|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Čevlji za poletje
12.4.2007 7:57:43   
Ropotuljica
Pozdravljene,
kakšne čevlje naj kupim svoji dveletnici za vroče poletne dni? Rada bi nekaj takega, da bo spredaj zaprto, da si ne bo polomila prstov, ob straneh pa dovolj odprto za zračenje. Kaj so vaši približno toliko stari malčki nosili lani oz. kaj jim nameravate kupiti?
Hvala za odgovore.
LP
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Čevlji za poletje
12.4.2007 8:02:04   
ksenjak
Jaz sem svojemu lani in letos kupila čevlje Fisher Price. Se mi zdijo mehki, zračni in super jih nosi. Pa približno pol cenejši so kot Cicibanovi. So pa baje zelo kvalitetni čevlji od Geoxx-a, vendar ne vem, če prodajajo samo športne modele ali obstajajo tudi bolj "fini" poletni čeveljci. So pa zelo dragi.

Lp

(odgovor članu Ropotuljica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Čevlji za poletje
12.4.2007 8:20:06   
asso
Geox nikoli več...
Sama jih imam in so en d**k... če je malo mokro potleh letiš, hitro se znucajo in tudi noga glih dosti ne diha... za to ceno, ki jo imajo niso tako kvalitetni.
Tudi otroški čevlji drsijo. Kolegici se je mali skori ubil. Jaz po mokrem lahko še previdno hodim, mali pa ki itak non stop norijo ne vem kje se ustavijo...

Jaz sem že lani (pri 1,5 letu) kupila takšne odprte tudi spredi in si ni nič prstkov polupla...

_____________________________

Everything will be OK in the end. If it`s not OK, it´s not the end yet.

(odgovor članu ksenjak)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Čevlji za poletje
12.4.2007 8:40:32   
Anonimen
Tako majhnemu smo kupovali sandalce,ki so bile delno na prstih zaprte in obvezno peta.Sedaj ko pa je večji,no ja tudi lansko poletje pa snadale ki so
osprte spredaj in na peti.

(odgovor članu asso)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Čevlji za poletje
12.4.2007 8:44:36   
Nika v službi
Mi smo pa ravno včeraj v Massu kupili ene spredaj odprte sandalce in ene take zaprte lahke čeveljce oz. bolj kao supergica, ki imajo vse polno luknjic in izgledajo ful zračno. Smo pa stari 18 mesecev. Bom videla, kako se bo obneslo.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Čevlji za poletje
12.4.2007 9:15:31   
honey
Naš je že lani (1,5 leta) nosil od Fisher Prica sandalčke odprte spredaj oz. so samo na paščke, se pravi samo 2 paščka čez stopalo in sem mu jih letos tudi kupila ravno take. Smo bili zelo zadovoljni z njimi, pa nobenih problemov nismo imeli, da bi si prste potoklel, pa je bil od jutra do večera v njih - pa ne pri miru user posted image .

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Čevlji za poletje
12.4.2007 9:39:38   
ana b
Naš je imel lani, ko je bil star 2 leti ene od fischer price odprte spredaj in nato smo za na morje kupili še tevice in si ni nič prtov potolkel user posted image . Letos pa bo dobil takoj tevice, ker jih je imel zelo rad.

(odgovor članu honey)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Čevlji za poletje
12.4.2007 9:58:12   
Putka
Evo, sem se potrudila in še slikco našla.. Tole je sicer z Bolhe in so precej zdelani, naša jih nikoli ni tako uničila, pa jih je celo poletje nosila. Tudi letos bom nabavila Cicibanove Bio sandale. res so dražji kot kaki drugi sandali, ampak vredni svojega denarja. Pa v lanski kolekciji so imeli tudi bolj dekliške barve, zelene, roza, oranžne..
user posted image

(odgovor članu ana b)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Čevlji za poletje
12.4.2007 10:56:40   
thor
Naš je imel lani poleti pri 17. mes. čisto odprte Teva sandale, pa je zelo lepo hodil v njih in tudi  prstki so vsi ostali celi, niti malo opraskani.

(odgovor članu Putka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Čevlji za poletje
12.4.2007 14:31:31   
Antigona
Naš je imel lani pri enem letu teva cyclon sandalčke, še slikco pripopam,
user posted image
in ene kao bolj zaprte spredaj, hodil je pa večinoma bos user posted image ...

Letos bi mu tud rada tele teve kupla, pa jih zaenkrat še nikjer nisem vidla. Če jih katera kje zasledi naj mi lepo prosim sporoči!!!

A ja, pa prstkov ni imel čisto nič poradiranih in je šibal naokoli že 100 na uro...

_____________________________

Moja dva sončka: Žan (25.7.05) in Luka (14.8.07)

Žan in Luka gradita mesto:
http://zan-luka.myminicity.com/

(odgovor članu thor)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Čevlji za poletje
12.4.2007 14:37:23   
Anonimen
user posted image

Te smo imeli tudi mi pred 4 leti, so res ful fletkane in dobre.

Tewe imajo pa na supergah.si.

