|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Katera je zanosila z postopkom IUI
5.4.2007 16:49:52   
nana
Danes sna bila z dragim drugič na spremiogramu,prvič je bilo porazno,danes pa je bil dober rezultat user posted image  ,ampak ker se trudiva že tri leta,sem zdaj naročena iui,zanima me če je kateri uspelo zanosit v prvem poskusu,glede nato da je možnost zanositve 10 odstotna.prosim pišite.

< Sporočilo je popravil UnderEja -- 5.4.2007 20:25:35 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: KATERA JE ZANOSILA Z POSTOPKOM IUI
5.4.2007 17:05:24   
saša80
nana! meni ni uspelo pa sem imela 3 insmeinacije, ..nekaterim pa je supelo.. držim pesti, da ti bo uspelo

aja, pa če pišeš z velikimi črkami, to pomeni da kričiš.

papa
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: KATERA JE ZANOSILA Z POSTOPKOM IUI
5.4.2007 19:51:49   
zorica



Nana jaz se pripravljam za drugi IUI.Jutri začnem s Klomefenom, upam da bo tokrat uspelo



Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: KATERA JE ZANOSILA Z POSTOPKOM IUI
5.4.2007 20:39:51   
Sulfinija
Jaz sem imela kar 5.IUI in žal noben ni uspel.Vendar po 4.IUI sem naravno zanosila vendar žal ss.

LP Mojcauser posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu zorica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Katera je zanosila z postopkom IUI
9.4.2007 21:27:36   
Rubin.
Odgovori niso najbolj spodbudni, a ne? No tudi meni ni prvič uspelo, sem bila zelo down, ampak durgič pa je, kar baje tudi ni slabo. Sem pa spoznala gospodično s katero sva bili skupaj nato na UZ, ki ji je prvič takoj uspelo in tudi drugič je zanosila v prvem poskusu. Tako, da mogoče pa boš tudi ti takšna srečnica, kaj veš. Držim pesti, pa eno user posted image  za srečo.

(odgovor članu nana)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Katera je zanosila z postopkom IUI
9.4.2007 21:44:21   
tosja
IZVIRNO SPOROČILO: CAPPY

Odgovori niso najbolj spodbudni, a ne?

user posted image  res ne! Ampak jaz močno stiskam pestke za vse! user posted image  Zorica tokrat naj uspe! user posted image  user posted image  user posted image
Tudi mene čaka prvi IVI naslednji mesec user posted image  - verjamem, želim in upam, da uspe in zagledam user posted image  user posted image !

_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Katera je zanosila z postopkom IUI
10.4.2007 9:24:37   
nana
Sestra mi je rekla,da naj se naročim na iui,ko dobim menstruacijo,ampak,sem jo dobila v soboto in mi danes ni da bi se sploh naročala,ker nimam niti upanja,pa rabim malo časa,ker se mi zdi,da delam vse tak na silo,pa je mogoče samo ta močna želja tista ki mi preprečuje da bi zanosila.Nisem niti žalostna,niti nič,brez volje sem trenutno!Čudno se mi zdi in od zadnjega spermiograma dosti razmišljam o tem,da sem popolnoma zdrava in moj tudi pa otroka ni in ni...Zato ,ker imam tako močno željo,zato pa mi ne uspe,tako me je strah,da bom ponovno razočarana,da mi niti ni nikamor za it,vsaj ta mesec ne....user posted image

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Katera je zanosila z postopkom IUI
11.4.2007 20:12:49   
tosja
user posted image  nana, upam, da si se naročila.
Sicer, pa je to tvoja odločitev in če trenutno čutiš tako, potem se tako odločiš.
Tudi jaz  sem na RR prebrala že veliko postov v smislu - bila na IVI-ju petkrat, štirikrat,.... pa ni ratalo.
Tudi mene čaka prvi naslednji mesec user posted image  strah, upanje in velika želja po user posted image  se mešajo user posted image  user posted image  user posted image
En dan je več straha, naslednji dan več upanja,....
Polna optimizma, upanja in ljubezni pričakujem mesec maj, ko...
bom stopila na pot, ki bo najino življenje še bolj osrečila, ga izpolnila in naredila popolnega! user posted image
Tudi tebi želim veliko sreče in user posted image  user posted image

_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu nana)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Katera je zanosila z postopkom IUI
11.4.2007 20:18:06   
Sulfinija
IZVIRNO SPOROČILO: tosja

user posted image  nana, upam, da si se naročila.
Sicer, pa je to tvoja odločitev in če trenutno čutiš tako, potem se tako odločiš.
Tudi jaz  sem na RR prebrala že veliko postov v smislu - bila na IVI-ju petkrat, štirikrat,.... pa ni ratalo.

