|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Vesela novica
5.3.2007 19:08:52   
darjatimci
Res moram deliti to veselje z vami.Saj sem že zgoraj napisala,ampak tukaj vas več bere.Za vse,ki se že poznamo in ostale,ki ste bolj nove-vi,septembra sem dala vlogo za dodatek za nego,ki je bila zavrnjena,zato sem se odločila za pritožbo in danes mi je CSD posredoval odločbo z Ministrstva, ki je bila ugodno rešena.Razjezila me je utemeljitev,zakaj naš fantič ni upravičen do dodatka zato sem napisala pritožbo in zadevo bolj podrobno opisala.Veste res sem razočarana nad temi komisijami in če mene vprašate o teh vlogah sigurno ne odločajo alergologi,ki podrobno poznajo diete,jaz se sicer nisem poglabljala kdo odloča o teh vlogah,ampak bi pa se,če bi bila tudi ta pritožba neugodno rešena.Vsem,ki ste v podobni situaciji svetujem,da se odločite in oddate vlogo.Pa veliko sreče in uspehov pri zdravljenju alergij vam želim.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Vesela novica
5.3.2007 22:15:25   
Pi-kica 1
Na kaj vse pa je alergičen tvoj otrok?


(odgovor članu darjatimci)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Vesela novica
5.3.2007 23:41:27   
Moyca_
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Lp, Mojca
*****************************************
"Življenje nam vrača samo tisto, kar dajemo drugim"
*****************************************
Plačano oglasno sporočilo:
www.atrium-nep.si

(odgovor članu Pi-kica 1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Vesela novica
6.3.2007 0:14:02   
URŠA K.
 

user posted image user posted image

Veste da lahko tiste,ki ste upravičene do dodatka za nego  uveljavljate tudi 50% olajšavo pri odmeri dohodnine?
 
Lp

(odgovor članu Moyca_)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Vesela novica
6.3.2007 9:16:50   
darjatimci
Lepa novica Urša k.Mislim,da se je res dobro malo bolj informirati o vsem skupaj.Pi-kica 1 naš fant je alergičen še na mleko,arašide  in je senzibiliziran na pšenico,smo še vedno na dieti Urtiko III,le da imamo jajce že dovoljeno.

(odgovor članu URŠA K.)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Vesela novica
7.3.2007 7:40:26   
Taja Nagaja
user posted image user posted image user posted image Super, ker si vztrajala. Ja, eni si težko predstavljajo kako kje, če je otrok na dieti. Še enkrat user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu darjatimci)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Vesela novica
8.3.2007 17:03:58   
noe
To je superuser posted image

(odgovor članu Taja Nagaja)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Vesela novica
9.3.2007 18:54:55   
noe
Nekaj bi te še prašala, a si oddala samo vlogo in zadnji izvid?
A mnenja zdravnika pa ne?

(odgovor članu noe)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Vesela novica
9.3.2007 20:00:53   
darjatimci
Na CSD samo to dvoje, k pritožbi za na Ministrstvo pa je šla zraven še moja utemeljitev.

(odgovor članu noe)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Vesela novica
11.3.2007 12:09:38   
noe
Hvala,bomo še mi poiskusili, lp

(odgovor članu darjatimci)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
Pokukajte v pravljičen svet nove trgovine ...
photo
Vrata je odprla nova trgovina Mali zakladi, ki se nahaja v spodnji etaži Emporiuma, BTC City Ljubljana.




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?