|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   quinny formula
7.10.2004 20:12:04   
cleopatra
Mene zanima po kolikšni objektivni ceni ve mislite, da bi lahko prodala formulo(popolnoma novo), ker sem jo dobila iz dveh koncev in na žalost ne rabim obe.

čao, cleo
Neposredna povezava do sporočila: 1
   quinny formula
7.10.2004 20:18:53   
malika
Odbij 20%, tako kot pri avtu:zmeden:

(odgovor članu cleopatra)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   quinny formula
7.10.2004 20:52:10   
Annny
Hja, dvomim, da se ti tako drag voziček splača prodajati nov, ker ga npr. za 150.000 sit (če je nov 184.000- sem nisem štela košare) nihče ne bo želel kupiti. Kdor je pripravljen plačati 150.000 sit,ga najbrž ne moti, če plača še malo več in ga kupi v trgovini. Saj ga je pred časom tu ena prodajala, kajne?
Tak voziček se splača kupiti izključno za lastno uporabo, tako kot sem ga sama:)
Če pa si ga dobila za darilo in bi se ga rada samo 'odkrižala', potem ga lahko prodaš za simbolično ceno...ampak to je žal metanje denarja stran:zmeden:

No, sem se nekaj spomnila: ali ima ta tvoj voziček tisti 'vložek' na športnem sedežu? Tak črne barve, za udobno sedenje. Mislim, da se sicer dokupi posebej- nisem ziher. Po nemško se mu reče 'Sitzverkleinerer'... whatever.
No, če imaš naprodaj tega, ga kupim.
LP

(odgovor članu cleopatra)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   quinny formula
8.10.2004 10:20:54   
malika
Kaj pa če ti dajo račun in ga neseš nazaj v trgovino in vzameš kaj rabiš? Če se da seveda, ker ima Anny kar taprave trditve.
Škoda

(odgovor članu cleopatra)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   quinny formula
10.10.2004 21:10:11   
beti 1
Men se pa zdi, da ni kar tako hitro za obupat. Jaz že ne bi imela nič proti, če bi mi kdo nov, verjetno še zapakiran voziček, ki bi ga rada imela, prodal za 30.000 ceneje. Za ta keš dobiš potem še lupinico, pa še kaj.
lp

(odgovor članu cleopatra)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?