Ojla!

Jza sem ena tistih ki jih 5x ni ratalo,vendar mogoče ni bilo celice v foliklu kaj pa veš kajti tukaj vse gre bolj kot naravno.Punca nikar ne boupaj,če bereš da nam ni ratalo veš koliko takšnih je nekje ki jim je že prvič ratalo in se pač ne javijo.Ti kar pogumno kajti vsako novo odlašanje ti prinse dodatno čakanja biološka pa tiktaka in pol nam bo na koncu žal.Pogumno telefon v roke in se naroči.Želim ti srečo,srečo in poročaj seveda!

LP Mojcauser posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Katera je zanosila z postopkom IUI
12.4.2007 12:22:35   
pipi1
Zdravo.

Js sem imela 3 iui, pa ni blo nič. Ampak... moja sestrična, ki bo stara 12 let, pa je
bila spočeta v 1. iui!!!!!!!

Optimist je treba bit!!

pipika

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Katera je zanosila z postopkom IUI
12.4.2007 18:03:14   
brina2006
Tudi jaz sem na IUI, in sicer sedaj drugič.
Prvič ni bilo nič čeprav je zdravnik rekel ,da z nama ni nič narobe ,da bi mogla že zanositi.
Predučerajšnem me je slučajno videl ,ko sem čakala pred sobo 105 in mi rekel "ja gospa kaj pa vi tukaj ,a niste zanosila" jaz pa skoraj v jok, ne nič ni bilo mu odgovorim.
Danes sem imela inseminacijo in mi je zopet rekel ,da je z obema vse uredo in da ne razune kaj je narobe(mogoče bi mogli biti bolj sproščeni mi je rekel,poskusite) Upam ,da tokrat bo!

(odgovor članu pipi1)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Katera je zanosila z postopkom IUI
12.4.2007 20:31:22   
tosja
user posted image  user posted image  user posted image  Brina moooooooooooočnoooooooooooo stiskam pestke, da zagledaš user posted image  user posted image  in da je tokat uspelo!

_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu brina2006)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Katera je zanosila z postopkom IUI
13.4.2007 12:40:08   
sarcy21
Pozdravljene

Ko tukaj berem o IUI se malo zamislim da bi si plačala kakšen drugi proces, tako ali tako moram v Prago se pa odločam kateri postopek naj izberem. Glede na to da so mi v ponedeljek punktiral jajčeca in so bila jedra v vseh mislim da verjetno ne bi smela imeti problema pri IUI.


_____________________________

13.10 2008 smo dobili sinčka Marka
20.8.2010 smo dobili hčerkico Najo
1.4.2013 pa se nam je pridružil še fantek Žan


(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Katera je zanosila z postopkom IUI
14.4.2007 19:03:14   
nana
Punce pozdravljene!Ta mesec se nisem naročila,se pa bom naslednji mesec,nekako se ta mesec nisem počutila,ker sploh nisem vedela ,da bom takoj na vrsti za inseminacijo,sem mislila ,da se dalj časa čaka,ampak drug mesec pa se naročim in pol pa vam poročam kak pa kaj,se pa strinjam,da ne smemo izgubit upanja ,da bomo imele enkrat svojeuser posted image .Držim pa pesti za vse ki ste naročene na iui!Pa pišite vse ki bi rade postaleuser posted image ,da se malo spodbujamo!!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sarcy21)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Katera je zanosila z postopkom IUI
16.4.2007 21:23:38   
miglic
ojla
ja moram reči da sem jaz v Mb. zanosila v prvem poskusu po postopku iui in to s trojčki. toda kasneje so mi enega odstranili tako da sem donosila zdrava dvojčka. veliko sreče vsem
m.

