|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   uhajanje vode po porodu
22.5.2007 6:52:57   
hariba
Pred dvema mesecema sem četrtič rodila. Imam pa problem, da mi kadar me tišči lulat in takoj ne morem it, če se nasmejim ali zakašljam uide par kapljic vode. Pa tudi pogosto moram it na vodo.Očitno mi popušča medenično dno.
A še ima katera take težave? Kako jih rešujete? Delate keglove vaje?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: uhajanje vode po porodu
22.5.2007 7:14:26   
Anonimen
Meni samo, če skačem s kolebnico, zato raje ne skačem. Ali pa če me malo lulat, pa da tečem, se mi tudi zna zgoditi. ja, morala bi delati keglove vaje, pa se mi ne da.

(odgovor članu hariba)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: uhajanje vode po porodu
22.5.2007 7:33:35   
puncica
Baje je to normalno ampak baje da se postopoma uredi z vajami. Sama imam že od nekdaj ful probleme s tem, tako sem črtala aerobiko, tek, pa te zadeve kjer moraš skakat in sem zarad tega zeeelo slabe voljeuser posted image . G mi je rekla da naj delam Kegljeve vaje in to je to, tako da zdej nalsednjič ko grem bom rekla če res ni druge rešitve, k osebnemu zdravniku pa ne grem, ker je pač moški in mi je nerodnouser posted image , sam če bo pa res kriza bom pa tud to naredila. Kupila sem si celo tiste femina uteži ampak kaj ko nisem pridna in ne vadim redno vsak dan, se mi enostavno ne da, so bile pa kar drage. Mah raje ne razmišljam o tem.user posted image

< Sporočilo je popravil puncica -- 22.5.2007 7:34:28 >


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: uhajanje vode po porodu
22.5.2007 7:51:59   
fusia
Jaz imam tudi te težave. Baje se da to do neke mere popraviti tudi z operacijo. No, do operacije mi ni preveč, ampak če ne bo druge...

Punčica, ali mi lahko poveš, kje si kupila uteži in koliko stanejo. Jaz jih iščem pa jih nikjer nimajo. A so drugače v redu? Meni jih je priporočila ginekologinja.

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: uhajanje vode po porodu
22.5.2007 8:12:54   
Maxica
Ja, jaz kar pridno delam keglove vaje, če se le spomnim. Pa se mi zdi, da niti nimam več teh problemov z uhajanjem vode. Mi je pa že ginekolog na tistem prvem pregledu po porodu rekel, naj kar pridno delam te vaje, če nočem en dan zagledati mehurja med nogami.user posted image  Tega pa nočem in pridno delam.user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu fusia)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: uhajanje vode po porodu
26.5.2007 21:33:52   
štorkljica
Meni je voda uhajala 6 mesecev po porodu, sem mela vsak dan malo umazan dnevni vložek, sedaj pa ne več, le če se ful smejim ko mi je ful na stranišče. Pa tudi nisem pridno delala kegloviha vaj, tak da se po mojem to sčasoma samo popravi, ob zmerni rekreaciji in vsakodnevnemu gibanju.

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: uhajanje vode po porodu
27.5.2007 17:06:24   
skuštrana
Po porodu mi je voda uhajala kar nekaj časa - predvsem, če sem skakala ali tekla brez da prej čisto izpraznim mehur. Potem se je sčasoma uredilo, sedaj, ko sem v drugo noseča se je pa zopet pojavilo (noseča sem pa 21t). Pač, moram it lulat takoj ko stisne, ni drugeuser posted image

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu štorkljica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: uhajanje vode po porodu
30.5.2007 20:12:44   
MALINČICA
Meni je tudi uhajala htro po porodu, ko sem npr. kihnila, nato pa sem malo delala keglove vaje, ampak nič pretirano, pa je kar samo pol začelo dihtat! Hehe!

_____________________________

I´ve got mommy wrapped arround my finger...

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: uhajanje vode po porodu
5.6.2007 9:52:42   
moder
Jaz sem imela tudi probleme na koncu druge nosečnosti in zdaj po porodu. Keglove vaje se slišijo tako preprosto, ampak meni vedno uspe zraven sitskat še trebušne mišice in rit. Ali pa se mi zdi, da ne stisnim nič. Enostavno nimam občutka za to. Je pa zdaj po več kot 10 tednih od poroda veliko bolje, kot so rekle druge, da začne samo dihtat. 

_____________________________

Nika 12.10.2005
Nejc 12.3.2007
Leon 5.11.2008

(odgovor članu MALINČICA)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: uhajanje vode po porodu
7.6.2007 19:14:48   
Naja30
Ful mi je uhajala voda ene 2m po porodu, če sem kihnila! A s keglovimi vajami se je stanje umirilo. Zdaj je ok user posted image

(odgovor članu moder)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?