|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Bikini depilacija
4.5.2007 11:57:49   
helena80
Pred poletjem bi rada poskrbela za ureditev dlak na tamali pa me zanimajo vaše izkušnje z bikini depilacijo pri kozmetičarki.
A je katera že bila?

Kako zgleda, kam ste šle, koliko dolgo si brez dlak? Jaz bi si najraje depilirala kar vse na nulo, brez raznih črtic in vzorcev.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Bikini depilacija
4.5.2007 13:03:40   
Strawberrie Cherrie
Raje se s kolom po glavi.
Žiletka rules user posted image

(odgovor članu helena80)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Bikini depilacija
4.5.2007 13:11:12   
*goldfish*
Ja tudi jaz sem že premišljevala v tej smeri. Samo nikakor ne zberem poguma, da bi tam kar neki držala noge narazen in bi mi jo ona depilirala.user posted image

Si jo kar doma z epilatorjem, res da boli kot hudič, (pa mislim da pri kozmetičarki bi tudi), par dni so mal ranice. Ampak ko že drugič in tretjič epiliraš, potem več ne boli. Pa pazduhe isto delamuser posted image

Da bi pa z britvico vsak drugi dan vlačilauser posted image eh, saj za to nimam časa.

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Bikini depilacija
4.5.2007 13:38:55   
mala pikica
Jaz sem bila lani pred poroko pri kozmetičarki. Res je bolelo, ampak to je manj kot sekunda. Jaz imam po britju polno mozoljčkov, pa še po enem tednu sem spet vsa v dlakah user posted image  Jaz ti vsekakor priporočam kozmetičarko. Takoj po depilaciji s trakovi tudi namažejo, da ne pride do vnetja pa da koža ni preveč rdeča.

Ddrugače pa je za mene naslednja varianta depilacija z depilacijsko kremo kar doma. Tudi ni mozoljčkov. Edino dalj časa traja.

(odgovor članu *goldfish*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Bikini depilacija
4.5.2007 14:54:26   
dulcinea
Jaz se tudi odloča, za depilacijo bikinija. Samo en tolko. Kar se vidi izpod hlačk. Drugo bom že sama. Al pa lubi.

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu mala pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Bikini depilacija
4.5.2007 14:55:29   
zungi
Le pogumnouser posted image na depilacijo h kozmetičarki. Jaz se redno depiliram že nekaj let (noge, bikini) in je super.
Priporočam.

(odgovor članu mala pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Bikini depilacija
4.5.2007 15:02:38   
helena80
A se je katera že v nulo depilirala pri kozmetičarki?

(odgovor članu zungi)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Bikini depilacija
4.5.2007 15:42:35   
Blacky30
Jaz pa se zrihtam kar doma z damskim brivnikom, pa nič ne boli. Pa tudi težav nobenih nimam. user posted image

(odgovor članu helena80)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Bikini depilacija
4.5.2007 20:46:55   
rainbow
meni tudi kozmetičarka depilira noge in zgoraj do roba hlačk. Boli ko user posted image user posted image  ampak kaj češ. Zdaj me čaka ponoven obisk, ampak so že malo bolj redke.

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?