male cotice niso še najmanj zanimale.A je C&A kids tudi v Celovcu????

(odgovor članu NATAŠA11)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   Nakup v H&M
29.9.2004 22:33:20   
ZARA
Misa99 tega pa ne vem po vsej verjetnosti je ker ne verjamem da nebi bil...mal vpras stajerke!!??Mislm da one hodjo v Cel. ampak nism sigurna...

papa

(odgovor članu NATAŠA11)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Nakup v H&M
29.9.2004 22:40:04   
Anonimen
Ja, je ja.:)

Ti Zara, kje pa je Celovec? Je kar nad Gorenjsko in ne nad Štajersko:)-

(odgovor članu NATAŠA11)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   Nakup v H&M
29.9.2004 22:46:34   
ZARA
sej jst nic ne pravm kje je, sam pravm da ne vem ker ne hodm v celovec in da men se zdi hodja tja stajerke...

papa

(odgovor članu NATAŠA11)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   Nakup v H&M
29.9.2004 23:33:11   
mami Lea
Mi smo bli pa danes vsi skupaj v H&M-ju v Celovcu.
Imajo noro lepe stvari. Smo kupili pajaca za najmanjšega vel.80 za 24.90 EUR, kapico (noter flis zunaj pletena) 4.90 EUR, rokavičke 2.90 EUR, šal 3.90 EUR.
Jaz sem dobila zelo ugodno žametno krilo do kolen za 9.90 EUR kar je noro poceni, v Ljubljani sem videla ista krila drugih proizvajalcev tudi po 10000,00 Sit.

Še ena zvezdica našega nakupa je bila trenerka s kapuco za 19.90 EUR, ki si jo je kupil mož.

No na koncu smo nabrali kar zajeten kup oblek in zapravili 260 EUR.

Se je splačalo.
Edina težava je bila v tem, da je moral nekdo non stop zabavati in držati najmlajšega, drugi pa miriti starejšega, ki je po pol ure pričel tečnariti, da ne zdrži več, se valjati po tleh, skakati čez stopnice in se skrivati za obešalniki.:(:zmeden:
To mi je vsekakor pobralo en kup energije pa še naš najmlajši se je dvakrat pokakal in ga je bilo treba previti. Še sreča, da imajo previjalno mizo.
Na njej je tudi veselo pojedel svojo papico in nato trdno zaspal.

V trgovini smo bili 2 uri in če pogledam s tega konca kar razumem našega starejšega, ki ni mogel zdržati.

No nato smo se vrnili domov in veselo pregledali nakupljene stvari.:bravo::)

Edina stvar, ki nas je šokirala je bila cena parkirne hiše 3.40 eure na uro, kar je na koncu za tri ure parkiranja zneslo nekaj čez 13 euro.:((

Če se kaj spoznate na Celovec se vam vsekakor ne splača parkirati v parkirni hiši ampak na kakšnem nepokritem parkitnem mestu.

Lp.

(odgovor članu NATAŠA11)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   Nakup v H&M
29.9.2004 23:38:22   
mami Lea
Aja še to številke so zelo velike tako da je bilo našemu starejšemu, ki je velik 119.5 cm prav vse vel.110-116 no čez zimo mu verjetno ne bi zdržalo, tako da smo nekatere stvari vzeli vel 122-128. Vsekakor se ne splača jemati večjih žab in bund.
Kupili smo tri pare žab in so mukljub temu, da velikost ne kaže na to še vedno malo nabrane.
Jakna mu je bila pa vel. 116 tako velika, da so mu iz rokavov gledali samo konci prstov.
Toliko o velikostih oblek.

(odgovor članu NATAŠA11)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   Nakup v H&M
30.9.2004 14:37:25   
Anonimen
Dobr no, sem hotla napisat, da Štajerci ne hodjo v Celovec, ampak Gorenjci in Ljubljančnai;););)

(odgovor članu NATAŠA11)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   Nakup v H&M
30.9.2004 14:42:22   
ZARA
ja sej se nc ne jezam,sam narobe si me prebrala...8)

(odgovor članu NATAŠA11)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   Nakup v H&M
30.9.2004 14:43:02   
Anonimen
Vem vem:)- Sej jst se tut nč ne jezim, sej jo smajliji zravn:)

(odgovor članu NATAŠA11)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?