|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Katere lastnosti imajo otroci levi oz. device?
17.4.2007 19:16:09   
Dejča
Bolj za šalo kot zares: ker imam rok 18. 8., torej nekje na polovici avgusta, in se nam obeta ali levček ali devica, me zanima, katere karakterne lastnosti so značilne za te otroke. Predvsem me zanimajo izkušnje staršev, ki imajo otroke teh dveh astroloških znamenj.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Katere lastnosti imajo otroci levi oz. de...
17.4.2007 19:28:38   
total
Mi imamo devico,morem rečt da je zelo pazljiv,natančen,čist,razumen,velik govorec,more bit vedno v središču pozornosti....

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu Dejča)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Katere lastnosti imajo otroci levi oz. de...
17.4.2007 19:32:55   
April
Dejča, jaz imam tudi 18. avgusta rok.user posted image
Mislim, da bo naš fantek kar levček, glede na to, da je to moj drugi otrok, prvega sem rodila pa 2 dni po roku.
Kar pa slišim od drugih staršev so device zelo mirni otroci, redoljubni, skrbni. Za male levčke pa tudi mene zanima.

(odgovor članu Dejča)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Katere lastnosti imajo otroci levi oz. de...
17.4.2007 19:34:47   
Anonimen
http://www.mama.si/?menu=E103

(odgovor članu April)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Katere lastnosti imajo otroci levi oz. de...
17.4.2007 19:39:57   
Jančika_
Naš tavečji je lev (4.8.). Kako bi rekla...zelo prijazen, zlat fant, večinoma se da vse zmenit z njim. AMPAK - totalen komandant. Začne se že zjutraj: mami, vstani, ne ležat. Potegne deko z mene in mi dvigne glavo z blazine. Ko vstanem, me cel dan ne šljivi več pet postouser posted image . V avtu: ati, obe roki na volan! In se je pripravljen eno uro jajcat, če drži mož drugo roko na šalthebluuser posted image . Ampak to so neškodljive reči. Rad je tudi v centru pozornosti in je precej svojeglav.

(odgovor članu April)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Katere lastnosti imajo otroci levi oz. de...
17.4.2007 19:42:06   
Jančika_
Aja, pa ni ravno navdušen nad čistočo - z igrišča pride kot majhno praseuser posted image user posted image user posted image in je tudi bolj nemarno.

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Katere lastnosti imajo otroci levi oz. de...
17.4.2007 21:34:56   
mamči
No jaz levinja mam doma malega levčka. Kakšen je ? V glavnem scartani cukr, uživač, mesojedi in sladkosnedi, zelo radoveden, se zna tud par minut sam s sabo ukvarjat, ko grema kam npr. v trgovino   vedno najde koga, ki ga šarmira, ni skop, vse si zna krasno delit. Predvsem izredno dobro opazuje in zna povezovati situacije. ...

No pa še "temna" plat nas levov user posted image : zna bit pravi mali gnjavator, kot je napisala že Jančika. Zjutraj ob 7 najkasneje moram vstat - če ni to takoj, hitro najde prisilna sredstva. Izredna vztrajnost in trma, včasih zelo muhast in si tud besedice ne da dopovedat. V nič kar on ne želi, ga ne moreš prepričat - k sreči je takih situacij bolj malo. Vse bolj pogosto in intenzivneje tolče ven njegova posesivnost in ljubusumje - sploh, ko se  starejši bratec hoče pri meni crkljati. Ker pa je naš taveliki sonček strelček, ki ima tud zelo močan karakter se razvije prava vojna.
Naš mali levček je v glavnem zelo potrpežljiv in vztrajen, samostojen, ko se pa razjezi, pa kar z zobki škriplje in se kar požene v spopad. Včasih kar ne morem verjet, ker prav pop... .
No ja , to ma malo po mami, če ji kdo doooolgo skače po glavi user posted image .

(odgovor članu Dejča)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Katere lastnosti imajo otroci levi oz. de...
17.4.2007 22:18:55   
Anonimen
Tamali od fanta ni cisto NIC umirjen, naspidiran, ziv umetnik (kr neki bluzi pa si prepeva) - ful ima posluh ... In ker je edinec, hoce bit seveda v centru dogajanja in vse mora bit TAKOJ in ZDAJ.

