|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zvoki angelov
16.5.2007 19:46:04   
pajkica
Med uporabnicami sem zasledila pogovor o tej napravici. Ker najbrž marsikatera mlada mamica ni še slišala za to sem odprla novo temo, da se lahko o tem pogovorimo. Sama sicer še nisem nosečka, delamo pa ta mesec intenzivno na tem in upava, da uspe. Seveda me pa vse o nosečnosti že danes zelo zanima.
Upam, da se vam kmalu pridružim na čvekanju v pričakovanju.
Kaj si torej mislite o tej napravici, kaj ste že slišale o njej,...

http://www.angelsounds.si/index.html

< Sporočilo je popravil pajkica -- 16.5.2007 19:47:14 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Zvoki angelov
16.5.2007 19:50:31   
nanaa
Ja sem videla v atalogu id baby centra, kaj pa vem, najorej mi je bilo hecno sedaj pa bi ga kar imela user posted image .

Ali ga katera ima ali je to samo marketinška poteza?

(odgovor članu pajkica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Zvoki angelov
16.5.2007 19:50:40   
CUKRČEK
Meni se to zdi samo vlečenje denarja iz bodočih staršev. Pa saj mamica itak čuti gibe in brcike otroka, očka pa prav tako lahko to čuti. Pa če prisluhne uho na trebuh, se tudi sliši srček. Tako da...

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu pajkica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Zvoki angelov
16.5.2007 21:05:42   
sonchek
Glede na to sa mi je prvi otrok umrl v 22.tednu user posted image ...sem se tokrat odločila za to napravico...prvič sem jo sprobala že včeraj in mi je uspešno ratalo slišati Zvoke mojega angelčka in njegovega srčnega utripa...bila sem najbolj srečno bitje...

Verjetno ga bom uporabljala dokler ne bom čutila konkretnih brc in mogoče še potem, bomo videli...

V glavnem jaz sem zadovoljna in pomirjena...
Lep večer še naprej....

Aja pe še to...verjemte da mi ni bilo težko dat tega denarja od sebe...še več bi dala... za mirn spanec in mirne živce...

< Sporočilo je popravil sonchek -- 16.5.2007 21:07:21 >


_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Zvoki angelov
16.5.2007 21:09:25   
sonchek
IZVIRNO SPOROČILO: CUKRČEK

Meni se to zdi samo vlečenje denarja iz bodočih staršev. Pa saj mamica itak čuti gibe in brcike otroka, očka pa prav tako lahko to čuti. Pa če prisluhne uho na trebuh, se tudi sliši srček. Tako da...


Se ne strinjam s tem...sej če nočeš ne rabiš kupiti...a ni tako...
...sej v bistvu pol vse štacune sam vlečejo denar...ja kako pa sej zato obstajajo...na nas pa je odločitev za kaj bomo zapravili ta težko prislužen denar...jaz vem zakaj...in ena od teh stvari je tudi ta....


_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Zvoki angelov
16.5.2007 21:29:54   
Anonimen
REs je to samo vlečenje denarja iz bodočih staršev. Sej je lepo slišati otročička v tebi, ampak če se ima namen karkoli zgodit, ti ta naprava ne bo pomagala čisto nič. In lahko si edino miren, da slišiš srček otroka,... ampak pri nosečnicah je vedno tako, da še vsaka potem kaj najde. Prebere na forumu, da so na UZ nekaj odkrili na kar G niso pozorni (npr. pred časom se je veliko pisalo o zajčji ustnici in volčjemu žrelu) in vse so/smo bile takoj panične... in ta naprava takrat odpove. Hočem samo reči, da je skrbi tisoč in še ena, ki jih tudi angelcare ne more odpraviti. Bog ne daj, ampak če se ima kaj zgoditi se bo.

(odgovor članu sonchek)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Zvoki angelov
16.5.2007 21:34:13   
Magi*
če verjameš v to, tudi v redu. jaz ne.