(odgovor članu Antigona)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Čevlji za poletje
12.4.2007 14:39:44   
Anonimen
Aja, drugače pa imamo z Geox sandalčki ful slabe izkušnje. Tiborja so ožulili do krvi, potem smo jih šenkali eni punčki in so njo tudi. Bili so res zelo trdi.

S Fisher Priceom imamo pa odlične izkušnje. Imeli smo ene take zaprte sandalčke z mrežico na zgornjem delu, notri je usnje, ful lahke, mehke in zračne.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Čevlji za poletje
12.4.2007 14:42:57   
Anonimen
Zaki so Teva na supergah, samo izgleda, da so ptevilke od 25 naprej:
user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Čevlji za poletje
12.4.2007 18:51:03   
lojzika
Teva so user posted image user posted image user posted image

In hvala splišni ker si nam lani svetovala da jih kupimo. Jaz jih bom tudi letos kupila malemu. Ampak tele
user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   [Brisano sporočilo]
12.4.2007 21:25:20   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu lojzika)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Čevlji za poletje
12.4.2007 21:27:25   
Janeja
Mi smo ravno danes Lei kupovali čeveljčke.
Prelaufal smo vse, na koncu pa spet kupli Cicibanove. user posted image   Samo ne sandalčkov, ker so ji bili vsi modeli preširoki ali previsoki user posted image , dobila je ene nizke zaprte čeveljčke, še vedno pa nas čaka iskanje pravih letnih odprtih čevljev. A ima katera podobne probleme z nizko in drobceno nogico?



(odgovor članu lojzika)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Čevlji za poletje
12.4.2007 21:30:16   
polona2
Teva!!! So se lani super obnesli,  imela pa je točno ta model z jagodami, samo v roza barvi. Sandali so neuničljivi, primerni tudi za v vodo.

(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Čevlji za poletje
12.4.2007 23:39:04   
Antigona
Vem da ma teve superge.si
Sem mu kupila za letos tele št. 23,

user posted image

pa so mu čist prevelike in se bojim da se mu bodo sezuvale...

Splišni tele, k si pa ti slikco gor dala ni pa takoj vzela, sam valda ni tolk majhne cifre user posted image ...


_____________________________

Moja dva sončka: Žan (25.7.05) in Luka (14.8.07)

Žan in Luka gradita mesto:
http://zan-luka.myminicity.com/

(odgovor članu polona2)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Čevlji za poletje
12.4.2007 23:42:24   
blak
A se vašim otročičem ne potijo noge v Tevah? Sprašujem namreč, ker se meni ful, možu pa še več! user posted image

(odgovor članu polona2)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Čevlji za poletje
12.4.2007 23:44:23   
Antigona
Ne Žanu se niso nič potile nogice, meni pa tudi ne...

_____________________________

Moja dva sončka: Žan (25.7.05) in Luka (14.8.07)

Žan in Luka gradita mesto:
http://zan-luka.myminicity.com/

(odgovor članu blak)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Čevlji za poletje
13.4.2007 6:57:00   
srki
Jaz sem mu kupovala takšne, kot je opisala Neva. Sem imela nekako slab občutek, da mu prsti ven gledajo, po mojem bi imel vse opraskane.

(odgovor članu Antigona)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Čevlji za poletje
13.4.2007 21:51:11   
lojzika
Meni se v Tevicah ne potijo ravno malemu pa so se bolj v teh cicibanovih sandalčkah zgoraj kot pa v tevicah

(odgovor članu blak)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Čevlji za poletje
13.4.2007 22:04:59   
Tracy
Mi smo lani imeli odprte sandale spredaj, in je imela vse palčke na nogi podrsane. Prav grdo je zgledalo. Ne vem ali je le hodila tako grdo ali kaj. Letos tudi ne vem kaj bi ji kupila. Stara bo 2,5 let. Pomoje bo že znala lepše hodit da si jih ne bo podrsala, al kako?user posted image user posted image

_____________________________

Če ste sklenili da nekaj zmorete, potem imate zagotovo prav.

(odgovor članu lojzika)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Čevlji za poletje
13.4.2007 23:43:59   
Antigona
No, danes sem šla v Tomas sport zamenjat ta prevelike teve in so dobili tudi te, ki jih je imel lansko leto. Tako da sem jih zamenjala za tele...
user posted image
Škoda ker pri nas nimajo druge barve, so mi ene na internetni strani od teve še lepše. No cena pri nas je 30 eur. Je pa imel lani št. 20,5, letos pa 22,5
A ja na superge.si jih pa še ni...

_____________________________

Moja dva sončka: Žan (25.7.05) in Luka (14.8.07)

Žan in Luka gradita mesto:
http://zan-luka.myminicity.com/

(odgovor članu Tracy)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Čevlji za poletje
14.4.2007 15:19:17   
Anonimen
Jaz jih prodam nove če katero zanima:

user posted image

(odgovor članu Antigona)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





So edinci srečni ali razvajeni?
So edinci res osamljeni in razvajeni? Britanski znanstveniki trdijo nasprotno.
Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?