|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kateri stolček za hranjenje
11.12.2006 21:46:37   
skokica01
Bliža se čas, ko se nam bo naša princeska pridružila pri mizi, zato je treba izbrati pravi stolček zanjo. Ne morem se odločiti kakšnega bi kupili, zato vas prosim za nasvet. Ali je boljši tisti lesen stolček, ki "raste" z otrokom ali takšen, ki ima spredaj pladenj in se ga da nameščat v več različnih položajev (npr. Primapapa).
Hvala za nasvet!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kateri stolček za hranjenje
11.12.2006 21:57:17   
NinaŠ
Jaz sem kupila trip-trap (ne original). Pri prvem in pri drugi isto. Takoj na začetku, pri ca 5,5 mesecih, ko smo začeli z g.h. sta oba jedla kar v ležalniku, ker še nista tako stabilno sedela, da bi bila lahko v trip-trapu, čez kak mesec pa sta se preselila v trip trap, ki ju bomo uporabljali še dooolgo. Ne vem, meni se kupovanje raznih "prima-papa stolčkov" (samo prispodoba, da ne bo kdo mislil, da kritiziram kako firmo) zdi potrata denarja, saj so uporabni krajši čas. Bi pa, če bi kupovala sedaj, kupila stolček Slex.

(odgovor članu skokica01)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kateri stolček za hranjenje
11.12.2006 21:58:45   
rija
ikea-antilop-zakonuser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu skokica01)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kateri stolček za hranjenje
11.12.2006 22:03:14   
ČebelicaMaja
Pri nas je problem, ker v Trip trapu (ta leseni stolček) še vedno- pri 8m- ne sedi dobro, zato smo kupili Prima Pappo, in je res super (ima naklone, v višino se ga nastavlja, koleščka ima, pasove za pripet, ki jih mi sicer še ne rabimo...)-čeprav mi je trip trap tud zelo všeč- je manjši in bolj se ga da "stisnit" k mizi- mi nimamo prav velike kuhinje, pa je včasih pri PP kar težko...potem smo pa kupili za na vikend še Ikea stolček za hranjenje-pa je tud glede na ceno (10eur) zelo fajn- smo sami zašili blazinico za v stolček in princeska prav uživa. Glede čiščenja je Ikea in trip trap stolček tudi bolj enostaven. Vem, težka odločitev user posted image

_____________________________

Življenje je plamen, ki dogoreva, toda vsakič, ko se rodi otrok, znova zažari. (George Bernard Shaw)

(odgovor članu skokica01)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   [Brisano sporočilo]
11.12.2006 22:07:33   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ČebelicaMaja)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kateri stolček za hranjenje
11.12.2006 22:09:24   
Anonimen
Meni je trip trap najbolj všečen user posted image .

A ko sem jo pri šestih mesecih posadila vanj, to ni bila ravno prava kombinacija in so pristali na Ikeji.

Za ostale čirule čarule stole mi je pa škoda denarja. Saj cilj stolčka je, da se otrok v njem naje in da sedi tako, da je to čimbolje za hrbtenico.

Da se bo pa ne vem kako dolgo v njem guncal, je pa pri teh mesecih (6+) samo marketinška fora.

(odgovor članu skokica01)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kateri stolček za hranjenje
11.12.2006 22:15:47   
skokica01
Hvala za vse nasvete. Sem šla pogledat tudi na ikejino stran in nasla Antilop stolcek. Presenetila me je cena, saj je prav neverjetno poceni. Pa je za otročička dovolj udoben?
Me je pa tudi vrglo, ko sem videla kako drag je stolček Slex. Joj, joj.... rada bi, da bi se naša pikica dobro počutila pri hranjenju, hkrati pa mi ni za dajat celo bogastvo za en stoček. Pa saj smo verjetno vsi na istem, ne?

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kateri stolček za hranjenje
11.12.2006 22:22:09   
Anonimen
 Pa je za otročička dovolj udoben? 

rada bi, da bi se naša pikica dobro počutila pri hranjenjune


Ma ne vem, če je nujno, da je stol udoben.

Poskusi se sama usesti v naslonjač in udobno pojesti kosilo. Potem se pa usedi na "navaden" lesen stol in primerjaj. Jaz v udobnem naslonjaču težko jem...

(odgovor članu skokica01)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kateri stolček za hranjenje
11.12.2006 22:30:26   
darja72
Doma imamo trip-trapa, pri babici pa Ikein Antilope in ugotavljam, da bomo Antilopo začasno kar domov preselili. lp

(odgovor članu skokica01)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kateri stolček za hranjenje
11.12.2006 22:41:48   
Seven*
skokica, kar je udobno je neugodno za otrokov razvoj. Saj ga ne bos dala spat, ampak bo v njem jedel. Se vedno mu lahko das kaksen tanek povstercek pod rit. Antilope sedez je zakon.

