|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Boji se dežnika
14.3.2007 19:29:40   
Anonimen
Prav panično se ga boji. Jo je tako smotano nosit do avta in iz njega, imam občutek, da jo s tem na nek način mučim. Oblačit pelerino za nekaj metrov mi je komplicirano, da je mokra, pa spet ne gre.

Ima še kdo podobne izkušnje? A kdo ve, od kje bi bil tak paničen strah in kdaj mine?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Boji se dežnika
14.3.2007 19:40:39   
Primoza
Ali jo je strah vsakega dežnika a le tistega velikega? Naša ima nek dežnik v obliki pikapolonice.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Boji se dežnika
14.3.2007 19:44:00   
Anonimen
Na majhnega še pomislila nisem...hvala za idejo user posted image !

(odgovor članu Primoza)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Boji se dežnika
14.3.2007 19:44:59   
maca24
Otroci se pač bojijo stvari, ki jim niso vsakdanje. Naš se je naprimer bal Telebajskove žoge, ker ko se je je dotaknil, se je oglasil določen zvok. Ne smeš ga silit v stvari, bo že sam, ko bo pripravljen. Tudi naš otrok se je začel sam igrati z žogo. Boš pač mogla malo potrpet in oblačit tisto pelerino.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Boji se dežnika
14.3.2007 19:49:43   
dix
naš se pa boji GUMBOV!!! user posted image user posted image

Tako da pri nas vse srajce, hlače z gumbi, jakne z gumbi odpadejo. Pa če imam jaz ali kdorkoli drug gumbe se začne jokat ko ga držiš. Aja, pa ko gre spat vsak večer reče NE GUMBOV ko ga pokrivam, tako da res moram pazit kako obrnem odejo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Boji se dežnika
14.3.2007 20:53:26   
Marogica
Ja, Mič, otroškega ji kupi. Dobijo se takšni z različnimi liki iz risank, ali pa celo prozorni. Tako jo lahko na finto dobiš, da lahko skozi dežnik opazuje, kako dežek pada.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu dix)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Boji se dežnika
14.3.2007 22:05:50   
eya
Jaz sem tudi na otroškega pomislila. Pa skupaj ga gresta lahko kupit, da si ga sama izbere.

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Boji se dežnika
14.3.2007 22:14:40   
Anonimen
Vidim, da bo tole cel projekt user posted image . Ko bi vsaj kakšno risanko gledala.....pa gleda same "čudne" oddaje user posted image

Kaj pa da kar pustimo, da je mokra?  A se lahko prehladi user posted image  Ker jaz sem tudi rada brez dežnika.....

(odgovor članu eya)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Boji se dežnika
14.3.2007 22:17:15   
eya
Hm, če gre uz avta mokra v stanovanje, kjer se preobleče, ni panike, kaj pa če greste kam drugam in bo mokra? To je pa najbrž zoprno...

Pejta po kak dežniček, mogoče te pa preseneti in si zbere kaj hudo kičastegauser posted image

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Boji se dežnika
14.3.2007 22:19:59   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: eya

Pejta po kak dežniček, mogoče te pa preseneti in si zbere kaj hudo kičastegauser posted image


To!! Kvaliteten kič, si me zmotivirala user posted image  user posted image

(odgovor članu eya)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Boji se dežnika
15.3.2007 13:23:10   
skuštrana
Mič, pa kako za vraga se lahko čudiš, da tvoj otrok ne mara dežnika, ko je pa doma v Dalmaciji, kjer ni dežjauser posted image

Nasveta kakšnega pametnega pa nimam, razen da probaš s kakšnim otroškim. Imajo takšne z uhlji kao pes, mačka in te fore.No, to so ti pa itak že pred mano svetovale. Ali pa probaj s kakšno enostavno palerino, tako, ki se samo na glavo natakne, rokavov pa nima. Joj, upam, da me razumeš kakšno mislim.user posted image


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Mesec rojstva lahko vpliva na poklic tvoje...
Si vedela, da mesec rojstva, v katerem je rojen tvoj otrok, lahko vpliva na njegov poklic?
BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?