(odgovor članu nana)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Katera je zanosila z postopkom IUI
18.4.2007 12:38:22   
brina2006
Tudi tokrat ne bo nič,se mi že pojavljajo mozolji kar je znak zauser posted image , pa tudi trebuh me že poboluje,user posted image
pa sem mislila ,da tokrat  v tretjem poskusu bo!
Sem tako jezna ,da bi user posted image user posted image user posted image user posted image !
Ali se še  kateriuser posted image  napove  10 do14 dni predčasno?

(odgovor članu miglic)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Katera je zanosila z postopkom IUI
18.4.2007 16:35:09   
nana
Brina,ne obupuj,hitro bo prišla druga priložnost za bebouser posted image

(odgovor članu brina2006)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Katera je zanosila z postopkom IUI
18.4.2007 19:48:19   
tosja
Brina ne prehitevaj!user posted image  Saj so mozolji lahko vzrok zaradi hormonskih sprememb, ki napovedujejo user posted image  user posted image
Držim pestke! user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu brina2006)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Katera je zanosila z postopkom IUI
18.4.2007 19:50:30   
tosja
IZVIRNO SPOROČILO: miglic

ojla
ja moram reči da sem jaz v Mb. zanosila v prvem poskusu po postopku iui in to s trojčki. toda kasneje so mi enega odstranili tako da sem donosila zdrava dvojčka. veliko sreče vsem
m.

Kaj tako lepega, pa že dolgo nisem prebrala! user posted image  user posted image  user posted image
Iskrene čestitke in veliko cartanja.
Moj optimizem je na višku - dobesedno! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu miglic)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Katera je zanosila z postopkom IUI
27.4.2007 21:13:33   
tosja
user posted image  Pozdravljene vse čakajoče... user posted image  user posted image  user posted image
 
 
Moje user posted image  ne pričakujem še vsaj en teden, potem pa JUUUUUUUUUUUUUPIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu nana)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Katera je zanosila z postopkom IUI
29.4.2007 15:43:12   
koala
Nasa biba77 je zanosila z iui. Ma zdaj tako srčkane otročka, da bi ga kar popapala.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Katera je zanosila z postopkom IUI
3.5.2007 11:28:59   
Anonimen
pozdravljene vse punce...
nisem se oglasila že nekaj časa, sedaj sem tudi pod drugim nickom..
no povem vam da sem dobila pošto s konzilija in sem klicala,da  bi se naročila in so mi tam rekli da pokličem v avgustu...kdaj to .. a ko dobim menstro...in kaj me čaka naprej..prvič bom v postopku in me zanima vse..kaj me čaka in kako to gre..postopek...
vsem vam puncam pa želim veliko sreče in da čim prej zagledateuser posted image user posted image

(odgovor članu koala)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Katera je zanosila z postopkom IUI
3.5.2007 17:31:39   
Anonimen
A to za postopek IUI?
Midva tudi čakava pošto v teh dneh pa sem upala, da bova še pred poletjem ujela vsaj eno inseminacijo user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Katera je zanosila z postopkom IUI
3.5.2007 21:27:28   
*medica*
no midva sva pošto že dobila, toda na postopek ne bova prišla pred poletjem..šele po dopustih...menda bova na vrsti enkat do oktobra tko so mi rekli ko sem klicala..
srečno vsem..user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Katera je zanosila z postopkom IUI
4.5.2007 11:54:42   
brina2006
Pozdravljane !

Na IUI postpoku sem bila že dvakret ,pa ni bilo ničuser posted image , sedaj čakam na G ,da mi spermeni terapijo,
prvič sem bila na Klomifenu -katastrofa (hiperstimulacija) , drugič na Gonalu tudi ničuser posted image , sedaj bomo pa videli kaj mi bo dal, počasi ze zgubljam upanje, če bi vsaj vedela kaj je narobe z mano vendar mi G pravi ,da je z obema vse uredu!
Tako ,da sedaj novim zmagam naprotiuser posted image !

(odgovor članu *medica*)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





RESNIČNA ZGODBA: Sinu so zdravniki ohladil...
Bil je lep topel jesenski dan, za pregled v porodnišnici sem obula balerinke. Malčku se ni mudilo na svet, bila sem štir...
Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?