|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Grozna reakcija
28.3.2007 21:05:20   
noe
Naš Vid ima alergijo na jajca, lešnike, pršico, ....
in včeraj jaz kuham kosilo , pa pride mim , da bi en puding, odpre si hladilnik in ker nikoli ne more vzeti pudinga ven in zapreti hladilnika, mora še prej vse prečekirat kaj imamo not. Po nesreči pa je primel eno jajco, in ker nima občutka ,ker je še prej ni nikoli držal v roki, mu je verjetno že mal poknila v roki in nato padla na tla ter se razbila.Poslala sem ga stran , ker nisem niti pomislila , da bi mu lahko poknala že v roki in sem šla čistit.
Po petih minutah pa pride mali mim in je imel levo oko in ustnico čist nabreklo in zatečeno, dala sem mu sirup in takoj peljala v ZD , kjer je dobil inekcijo. Po dveh urah mu je zatečenost skoraj čisto izginila.
Verjetno je imel beljak na roki in se podrgnil po obrazu.
Še danes mi ne gre v glavo , kakšno hitro reakcijo je dobili, in dobro , da ga ni začelo še dušit.
Ne vem, komu se naj zahvalim,da se je izteklo kot se je.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Grozna reakcija
28.3.2007 21:13:53   
facka
Ufff, bogi, to je pa res huda in predvsem hitra reakcija. Ko je naš imel neke alergije, je pa dvakrat po koži ratal kot bi ga s kropom poliluser posted image , ves rdeč v krogih

_____________________________

"Posadil bom drevo zlata"
(komentar našega 7 letnika, da mu ne bo treba služit denarja)

(odgovor članu noe)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Grozna reakcija
28.3.2007 21:21:36   
madela
To je pa res zelo huda reakcija. Ubogi otroci,ki se morajo s to alergijo spopadat. Naš je alergičen na vse živo,pa hvala bogu še nismo imeli take krize.
Upam,da ste zdaj v redu.

(odgovor članu facka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Grozna reakcija
28.3.2007 21:22:02   
tajtaja
Sem prav preseneča, da je možna tako huda reakcija.
Kdaj ste pa odkrili da je alergičen tud na jajca - s testi - ali jih je tudi že jedel?
Mislim, kakšna bi bila šele takrat reakcija, si sploh ne znam predstvaljat.
Bogi, bogi in tudi ti z njim. Ti je verjetno nagnalo straha v kosti?


_____________________________

Največja sreča so otročki, zato sem srečna petkrat.

(odgovor članu facka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Grozna reakcija
28.3.2007 22:42:39   
cmokec
O, groza. Res huda reakcija, če nisem slišala za tako hud primer za alergijo na jajca. Kaj pa pravijo zdravniki, kako se zdravite?



_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu tajtaja)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Grozna reakcija
29.3.2007 0:53:36   
URŠA K.
 
Mojauser posted image   je alergična na jajca, mleko, pšenico, sojo, krompir, mačjo in pasjo dlako.Enkrat je namočila roko v kozarec z mlekom, se podrgnila po obrazu in čez par minut reakcija kot bi jo opekle koprive.Prav tako se je že zgodilo s kruhom- moko, pomarančo...npr. tudi zunaj ko se igra ji večkrat obrišem roke, ker je alergična tudi na pasjo in mačjo dlako... tako da je kar stresno, skoz ji moram govort to ne smeš prijet pa to ne...    


Lp

(odgovor članu cmokec)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Grozna reakcija
29.3.2007 8:14:20   
Taja Nagaja
Če je otrok zelo alergičen na jajca naj ne bi bil v prostoru ko se pripravlja hrana, ki jajca vsebuje. Tako so mene podučili na alergo oddelku.

noe: naj se nikoli ne ponovi in naj vam alergija kmalu mineuser posted image Še dobro, da si hitro odreagirala.

(odgovor članu URŠA K.)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Grozna reakcija
29.3.2007 15:56:47   
Janeja
Ja, moj Jan je tudi tako odreagiral, ko je bil star leto in pol. user posted image
V roko je - še danes ne vem kako - dobil eno navadno napolitanko in jo dal v usta. Takoj je začel otekati. Jezik je imel čisto rdeč in otečen, pa okoli ust takoj grozne izpuščaje. Pa to res govorim o sekundah, ker je napolitanko CELO takoj pljunil ven. Niti malo je ni pojedel. Sem mu zlila Zyrtec v usta in takoj v ZD. Še dobro, da imamo dokaj blizu, saj sem mislila, da se bo zadušil. Po injekciji mu je vse izginilo. V eni uri je bil tak, kot da se nič nebi zgodilo.
Par mesecev za tem dogodkom sem slišala za bioresonanco in Jana takoj peljala. Po enem mesecu je lahko pil mleko, jedel pečena jajca ...

Noe, upam, da se vam to nikoli ne ponovi, ker imam še zdajle "cmok v grlu" ko se spomnim, kako me je bilo takrat strah.


(odgovor članu noe)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Grozna reakcija
30.3.2007 9:08:34   
noe
IZVIRNO SPOROČILO: tajtaj 
Kdaj ste pa odkrili da je alergičen tud na jajca - s testi - ali jih je tudi že jedel?


Alergijo  ima že od 6 meseca dalje in je že 2 leti na dieti brez jajc, konzervansov, sojinega lecitina. Stanje se ni nič izboljšalo, dobil je še zraven lešnike in pasjo dlako ter pršico. In od letos naprej tudi cvetni prah.
Tudi jaz si nisem mislila , da je možna takšna hitra in izrazita reakcija.
Upam da se nikoli več ne ponovi.

(odgovor članu tajtaja)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Nedonošenčki so se zopet zbrali v Mostecu
photo
V soboto je bilo zopet veselo v Mostecu, kjer so se zbrali najmanjši borci za življenje.
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?