|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Plastelin
26.2.2007 20:22:30   
Rubin.
Kupila sem plastelin v Merkatorju Lumpi, pa je tako mehak da se kar na roke prijemlje in ne moreš kaj pametnega z njim počet. Zanima me kaj predlagate, katerega naj nabavim. Najina 18-mesečna sončica ima z njim namreč strašno veselje.

< Sporočilo je popravil Mič -- 27.2.2007 18:34:50 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: PLASTELIN
26.2.2007 20:35:09   
total
Mi mamo iz BC take v lončku in so super.

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: PLASTELIN
26.2.2007 21:32:09   
andrejaz
Malo ga pusti na zraku, da se bo posušil

_____________________________

Naš sonček Mark se je rodil 30.8.2004, sončica Sara pa 4.8.2006

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Plastelin
27.2.2007 7:32:46   
asso
Evo, glihkar ustvarjamo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

http://www.hasbro.com/playdoh/default.cfm?page=freshideas&lvl=all

< Sporočilo je popravil Mič -- 27.2.2007 18:35:11 >


_____________________________

Everything will be OK in the end. If it`s not OK, it´s not the end yet.

(odgovor članu andrejaz)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Plastelin
18.3.2007 20:29:32   
frutka_
najboljši plastelin je play dooh...preverejeno! kupiš ga v majhnih posodicah da obdrži svojo obstojnost pa strupen ni.
glede na starost tvoje hčerkice naj ti povem, da ne pričakuj kakšnih "izdelkov". za otroka v tej starosti je pomembno že samo rokovanje s plastelinom ter valjanje, gnetenje, metanje...otrok ugotavlja lastnosti plastelina ter obenem uri svojo finomotoriko.
plastelin je fajn zadeva.
od pripomočkov pri ustvarjanju pa lahko uporabita jedilni topi nož, stiskalec za česen, zamaške od flomastrov,...karkoli kar pušča odtise, se reže, stiska...za še večjo zabavo

obstaja pa ena posebna vrsta mase "play mais" se imenuje, ki je totalno nestrupena izdelana menda iz koruznega škroba in se sestavlaj s pomočjo vode. fajn zadeva. lahko jo kupiš v majhnih škatlah pa tudi v večjih.


(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Plastelin
18.3.2007 21:13:17   
Anonimen
Play doh, tko kot je ze frutka rekla user posted image  Jst sm ga mela ene tri leta, pa se ni nic posusil, pa se disi (meni vsi ostali smrdijo) user posted image

(odgovor članu frutka_)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Plastelin
6.4.2007 16:41:04   
Anonimen
jaz pa že dolgo delam kar sama to zadevo,ki je v bistvu ene vrste slano testo... ni panike,če bi ga otrok dal v usta. 

1 žlica olja
5 dcl vode
1 steklenička ekstrakta-aroma
4 dcl moke
2 dcl soli
1 žlica citronke

zavreš vodo in olje,
ko zavre,odstaviš in dodaš exstrakt,
nato v to tekočino dodaš moko,sol in citronko.
pazi!! zmes je vroča!! jaz zmešam kar z elektr. meš.

ko se ohladi,postavi zmes pred uporabo za nekaj časa v hladilnik.
hraniti v hladilniku v vrečki ali plastični pokriti posodici.

nam traja tudi kak mesec ali več...

jaz največkrat uporabim aromo mente,ker da tako lepo zeleno barvo,pa še lepo diši ali pa jagodo,ki je roza.fajn je tudi rum,hruška,banana,višnja,...

veliko zabave!!!


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?