|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Odstranili polip, ostajam nosečka:))
21.12.2005 15:08:24   
Reja
Lep pozdrav.

Danes zjutraj sem bila pri G, ki je tuhtal, kako naj ohrani mojo nosečnost in mi odstrani polip na materničnem vratu.

Operacijo bi morala imeti v petek, pa mi je med pregledom kar brez narkoze, šivov, antibiotikov, odščipnil polip. Je bolelo, bilo mi je slabo, precej še krvavim, ampak to je bil edini način, da je moja pikica ok.

Sicer pa sem že 5 tednov srečka user posted image . Zdaj čakam samo še, da se mi krvavitev ustavi in da bodo histološki testi prinašali dobre novice.

Zdaj imam nekaj dni bolniško in bom lahko brez slabe vesti poklepetala z vami.

Hvala za podporo, ko me je bilo res strah. Zalte ste! user posted image user posted image user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Odstranili polip, ostajam nosečka:))
21.12.2005 15:14:43   
Naja30
Oh Reja, kako lepa novica! Tako sem vesela zate in za tvojo pikico, ki bo lahko rastla v tebi. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Reja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Odstranili polip, ostajam nosečka:))
21.12.2005 15:32:08   
Dadi
No super!!! Sem prav vesela za vaju. Ampak si mogla bit pa kr korajžna za tale poseg...BRAVO!user posted image

_____________________________

May you be strainghtened by yesterday¨s rain, walk straight in tommorow¨s wind and cherish each moment of the sun today.

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Odstranili polip, ostajam nosečka:))
21.12.2005 15:37:26   
petraz
Vesela sem zate in lepo nosečnost naprej!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Reja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Odstranili polip, ostajam nosečka:))
21.12.2005 16:04:26   
CatJa
Bravo, Reja, vse bo še dobro!

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu Reja)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Odstranili polip, ostajam nosečka:))
21.12.2005 16:44:45   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image , zdaj pa le čuvaj še naprej sebe in tvojo malo pikico...

(odgovor članu CatJa)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Odstranili polip, ostajam nosečka:))
21.12.2005 18:03:41   
Katrin
user posted image  Čestitke in čim lažjo user posted image še naprej!!!

lp user posted image

_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Odstranili polip, ostajam nosečka:))
21.12.2005 18:19:47   
KODA
user posted image user posted image vso srečo naprej.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu Katrin)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Odstranili polip, ostajam nosečka:))
21.12.2005 21:03:39   
piščanc
uuu, tole je moralo pa boleti. meni je samo maternični vložek vstavljala in me je 'uščipnila' (njen izraz) pa sem mislila, da mi je šlo 220V skozi.

zdaj pa pridno počivaj pa vse dobro v novel letu user posted image

_____________________________

iz malega zraste veliko

(odgovor članu Reja)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Odstranili polip, ostajam nosečka:))
21.12.2005 21:41:17   
melitkica
user posted image user posted image user posted image  in vse dobro do avgusta!

(odgovor članu piščanc)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Odstranili polip, ostajam nosečka:))
21.12.2005 22:21:51   
soncek&luna
reja, super novica.... cim lepso in lazjo user posted image

_____________________________

Mami, pika moja!

(odgovor članu Reja)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Odstranili polip, ostajam nosečka:))
21.12.2005 22:28:52   
soncece24
Super user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Zdaj pa se le pusti razvajat user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu soncek&luna)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Odstranili polip, ostajam nosečka:))
22.12.2005 7:49:59   
malicki
Super user posted image user posted image user posted image Za naprej pa ti želim mirno in brezskrbno user posted image  

Tudi jaz sem ob branju najprej pomislila, da to pa je moralo fejst bolet user posted image .

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Odstranili polip, ostajam nosečka:))
22.12.2005 12:15:37   
Reja
Hvala punce!

Brez skrbi, neprestano vas bom spraševala za nasvete. user posted image

Sicer sem pa v družino prinesla neizmerno družino. Še sestra in mama se mi neprestano nasmihata in komaj čakata, da se mi bo videl trebuščekuser posted image

(odgovor članu malicki)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   [Brisano sporočilo]
23.12.2005 11:40:14   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Reja)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Odstranili polip, ostajam nosečka:))
21.3.2007 21:04:03   
zebrica
Reja, moram ti povedat, da sem imela tudi jaz podobne težave v prvih tednih nosečnosti in mi je tvoj prispevek zelo pomagal...saj sem začutila, da nimam tovrstnih težav samo jaz...Kljub temu, da si ti verjetno že zdavnaj pozabila na polip v decembru 2005, sem imela jaz z mojim težave v zadnjem obdobju...

Zakaj potem sploh pišem pod tvoj prispevek? Zato, ker želim povedat, da so meni moj polip na materničnem vratu odstranili v 10. tednu nosečnosti... same odstranitve sem se ZELO ZELO bala...user posted image ampak na srečo NI popolnoma nič
bolelo!!! user posted image user posted image user posted image Brez anestezije, samo odščip s histološkimi kleščami (ginekolog me je poučil, da polipi nimajo živcev, zato njihova odstranitev ne boli)...

Torej, upam, da v primeru podobnih težav, ne greste h ginekologu s strahom pred bolečinami, ker vam iz mojih izkušenj povem, da poseg ne boli, morda je moteč le 2-dnevni krvav izcedek in prepoved sexa do prvega pregleda...

Pa pazite na svoje PIKCE!!!



(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Odstranili polip, ostajam nosečka:))
21.3.2007 21:13:01   
cmokec
Bravo in lepo nosečnost še naprej. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu zebrica)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Kakšne so babice v slovenskih porodnišnicah?
Ob svetovnem dnevu babic smo Ringarajine mamice povprašali, kakšne so njihove izkušnje z babicami in porodom. Z vami del...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?