|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Olje sibirske cedre!
6.4.2007 17:54:47   
madela
Ravno danes sem kupila to olje. Je zelo drago,naj pa bi bilo baje zdravilno za veliko stvari. Med njenimi zdravilnimi učinki je napisano tudi,da zdravi vrsto alergij.
No,mene pa zanima,če ima katera izkušnje s tem oljem,če ga je katera uporabljala in kako se je obneslo?
Lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Olje sibirske cedre!
6.4.2007 18:22:01   
Anonimen
http://www.prodajalnarz.si/sibirske_cedre.htm

(odgovor članu madela)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Olje sibirske cedre!
6.4.2007 20:16:44   
madela
Dalija,hvala. Nekaj podobnega sem sicer že brala,ampak tegale pa ne. Me pa zanimajo izkušnje tistih,ki so to uporabljali,ker včasih napišejo stvari sam zato,da bi ljudje kupovali.
Če ne bom pa jaz čez čas lahko poročala,če res tako čudežno deluje. Rada bi sina rešila teh alergij,ki jih ima vedno več namesto manj,povrhu vsega pa je bolan na srčku,ena operacija že za nami,ena pa nas verjetno še čaka,nadalje pa je na zdravilih(za celo življenjeuser posted image )zaradi grozno visokega pritiska,pa bolje,da več ne naštevam,ker je tega še pa še. Zdravje nas nima nič radouser posted image .
Če nam bo to olje pomagalo sam en procent bom zelo vesela

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Olje sibirske cedre!
16.4.2007 14:08:39   
G in T
Tudi jaz bi rada izvedela, če je že katera tukaj na RR, to sprobala. Mnenje.

bi pa tole kupila jz za mojega sina.

(odgovor članu madela)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Olje sibirske cedre!
17.4.2007 8:34:59   
madela
A, res ni nobene,ki že ima izkušnje s tem oljem??

Jaz mojemu ga sinu dajem zdaj že drugi teden in se lepo odziva nanj. Prej je imel zelooo slab apetit,da sem ga morala zvleči za mizo da je vsaj malo pojedel,sedaj pa je obratno in me že kar vleče v kuhinjo,da bi jedeluser posted image Res sem vesela. Glede same alergije bomo pa videli 16.5.,takrat gremo na testiranje.

(odgovor članu G in T)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najbolj stroge mame so rojene v znamenju ...
Nekatere mame so popustljive in prizanesljive, druge so stroge in imajo rade kontrolo nad vsem. Ste vedeli, da pri odnos...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?