|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Reakcija na prilagojeno mleko
4.10.2004 9:31:31   
beti 1
Pred kakim mesecem sva ugotovila da najin :duda: najlepše zaspi, če mu pred spanjem dava dober dcl prilagojenega mleka po flaški. No pred 14 dnevi mi je na primorskem, kjer smo večino vikendov, zmanjkalo mleka, ki ga ponavadi uporabljava, pa sem mu kupila HIPP. Po dveh dneh so se mu na ritki pojavile drobne rdeče pikice. Jaz sem seveda mislila, da gre za glivice:ups:, ampak je potem iz vsega skupaj ratal kar velik rdeč flek:(, pa se mi je zdel bolj ekcemu podoben. No po slabem tednu je vse skupaj končno zginilo. Jaz sem že vse skupaj pripisala jogurtu in skuti. In potem smo šli ta vikend spet domov in v petek zvečer je seveda dobil flaško Hipp-a in v soboto zjutraj, ko je mlekec prišel skozi je bla ritka malo rdeča, ko je potem pršla skozi še Hipp-ova mlečna kašica, se je vse skupaj samo še povečalo:(. Tko da zdaj vem od česa je bilo vse skupaj.:hudicek: No, ker sva mu takoj nehala dajat je zdaj ritka lepa kot vedno.:love:
Če katera uporablja Hipp-ovo dvojko ji jo rade volje odstopim. Manjka samo nekaj meric.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Reakcija na prilagojeno mleko
4.10.2004 15:44:25   
kimi
Možno, da otrok ne prenaša najbolje hipp-ove hrane sicer jaz svojemu dajem APTAMIL 2 in še nisem imela problemov. Upam, da ste probali drugo mleko in, da se je nanj dobro odzval.

(odgovor članu beti 1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Reakcija na prilagojeno mleko
5.10.2004 7:21:08   
dory
Tudi nasemu hipp iz trgovine kot mercator, dm in se kje ne odgovarja...dobi krce in flekce...tisti hipp iz mullerja,ki je nemski pa je ok....tistega drugega delajo v avstriji in je drugacne recepture...slabse :(

(odgovor članu beti 1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Reakcija na prilagojeno mleko
5.10.2004 15:11:52   
beti 1
Bo držalo, je iz Mercatorja in seveda Avstrijski.

(odgovor članu beti 1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?