|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Banane ali hruške?
21.3.2007 9:09:10   
Anonimen
Mamice pomoč prosim. En teden že dajem škratu jabolčno kašico (jabolko skuham in spasiram). Zdaj se mi je pa mal zaštekal. Ne vem, ali mu naj najprej dam banano (spasirano) ali hruško (skuhano in spasirano)? Jaz bi mu dala kar banano. Kaj mislite?

Lp
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Banane ali hruške?
21.3.2007 9:12:56   
Mina1
Definitivno banano, vse mešaš na osnovi banane in dodajaš, žličko po žličko in šele potem ostalo samostojno. Hruškica zna napenjati izn zrahljati blato...

Pa dober tekuser posted image .

_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Banane ali hruške?
21.3.2007 10:52:17   
mojsoncek
Banana, pretlacena z vilico, je cisto O.K. (mi smo zaceli z banano, ker se mu je cisto utrgalo, ko je videl mene in je hotel tudi sam probati). Ko bos zacela s hrusko jo pa olupi in skuhaj, da ne bo kaksnih tezav z napenjanjem (pomaga pa pri zaprtju). Grozdje tudi lahko stisnes in ponudis sokec ali dodas k banani. Jaz sem mu tudi melono zmiksala k banani (veliko vitaminckov in tekocine). Slive lahko skuhas zraven jabolka... Kaksne velike izbire sadja zdaj res ni, bo pa kmalu bolje!

lp

(odgovor članu Mina1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Banane ali hruške?
21.3.2007 12:29:00   
eya
Čisto vseeno je, s tem, da bi jaz hruško dala najprej kuhano, šele kasneje pa samo naribano.

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

(odgovor članu mojsoncek)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Banane ali hruške?
24.3.2007 10:22:31   
Arabela
Pri banani pazi da je ne daš preveč, ker ful zapira.. no vsaj našo.. hruško pa tudi ful rada je, pa je niti ne napenja.. jaz ji zraven hurške vmešam babyriž

_____________________________

KATARINA 19.9.2006
SERGEJ 25.2.2008

(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Je za otroka res najboljši najvišji zaščit...
Je za otroka zares najboljša zaščitna krema za sončenje z najvišjim zaščitnim faktorjem? V članku preveri, kako izbrati ...
Zgodbe malih junakov: Ko tvoj otrok ne mor...
Partner me je odložil pred porodnišnico, prepričan, da bo mene in najinega princa pobral tri dni kasneje. V porodnišnici...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?