|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   peg perego dondolino, kje kupiti ugodno
15.11.2004 16:00:45   
AVGUST
ardi bi kupili ta stolček, pa me zanima ,če ga je kdo kupoval v Avstriji?
Za Italijo sem že prebrala.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   peg perego dondolino, kje kupiti ugodno
15.11.2004 17:56:52   
ana1
Mi smo spraševali pri Schmitu in je bil okrog 190 EUR. Na koncu smo ga kupili v trgovini MAMI na Celovški v Lj. Imajo nek popust za njihovo članstvo in popust za nakup nad 40.000 SIT, tako, da nas je prišel okrog 37.000 SIT.
Če sem čisto poštena funkcij, ki jih ima več od svojega predhodnika PRIMA PAPPA skoraj ne uporabljamo (guganje, melodije); tako, da se ti bolj splača kupiti njegovega predhodnika v kakšni rabljeni trgovini kjer so cene od 15.-20.000 SIT, je pa zelo uporabna funcija stola, ker se lahko spremeni od sedečega položaja, do položaja za počivanje (čeprav ni primeren za spanje, ker je še vedno dokaj dvignjen).
Mi smo ga kupili predvsem zato, da je naše dete lahko v času kosila z nami pri mizi, ali ko delam v kuhinji. V stolček smo jo posadili pri dveh mesecih.

lp, :rozica:

(odgovor članu AVGUST)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   peg perego dondolino, kje kupiti ugodno
15.11.2004 18:46:49   
jagoda
jaz tudi nameravam kupiti ta stolček, pa me zanima zakaj ne uporabljate guganja? A ni fajn?

Drugače pa je po mojih poizvedovanjih najcenejši v spletni trgovini Sonček (38.000, če upoštevaš še 2jurja dobropisa)

LP

(odgovor članu AVGUST)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   peg perego dondolino, kje kupiti ugodno
15.11.2004 22:42:39   
ana1
Ko se celoten stol guga to vse nekaj škripa če je na trdi podlagi, če pa je napreprogi je kolikor toliko ok.

lp, :rozica:

(odgovor članu AVGUST)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   peg perego dondolino, kje kupiti ugodno
16.11.2004 13:43:41   
Annny
Tudi jaz sem razmišljala o nakupu...pa bom raje vzela (ko bo čas) kar Prima Pappa, kasneje pa še Trip Trap..
Za začetek pa imamo ležalnik s funkcijo guganja:)

(odgovor članu AVGUST)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   peg perego dondolino, kje kupiti ugodno
17.11.2004 13:13:15   
AVGUST
-Trenutno poskušam preko ene veze v Italiji, če ne bo šlo bomo res kupili rabljenega predhodnika.trenutno imamo ležalnik,ki se lahko tudi guga, je pa naš malček že star 2 meseca in se nam "mudi".
:duda: h vala in lp

(odgovor članu AVGUST)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   peg perego dondolino, kje kupiti ugodno
21.11.2004 0:57:53   
mala Zala
Po moje se vam pa nima kaj muditi, saj tvoj dva meseca star otrok še ne sedi! Mi je nismo posadili v Dondolina pred četrtim mesecem. In tudi pediatri odsvetujejo, saj je otrok tako v prisiljenem položaju. Sicer proizvajalec oglašuje, da je stol primeren za otročke od rojstva dalje:zmeden:

Naša pupika že sama sedi, pa se mi včasih še kar zasmili, ko tako zleze skupaj! Stara je 5,5 m.

Nikar ne hitite. Smo ga pa kupili v spletni trgovini Sonček.

Lp!

(odgovor članu AVGUST)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?