|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Spodnje perilo
20.3.2007 13:23:21   
Pajaca
Evo ena izmed mojih strasti izpred otrok je pred dnevi spet udarila na plano. Imela sem namreč navado, da sem si vsakič ko sem padla na izpitu privoščila kakšen lep kos sp. perila. No ja pa to je bilo velikokrat. Zadnjič pa sem si spet zaželela malo razvajanja in si v Intimmissimi kupila dva ful sexy kompletka... taka uau (moj je dobesedno dol padu ko je vidu) in me zanima kaj vam pomeni lepo sp. perilo? Vam je vseeno kaj oblečete ali imate rade res lepo perilo.

Jaz sem namreč kar mal tečna glede sp.perila in moram vedno imeti hlačke in modrc ki skup pašejo (pa pol morjo še na obleko pasat... ma kompliciram ful)... pa če mam res lep kompletek pol se počutim ful bolje.... tko da moram še kaj v šoping.

Tko da imam v mislih še enedva kompleta, sam da plačo dobim.....

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Spodnje perilo
20.3.2007 13:26:02   
Anonimen
Meni je tud pomembno kakšno perilo imam. Sam pri modrcih nimam glih dost izbire tko da se morem zadovoljit s tem kar pač na trgu je. Pazim da paše skupaj ja, z obleko pa ne kombiniram.

Mam pa razdeljeno perilo glede na to al je za vsak dan in tako k je res sam za včasih(beri za kkšne obletnice ipduser posted image )

(odgovor članu Pajaca)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Spodnje perilo
20.3.2007 13:27:01   
amalija
IZVIRNO SPOROČILO: Pajaca


moram vedno imeti hlačke in modrc ki skup pašejo (pa pol morjo še na obleko pasat... ma kompliciram ful)...



Enako tud jaz... Sem kar malo obsedena s sp. perilom... user posted image

(odgovor članu Pajaca)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Spodnje perilo
20.3.2007 14:00:32   
tanikaa
Ej pajaca, dobrodošla v našem klubu. Glih danes sem si privlekla domov nov komplet. Tangice in modrček. In to samo zato, ker sem prejšnji teden kupila ene hlače. In glih v taki barvi nimam kompleta spodnjega perila. user posted image  Do zdaj tega nisem nikomur povedala, ker sem mislila da sem čudna. Ampak zdaj vidim da nas je očitno več. Hvala Bogu. Ampak je pa res. Ne morem si predstavljat, da bi mela bel  modrček in črne tangice user posted image  Enostavno na spodnje perilo dam res veliko. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu amalija)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Spodnje perilo
20.3.2007 14:07:21   
Taula
Tole meni zveni ful znano. Samo kadar imam user posted image  se ne sekiram tolk če ni barvno usklajeno perilo. Drugače pa imam ful rada prozorno perilo, korzete, čipke...mmm.user posted image



_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Spodnje perilo
20.3.2007 14:17:58   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Taula

korzete, čipke...mmm.user posted image





IIIIIIIIIIIIIIIIIII, korzeti........sem čist mahnjene na njih. Orsay, tanika prihajaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Spodnje perilo
20.3.2007 14:22:36   
trixi
No ja itak, da mi je všeč, če mam lepo spodnje perilo, kompletki pa to, ampakuser posted image ...
Kaj naj si dam, če imam npr. bele hlače pa črno majčko gor, ali pa obratnouser posted image
Zdaj npr. sem začela hodit na telovadbo, pa mam ponavadi črne hlače in belo ali pa kako svetlo majčko gor. In kaj naj dam spodaj, bel al črn komplet? Jaz ne morem imet belih gat pod črnimi hlačami ali pa črn modrc pod belo majčko. Tu torej komplet odpade. 

Drugače mi pa zadnje čase vse na rjavo, bež, zeleno vleče, spodnje in zgornje tako da ni problem vsaj tu uskladituser posted image

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Spodnje perilo
20.3.2007 14:27:03   
Taula
Zdaj npr. sem začela hodit na telovadbo, pa mam ponavadi črne hlače in belo ali pa kako svetlo majčko gor. In kaj naj dam spodaj, bel al črn komplet? Jaz ne morem imet belih gat pod črnimi hlačami ali pa črn modrc pod belo majčko. Tu torej komplet odpade.


Ja za na telovadbo je pa prvo pravilo da ti je udobno. Tam se jaz ne bi sekirala o barvni usklajenosti.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu trixi)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Spodnje perilo
20.3.2007 14:50:29   
* Mateja *
Joj jaz nič ne kompliciram, tangice pisane ponavadi in modrc, ki mora stat tako kot je treba, ponavadi ga drago plačam, zato pol škrtarim pr tangicah. Modrc se pa mora ujemat z majčko al pa topom poleti, to pa ja! Drgač pa moj mož ne gleda kaj mam oblečeno, važno da smo hitro nagi!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Spodnje perilo
20.3.2007 19:43:58   
Pajaca
Evo trixi tuki mam pa tud jaz problem. Ker men je tud logika pod belo bluzo bel modrc, pa pod črne hlače črne hlačke... pol si pa kr neki. Ampak mam pa res redko to kombinacijo oblečeno, pol se pa res običajno odločim za en miks.... k mi je res mem da se mi vidjo bele tange izpod črnih hlač.......

