|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Na pomoč!!!
9.10.2004 21:27:09   
ancka
Sem v 33.tednu in včeraj sem bila na kontroli, pa je zdravnik rekel, da je :roza: zelo nizko.Pogledal me je z UZ in tudi vaginalno, kar ponavadi ne dela, vendar se je hotel prepričati, če je vse ok(če sem zaprta, verjetno?).Rekel je, da je zaenkrat vse v redu.Ko mi je sestra napisala datum naslednjega pregleda, me je skoraj kap. Žal sem videla prepozno.Šele 9.11., jaz imam rok 28.11. Kaj ni to malce prepozno? Brala sem, da po 34.tednu delajo kontole na dva tedna. Jaz bom takrat dva tedna pred rokom poroda.

Sorry da delam paniko, ma me je malce strah, ker so včasih tako brezbrižni.

Lupčka vsem:rozica:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Na pomoč!!!
9.10.2004 21:38:40   
Nataska
Helo!

Jaz sem v 30 t. Imam tudi v ponedeljek ginek. in mislim da bom mela naslednjo kontrolo prej kot čez en mesec.
Po mojem so se zmotili glede datumov. Saj bi morala imet še CTG. Moja sestra je noseča 35t, je mela ginek. pred 14 dnevi in ima zdaj kontrole vsak teden.(CTG) Jaz bi na tvojem mestu v ponedeljek takoj poklicala tja in vprašala kako in kaj. Do takrat pa počivaj in se ne sekiraj preveč.

Nataška

(odgovor članu ancka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Na pomoč!!!
9.10.2004 21:50:28   
malika
Ti kar pokliči in se pozanimaj.
Drugače pa delajo zelo različno.Jaz sem imela preglede vse do konca na 4 tedne in vedno sem bila pregledana vaginalno.

(odgovor članu ancka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Na pomoč!!!
9.10.2004 21:51:27   
ancka
Oj Nataska!
Jaz CTG sploh še nisem imela.Glede na moje stanje bi morali biti veliko bolj pozorni ne pa, da me pustijo brez pregleda skoraj do poroda. Še najbolj me je strah, ker mam trebuh bolj trd kot ponavadi, bolijo me vse kosti tam spodaj, kot da se kaj širi.
Kdaj pa naredijo CTG?Je to obvezno za vse al samo, če kaj ni v redu?

(odgovor članu ancka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Na pomoč!!!
10.10.2004 8:20:02   
Abby
Verjetno bi te res morali naročiti prej. Vsaj jaz sem imela preglede na dva tedna proti koncu. Ampak CTG so mi naredili prvič in zadnjič šele takrat, ko sem prišla v porodnišnico rodit.
Upam, da bo vse OK.

(odgovor članu ancka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?