|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Nosečke iz Pomurja
15.5.2007 12:24:24   
Sončni žarek
Pozdravljene user posted image .
 
Je katera iz Pomurja in bo šla rodit v našo novo porodnišnico MSuser posted image
 
 
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Nosečke iz Pomurja
15.5.2007 13:44:36   
*ribica*
Živjo!
Jaz bom verjetno šla, ni pa še 100% ker se mi je zelo zamerilo osebje, ki pa je koliko vem ostalo isto. A boš ti šla?

(odgovor članu Sončni žarek)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Nosečke iz Pomurja
15.5.2007 15:01:06   
Sončni žarek
Meni je najbližjauser posted image , Ptuj je oddaljen cca. 60km. Sem vedno govorila, da bova imela otroka, ko bo nova porodnišnicauser posted image .
 
A mogoče veš, če prakticirajo EA (imam zelo nizki prag bolečine)? Sicer pa 5.6. začneva z materinsko šolo.....pa se bom vse pozanimala.
 
S čim pa se je tebi zamerila?! Ja sicer na prejšnje razmere user posted image  - ne komentiram.........

(odgovor članu *ribica*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Nosečke iz Pomurja
15.5.2007 15:26:19   
Anonimen
Sončni žarek, ja dajo ti EA. S tem, da ti tvoj G mora dati zadnje tri tedne pred PDP napotnico za porod in EA. Potem greš do anestezista s katerim se točno vse zmenita.

Meni se je tudi malo osebje zamerilo, ko so me vlačili za bradavice, ker ni bilo takoj mleka. Ampak, kaj češ. Bomo že preživele tiste 4 dni. Sicer pa je tkrat itak najbolj pomemben nov član. Meni, če kaj ni pasalo sem jim kar rekla. Svoje pravice pa tudi poznam.

Kdaj pa imata vidve PDP? Moj je 10.8. user posted image

(odgovor članu Sončni žarek)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Nosečke iz Pomurja
15.5.2007 19:15:14   
Anonimen
Sicer sem šele na začetku user posted image , vendar bom najverjetneje šla rodit v MS, saj imam s prvim porodom  in z osebjem dobre izkušnje. Rodila pa sem pri dr. Oučekovi. Je tudi moja izbrana G. In ob porodni postelji sem imela družbo fantastične babice Majeuser posted image . Bivanje je bilo znosno, vsi so bili izjemno prijazni. Glede na to, da se je 1. porod končal s CR, bom najverjetneje tudi 2. rodila s CR. Vendar pa moramo najprej počakati še nekaj mesecevuser posted image . Jaz trenutno upam, da se bo ta moja nosečnost dobro izšla in da se ne bo končala tako kot druga.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Nosečke iz Pomurja
15.5.2007 21:34:55   
Sončni žarek
Raho - držim pesti, da bo vse OK s tvojo user posted image . Kdaj imaš rok?
 
Jaz ga imam 16.8. ---- jutri 3 meseceuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Nosečke iz Pomurja
16.5.2007 14:26:40   
*ribica*
Jaz imam PDP 21.9. in bom verjetno tudi zaprosila za EA.
Prvič se mi je zelo zameril odnos babice, je bila zelo obregava. Full težko ji je bilo počistiti za mano (odšla mi je voda), in tidi ko sem prosila karkoli (svečko,da bi šla na WC,...) se je samo obregnila. Sem pa po 13 urah user posted image  bolečin šla končno na CR. Samo bivanje ni bilo slabo, po večini so bile fajn babice, ampak ne morem pozabiti tistih 13 ur v porodni sobi.
A, moremo EA same plačati?
Raho za tebe pa tudi jaz držim pesti user posted image user posted image user posted image   

(odgovor članu Sončni žarek)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Nosečke iz Pomurja
16.5.2007 18:50:28   
Lusa
Jaz sem tud 2x šla tja rodit .Mene ni nič motilo ,bila sem zelo,zelo zadovoljna z osebjem ,celo z babico Majo -A ne raho je najboljša babica.in če mi bog da  ,da preguram 9mesecevko bo seveda tako daleč) bom šla spet tja.

Je pa še nekaj.Nosečnice smo pač občutljiva bitja ,vse nas takoj prizadene.Tudi jaz sem imela pri prvem porodu eno doktarco ,ki je bila zelo stroga oz.ne vem kako naj sploh opišem njen odnos ,a sem njene kritike sprejela pozitivno in za to sem ji hvaležna.Mi je zelo pomagalo pri samem porodu in me  vsaj malo streznila na porodni postelji,čeprav sem bila na njej kar 22uruser posted image .

user posted image želim čimhitrejši porod ,pa še najbolj pomembno-Zdravegauser posted image

(odgovor članu *ribica*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Nosečke iz Pomurja
16.5.2007 19:12:46   
buba1131
Jaz bom tudi rodila v MS, dvakrat v stari, tretjič pa v novi porodnšnici.

Moj pdp 25.11


(odgovor članu Lusa)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Nosečke iz Pomurja
16.5.2007 19:42:35   
Anonimen
Sončni žarek, jaz imam rok 15.12.user posted image

Lusa, a jaz mogoče česa ne vem? A je kakšna lepa novica pred vrati?user posted image

(odgovor članu buba1131)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?