|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   boleče bradavice
18.5.2006 21:11:09   
jasnika
pozdravljene
prosila bi vas za nasvet, to je sedaj začetek moje druge nosečnosti in me ponovno zelo bolijo bradavice, tudi sicer imam zelooo občutljive in me skoraj vedno pečejo oz bojijo, sedaj pa me je že kar malo strah kako bo ko bom rodila-saj to je še daleč, pa vendar me je že sedaj strah dojenja saj sem 1 res imela grozne bolečine
a mislite da masaža res pomaga ali kaj naj-mogoče pa ima katera kakšen predlog
lp in hvalauser posted image

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: boleče bradavice
18.5.2006 23:10:42   
A-N-J-A
Jaz mislim da ne pomagauser posted image ,žal.

(odgovor članu jasnika)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: boleče bradavice
19.5.2006 7:02:23   
bubče
jasnika, tud mene grozno bolijo....bom šla jutri v lekarno in malo povprašala kako pa kaj....najbrž, da se dobi kaka kremca in si potem masiraš? sicer je to moja prva nosečnost, ampak predvidevam, da če se je že sedaj to začelo, da je po porodu 100X huje....

(odgovor članu A-N-J-A)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: boleče bradavice
19.5.2006 8:14:14   
pikicaa
Baje pomaga Bepanthen mazilo. V lekarni moraš reči obvezno mazilo in ne kremo. Ker je med mazilom in kremo razlika.

(odgovor članu bubče)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: boleče bradavice
19.5.2006 9:03:10   
Lu
jasnika tudi mene so belele v prvi user posted image  in zdaj se zgodba ponavlja. Jaz jih samo pogledam pa že boliuser posted image  Kupi si mazilo za boleče bradavice. Bepanthen. Malo pomaga dosti pa ne.

_____________________________

Maja 21.02.2005 ribica
Tian 03.10.2006 tehtnica
Maša 21.1.2011 vodnarka

(odgovor članu pikicaa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: boleče bradavice
19.5.2006 12:53:01   
ML
Meni je zelo pomagalo  masiranje z brisačo po tuširanju. Dvakrat sem že rodila in oba dojila brez kakršnih koli problemov ( s tem da sem izkoristila vsako sekundo da sem bila brez modrčka- da so se bradavičke same posušile ( po dojenju sem jih še malo jaz namazala z mlekom). Drugač pa pravijo da je tole mazilo bepanten zelo dobro.

(odgovor članu Lu)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: boleče bradavice
19.5.2006 12:57:34   
majas
Jaz sem si včeraj v Dm-u kupila eno kremico za bradavice, kaki pa bo rezultat pa bom še videla.

_____________________________

Otroci hočejo objem, naročje,
prijazno besedo, dotik, nekoga,
da jim prebere pravljico, nekoga,
da se z njim smeje in pogovarja


(odgovor članu ML)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: boleče bradavice
2.4.2007 11:16:06   
MalaSpelca
mene pa zanima oz. bi prosila vse tiste,ki ste noseče če opišete to bolečino se pravi boleče bradavice oz. dojke.

ali je to konstantna bolečina, ali je občutek kot da te kdo vščipne v bradavico?
vsaj toliko da tiste ki si želijo (ali pa ki si bodo želele) ,da znajo definirati te bolečine.

(odgovor članu majas)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?