|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Turčija/Tunizija-2.letni otrok
27.4.2007 11:29:47   
Anonimen
Kaj je boljše?Turčija ali Tunizija?Zakaj?Katere kraje in hotele priporočate?Mogoče še agencijo??user posted image

Tiste ki ste potovale kam z malčki, mi povejte moj bo 2.6 imel 2leti, ali se za njega že plača?Ali še imajo katere agencije zastonj za majnše.

Se splača met all??user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Turčija/Tunizija-2.letni otrok
27.4.2007 14:57:31   
BLAŽIKA
Nekatere agencije imajo otro gratis do 6. leta samo ne vse, pri nekaterih pa se plača pavšal, ki pa tudi ni mali. Mi smo bili lani z našo punčko v tuniziji-Djerba in je bila takrat stara 1 leto in pol in je bilo čudovito, zato se letos spet vračamo.

_____________________________

Moja punčka je moja največja sreča.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Turčija/Tunizija-2.letni otrok
27.4.2007 17:57:45   
Anonimen
Kje na Djerbi pa?In kater hotel?user posted image

(odgovor članu BLAŽIKA)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Turčija/Tunizija-2.letni otrok
27.4.2007 23:10:28   
Olivija
Smo šli lani na Dejrbo (hotel Iberostar Mehari) z 11 mesečnico in 3 letnico in obedve sta imeli hotel in let zastonj, kolker se spomnim smo plačali  samo letališko takso za obedve. Imeli smo AI in meni se je to zdelo super, ker smo imeli hrano vedno na razpolago, kar je zelo praktiš pri dveh majnih otrocih, pa tudi midva sva uživala user posted image . Hotel  pa vedno preveriva na Holidaycheck.de.

Septembra 2004 smo bili v Turčiji (Alara Park blizu Alanye), AI, hotel je bil tudi super, plaža je pa bila tukaj lepša kot na Djerbi, pa tudi tobogane imajo. Ana je takrat bila stara šele 18 mes. Lani sva gledala Turčijo, samo sva ugotovila, da se nam ne splača, ker bi za Ano plačala tam okoli 50%. Meni se zdi, da je treba plačati za otroka, ki dopolni dve leti (naj me katera popravi , če se motim user posted image ).

Načeloma mi je Turčija bolj všeč, ker ima več znamenitosti za pogledat in lepšo plažo. Hrana je bila povsod dobra, tudi hotela sta bila oba zelo čista in osebje zelo prijazno.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Turčija/Tunizija-2.letni otrok
2.5.2007 13:02:00   
oktavia
Zdravo!
Zanimivi sta obe deželi.
V Tuniziji lahko priporočam otok Djreba v organizaciji Intelekte Murska Sobota.
Vendar pozor - na Djerbi ni nočnega življenja (razen animacij v hotelu). V večini agencij ima otrok do 12. leta brezplačno.
Turčija je drugačen svet. Če imata možnost se odločita za dopust maja ali pa septembra oz. oktobra. Ni gneče, ni previsoke vročine.
AI se splača. Ne toliko zaradi hrane, temveč neomejenih količin pijače, ki jo predvsem v vročih poletnih mesecih potrebuješ. Cene na prostem pa tudi niso tako nizke kot si mislimo in pričakujemo. Hotel 3* zna biti že soliden. Paziti je le treba, da je hotel nameščen ob obali. ( čeprav je mogoče za kak evro dražji)
Dober izbor

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Aplikacija Gorski vodnik – pomoč na poti v...
Več kot 10.000 kilometrov je skupna dolžina planinskih poti, ki so jih posneli z GPS aparati. Podatke so zbirali več kot...
Z avtodomom po Sardiniji
photo
Piombino je pristanišče na zahodni obali naših gurmanskih sosedov. Na s soncem obsijanem parkirišču smo nestrpno pričako...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?