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu skokica01)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kateri stolček za hranjenje
11.12.2006 23:14:01   
eya
Mi imamo navadnega trip-trap, pa smo čisto zadovoljni, sicer je na začetku jedel še v ležalniku, takoj ko je sedel sam, pa smo ga dali v triptrap in je tudi mali zadovoljen v njem.

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kateri stolček za hranjenje
11.12.2006 23:15:21   
sašaš
Tudi mi naslednji teden šibamo v Ikeo po stolček Antilop. user posted image  Se pa za zraven kupi tudi neka blazinica, da ga malo založiš (preden stabilno sedi).

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kateri stolček za hranjenje
12.12.2006 13:06:02   
lolipop
Antilop je za začetek zakon!user posted image

_____________________________

nof = nos
mama, nona = telefon
vala = hvala
vion = avion




(odgovor članu sašaš)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kateri stolček za hranjenje
12.12.2006 13:14:09   
mojsoncek
Nas pikec je za darilo dobil Brevi-jevega Slex-a, ki tudi "raste" z otrokom. Ce bi kupovali sami, bi pa verjetno kupili kar triptrapa.

lp

(odgovor članu lolipop)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: kateri stolček za hranjenje
12.12.2006 14:06:48   
tinkamiška
Mi imamo zdej enga iz Toysa, sej je kr vredu, ampak za naslednjega otročka, bom definitivno kupila Ikeinega. V njem sedi lahko že od začetka uvajanja GH, pri nas je sedela v Toysinem bolj tako tako, ker je pladenjček preveč odmaknjen. Tudi dol mi je že enkrat zgrmela, to se pri Ikeinem sigurno ne more zgoditi.

Torej jst sem za Ikeinega.

lp,
Tinka


_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu mojsoncek)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: kateri stolček za hranjenje
12.12.2006 16:37:59   
skokica01
Moj Sonček: Jaz sem pa mislila ravno na Slexa (kljub ceni), ker lahko otroka v njem pripneš. Zakaj ti ni všeč? Mene za Trip Trap skrbi, da ne bi otorcicka potem lovila, da mi skozi kaksno luknjo ne pade.

Po Antilop stolček zagotovo šibamo v Ikejo, ker bomo itak nekaj rabili za k babici. Zanima me ali je vmesno kupiti še tisto blazinico, ki jo prodajajo zraven? Ali kaj zaleže?

Hvala vsem za informacije, ste mi precej olajšali odločitev.

(odgovor članu mojsoncek)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: kateri stolček za hranjenje
12.12.2006 18:42:42   
Alisa
skokica s tisto blazinico malo otroka obložiš, da bolj udobno sedi v tem stolčku. Dokler ne more še čist sam lepo sedet. Jaz imam sicer en stolček od Chicco-ta, pa sem naročila da mi ena RR-jevka prinese iz Ikeje, ker ga moram malo podližit, ker ta stol je pa res širok.
tritrap mi pa nekak ni všeč, ne vem zakaj?user posted image

< Sporočilo je popravil Alisa -- 12.12.2006 18:47:17 >


_____________________________

preden si bil spočet, sem si te želela,
še preden si bil rojen, sem te ljubila
in komaj si se rodil, bi zate umrla.
To je čudež življenja.



(odgovor članu skokica01)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: kateri stolček za hranjenje
12.12.2006 20:37:03   
mojsoncek
skokica01  - da ne bo pomote... Slex je super stolcek, nimam nic proti njemu. Je zelo uporaben in ga lahko tako in drugace nastimas, ker pac niso vsi dojencki in otroci po jus-u narejeni. Ce bi sama kupovala, verjetno niti ne bi kaj dosti gledala okrog za stolcke in bi sla kar direktno po triptrapa. Pa cena je tudi kar visoka.

btw. imamo pa tudi tisto ta mehko oblogo, ki tudi pride zelo prav, da je bolj udobno.

lp

(odgovor članu Alisa)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   [Brisano sporočilo]
12.12.2006 21:04:47   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mojsoncek)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: kateri stolček za hranjenje
19.1.2008 13:22:43   
moja_mala_ema
Tudi jaz sem kupila po nasvetu prijateljice kar IKEIN stolček ANTILOP in res super. Prej sem imela nekaj časa sposojen PEG PEREGO in je bil samo v napoto in tudi za čiščenje je bil popolnoma nepraktičen. Antilop pa je zelo hitro zložljiv in pralen. Samo ne kupit zraven blazinice ker je nepotrebna. Zdej dobiš ANTILOPA že kr v Sloveniji. Je sicer malo dražji kot v IKEI ampak še vedno zelo poceni če zračunaš bencin, cestnina in čas.

< Sporočilo je popravil Jančika RR -- 20.1.2008 10:07:10 >

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 20
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?