|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Širjenje sramne kosti
29.3.2007 13:58:21   
nana79
POZDRAVLJENE!

Sem nova uporabnica foruma in vas prosim za nasvet.
Sem v 26 tednu nosečnosti in me vedno bolj bolijo sramne kosti. Pred 2t sem sicer imela pregled pri g in je bilo vse ok, ampak bolečina je vedno močnejša. Zato me zanima v katerem t je normalno, da se kosti začnejo širit in ali je kakšna verjetnost, da se odpiram.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Širjenje sramne kosti
29.3.2007 14:12:51   
jasna
Tudi mene je v zadnjem tromesečju zelo bolela sramna kost. In je bilo prav smešno, že tako si cel okrogel, potem pa še med nogama boli in si kot en racauser posted image . Ampak naj te ne skrbi, to je popolnioma normalna priprava telesa na porod in nima z odpiranjem materničnega vratu nič skupnega. Aja, pa gibanje je meni pomagalo.
LP

(odgovor članu nana79)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Širjenje sramne kosti
29.3.2007 14:31:27   
Anonimen
ja se dogaja. s porodom vse mine :)

(odgovor članu jasna)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Širjenje sramne kosti
29.3.2007 21:00:02   
Marogica
Jaz sem imela tako močne bolečine, da  so mi v 32. tednu odredili strogo mirovanje, ker je bila nevarnost prezgodnjega poroda. POČIVAJ, POČIVAJ, POČIVAJ. In obvezno povej naslednjič na pregledu. Jaz sem morala direktno iz ambulante v bolnišnico.

VSo srečo in upam, da ni tako resno, kot je bilo pri meni.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Širjenje sramne kosti
30.3.2007 12:54:18   
Cappy96
Mene te kosti (na levi strani) bolijo že vse od 11 T. Pravijo, da je to sicer redko, se pa dogaja in se po 20 T lahko še stopnjuje.
Pazi na to, da ne obremenjuješ samo ene noge, da se oblačiš v sede, pa počitek tud pomaga.

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Širjenje sramne kosti
30.3.2007 13:09:31   
Anonimen
Meni se to dogaja tudi že od 19. tedna. Mi je G rekel, da je to normalno, da se kosti pač tudi hormonsko pripravljajo na porod.
Kak dan me ne boli nič, drug dan pa ne morem sama v bano ali si obleč hlač. Najhuje je zvečer.

(odgovor članu Cappy96)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Širjenje sramne kosti
30.3.2007 19:39:21   
nana79
Hvala punce user posted image . Sem malo potolažena, bom pa vseeno g. opozorila naj me dobro pregleda, če je res vse ok.  
LP

(odgovor članu nana79)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Strah pred porodom: Ne čakaj, da mine!
Če tvoje misli glede poroda spremlja strah, mu odprto prisluhni. Prinaša ti darilo. Sporoča ti, da je porodna izkušnja z...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?