Ce bos rodila na rok, bo kar lepo levcek user posted image  Oh in ah najboljsi na svetu ..

(odgovor članu mamči)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Katere lastnosti imajo otroci levi oz. de...
17.4.2007 22:22:12   
tjaga
IZVIRNO SPOROČILO: April

Kar pa slišim od drugih staršev so device zelo mirni otroci, redoljubni, skrbni.


Naša tamala je devica in je zelo daleč od mirnega otroka, o redoljubju pri dveh letih in pol ne bi mogla ravno govorit, zelo je trmasta, je pa zelo natančna pri "umetniških" zadevah, rada poje in je rada lepa.

_____________________________

Ni pomembno, da se mi danes nič ne da; važno je, da se mi nič ne vzame!

(odgovor članu April)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Katere lastnosti imajo otroci levi oz. de...
17.4.2007 22:38:08   
Maxica
Našega levčka ti bom pa jutri opisala, danes ga luna nosi in sem huda nanj.user posted image
BTW, Ribica, super avatar, kva sta luštna.user posted image user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu tjaga)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Katere lastnosti imajo otroci levi oz. de...
18.4.2007 8:45:51   
Balerina
No ja pa še nekaj o naši levinji. Kot sem nekje prebračla, še pred porodom, levčki radi rjovijo in to za našo drži. Če kaj ni po njenem je glasna in se dere jo takrat kar težko preusmerimo na drugo. Že kot majhna še v porodnišnici je bla glasna. No trma je ena od lastnosti, ki jo bo očitno spremljala celo ževljenje ima pa to malo po meni, pa sem devica. Je pa ta trma plus in minus, če se kaj zapiči da bi mela ali naredila potrebuješ kar dosti energije in samodiscipline da ji pokažeš da pravila postavljaš ti in ne ona, ko pa se uči hoditi in prej ko se je učila plaziti pa je bilo pozitivno saj probava in probava kljub padcem in podobno.
No ja levi so definitivno radi v središču pozornosti vem ker je tud nečak lev in je kar mal problem pri babici in dedku ker bi bila rada oba v središču. No pri naši to še nisem opazila ampak pri nečaku pa da ima zelo rad ljudi in je zelo ustrežliv.

No moje ugotovitve z našo levčico nam nikakor ne bo dolgčas in sem prepričana da boš imela tudi ti ogromno dela z vašim levčkom. Zna biti utrujajoče ampak ko se ti nasmehne vsa utrujenost mine.

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Katere lastnosti imajo otroci levi oz. de...
18.4.2007 10:15:31   
MALINČICA
Jaz sem deevica in kot otrok sem bila zelo precizna, skoz me je motilo, če sem imela umazane roke ali obleko. Tudi jaz sem ljudi skoz popravljala(to delam še zdajuser posted image ), ko sem si npr. sama začela mazat kruh, sem zelo veliko časa porabila zato, da je bila pašteta enakomerno namazana od sredine pa vse do robov, se mami še sedaj spominja, kako sta se mi s sestro smejali, ko sme akr naprej popravljala robove kruha, če so bili pomazani s pašteto.
V glavnem sem bila zmeraj mahnjena na čistočo in natančnost. Je pa res to, da nikoli nisem rinila v ospredje. Biti v središču pozornosti mi je še sedaj največja muka.

_____________________________

I´ve got mommy wrapped arround my finger...

(odgovor članu Balerina)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Katere lastnosti imajo otroci levi oz. de...
22.4.2007 7:54:45   
Naty*Taja
Kaj vse me še čaka! Imam devetmesečno levinjo. Do sedaj sem pri njej opazla neverjetno vztrajnost, ko hoče kako igračo dobit, al pa ko se na nogice postavlja. Zelo rada je, še posebej meseka, je voditelj - že zdej svojga bratca pripravi do tega, da gre on za njo in dela to kar ona, ne obratno, ga kr potegne.  user posted image .  Se pa včasih že sliši njeno rjovenje, tak da mislim, da bo tole kar so prej napisale kr držalo.
Me prav zanima, kako se bo obnesla tale naša kombinacija treh bikov in enega levčka?! Jaz jima skoz dopovedujem, da sem jaz še vedno bolj vztrajna, kot onadva. Pestro bo, pestro.  


_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu MALINČICA)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?