Za telovadbo pa jaz ne kompliciram, itak grem takoj po telovadbi pod tuš pa je.

Sam sem pa ravn razmišljala če mam res kakšno manijo na en del oblačil, kot nekatere na torbice al pa čevlje, no pa sem pogruntala da je sp. perilo kar to.


(odgovor članu trixi)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Spodnje perilo
20.3.2007 20:03:38   
Anonimen
Ej kaj pa nardite če mate belo bluzo pa črne hlače?

Jst pa tle ne morem dat črnega modrca pod belo bluzo. Al pa če mam sive hlače in roza bluzo. Pol je modrc roza spodnjice pa sive.  Al pa poleti bele hlače pa recmo roza bluza. Jst moram nujno met perilo da paše na vrhnji kos oblačila. Kar pri kombinacijah ne rata ravno kompletekuser posted image .

(odgovor članu Pajaca)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Spodnje perilo
20.3.2007 21:45:38   
anckabancka
Jaz pa ne bi o sexi perilu in lepih modrčkih, ker sploh ne vem več kaj je to.user posted image

Že tolk dolgo dojim ali pa sem noseča, da lahko o lepem perilu le sanjam. Modrci za dojenje so totalno nesexi in vsi po vrsti čudni. Menjam lahko le gatke in tangice in tako je bolj slabo barvno usklajeno. Kaj šele, da bi imela en komplet, ki skup paše.

A je mogoče katera videla kak lep komplet z modrcem za dojenjeuser posted image

Že komaj čakam, da dam nase kaj normalnega...


_____________________________

Ponosna mamica petih fantkov :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Spodnje perilo
20.3.2007 22:11:55   
Anonimen
Jaz imam zaenkrat najraje bombazno ali pa microfila. Se mora pa barva tangic/boksarc ujemat z majco in nogavicami ali pa hlacami .. ponavadi so usklajene majca + boksarce + nogavice. Modrce mam pa 3 - bel, crn, svetlo roza in je pac vse kar gledam to, da crnega ne oblacim pod svetle majce/srajce.

LP, Ribica

(odgovor članu anckabancka)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Spodnje perilo
21.3.2007 9:07:49   
muška
Pajaca, tudi jaz sem v tvojem klubu user posted image user posted image user posted image  , obsedena na perilo. Vsakič ko dobim nakazilo je moja prva pot v trgovino na oddelek s perilom in najmnaj en komplet je moj user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Spodnje perilo
21.3.2007 9:12:05   
Felicity
Preden sem zanosila in rodila, sem tudi veliko dala na in za spodnje perilo v stilu Intimissimi, Yamamay, Infiore, Sisi, ipd.
Vedno ko sem šla po trgovinah sem si obvezno kupila en kompletek.
Sedaj ne več, sploh ker ne prenesem push-up modrcev in tangic tudi ne.

No ja, mogoče pa me bo spet prijelo, da si kaj novega nabavim.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Spodnje perilo
21.3.2007 9:46:41   
Strawberrie Cherrie

IZVIRNO SPOROČILO: amalija

IZVIRNO SPOROČILO: Pajaca


moram vedno imeti hlačke in modrc ki skup pašejo (pa pol morjo še na obleko pasat... ma kompliciram ful)...



Enako tud jaz... Sem kar malo obsedena s sp. perilom... user posted image



Enako tudi jaz.

(odgovor članu amalija)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Spodnje perilo
21.3.2007 17:29:51   
dory
trenutno sem na microfili...gledam pa,da so tangice, modrc in majca v enakih barvah:)

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Spodnje perilo
21.3.2007 20:45:59   
mišk
Jst sem tud obsedena s spodnjim perilom, ampak kupujem izključno Skiny. Mojemu se sploh ne dopadejo čipke, svila in podobno, tko da Skiny zadovolji oba-mene z barvami in modeli in njega z materialomuser posted image .
Kupim si skor čist vsak Skinijev komplet, k pride ven.

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Spodnje perilo
21.3.2007 21:28:20   
arielca
Spodnje perilo user posted image . Običajno kupim en modrček in vsaj dvoje hlačke zraven (ker jih večkrat menjam in perem). Pa obožujem barve, čeprav mam klasično belo in črno perilo že samo zato, ker se mi zdi, da ga pač moram imeti user posted image .

_____________________________

Jaz v svetu, svet v meni živi!
Skoraj že spim, a svet je! Svet se ne zdi!
Slišim rimo, kako govori:
pred rojstvom te ni bilo,
po smrti te ne bo,
a zdajle si.

(odgovor članu mišk)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Spodnje perilo
22.3.2007 0:31:57   
petra81
A je mogoče katera videla kak lep komplet z modrcem za dojenje


To tudi mene zanima!!

(odgovor članu arielca)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Spodnje perilo
22.3.2007 21:14:16   
Dadi
Pa lih v mislih sem mela sp. perilo za naslednjo plačo nabavit....user posted image  
Hm ja...zdej bi bil že čas da si privoščim kak normalen kompletek....ampak ne maram čipk pa tega...kje še drugje dobit po zmerni ceni razen v skinniyu in kakih hudih štacunah....

_____________________________

May you be strainghtened by yesterday¨s rain, walk straight in tommorow¨s wind and cherish each moment of the sun today.

(odgovor članu petra81)
Neposredna povezava do sporočila: 21
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?