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu pajkica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Zvoki angelov
16.5.2007 21:52:49   
Anonimen
Škoda denarja za to... Vsaj zame

(odgovor članu Magi*)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Zvoki angelov
16.5.2007 22:39:34   
nana 27
Meni je pa fajn. V prvi nosečnosti je mali zelo malo brcal (nekaj dni nič) in me je velikokrat po nepotrebnem skrbelo, ali je z otrokom vse v redu. Je res, da če gre kaj narobe, ta aparat ne pomaga. Je pa lepo biti pomirjen. Še zdaj se spomnim, kako sva z mojim ležala, trepljala trebušček, jedla čokolado, da bi mali kaj pobrcal pa nič in da sva bila velikokrat na tem, da letiva do G, če je vse OK. Srčni utrip otroka lahko oče ali kdo drug sliši šele po 26. tednu nosečnosti. Pa še otrokov srček imam posnet. Zanimivo je pa poslušat, kako otrok dela zamahe z roko ali z nogo. Jaz ga imam res za primere, ko otroka ne čutim in ne za vsak dan. Če ga normalno čutim, ne poslušam. Po končani nosečnosti pa ga bom podarila kateri od prijateljic v pričakovanju.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Zvoki angelov
16.5.2007 23:02:50   
Magi*
OK, sem šele zdaj prebrala zakaj sploh gre. se opravičujem.

pa vseeno hvala lepa. se tako dobro poznam, da bi potem non štop paniko zganjala. sicer, če bo v drugo tako, kot je bilo v prvo, potem se ni za bat, ker je vsa okolica videla brce, kolcanje sem pa tudi stalno čutila.

če vas to pomirja, zakaj pa neuser posted image

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu nana 27)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Zvoki angelov
17.5.2007 8:25:50   
Anonimen
Midva ga imava... Sva ga dobila za darilo. Saj je fajn, a kaj ko to uporabljaš poredko. Bi bila bolj vesela, če bi nama podarili kaj druga. Sama pa ne bi nikoli kupla. Ni šans...

(odgovor članu Magi*)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Zvoki angelov
17.5.2007 10:48:47   
buškica
Tudi midva imava tole napravico. Moram reči da je prav fajn zadeva.  Zvečer ko se jaz umirim, moja razgrajačka v trebuhu izvaja prave akrobacije. Je tako lepo poslušat srček in zvoke ki jih oddaja.

Ni mim žal niti tolarja ou eura za to. Če je nebi imela bi bila verjetno bolj pogosto pri G. Tako pa me z svojim srčkom vsako noč pomiri in lepo zaspim.



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Zvoki angelov
18.5.2007 19:31:45   
Anonimen
Meni pa ga je danes moj dragi prinesel iz BC, ker me vsak dan zaradi MA v prejšnji nosečnosti, lovi panika. Sicer sem se res morala potruditi, da sem sploh našla utrip, vendar sem bila presenečena, da sem ga sploh našla, ker piše, da se pred tretjim mesecem zelo težko sliši.

Moram pa priznati, da si res blažen, ko zaslišiš utripuser posted image

(odgovor članu buškica)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Zvoki angelov
18.5.2007 19:48:38   
nana 27
Raho, se strinjam. Te kar pomiri - tisti čas, ko še ne čutiš otrokovega brcanja in kasneje, če je bolj pri zaspanih.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Zvoki angelov
18.5.2007 20:00:41   
kapica
Jaz sem tudi tega mnenja, da raje ja kot ne. Kolikokrat recimo si nosecnica dela skrbi, ce je vse  vredu, a je srcek al ga ni, zakaj je tako malo brcal danes, itd. In mislim da z to recjo veliko nesigurnosti in strahov resis.
Tako da tiste, ki imajo ze slabe izkusnje, ali pa so nasploh bolj "bojece", da ne gre kaj narobe, zakaj pa ne bi tega kupile. Saj res mogoce ne mores spremenit usode, ce le gre nekaj narobe, ampak imas neko sigurnost, da lahko v vsakem trenutku preveris, ce je se vse v redu.

_____________________________

Sedaj nas je pa pet!

(odgovor članu nana 27)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Zvoki angelov
18.5.2007 20:03:03   
hokejistka
raho: koliko pa si noseča? Jaz tudi razmišljam o nakupu te napravice. Ali katera ve, koliko stane?

Jaz tudi vidim predvsem psihološki učinek.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Zvoki angelov
18.5.2007 20:38:42   
Anonimen
Jutri bo začetek 11. tedna. Vsaj zdi se mi.user posted image  Ali pa konec desetega. Se pravi 10t ali pa 9t 6duser posted image

(odgovor članu hokejistka)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Zvoki angelov
18.5.2007 20:38:45   
sonchek
Tukaj je zdele v akciji...
http://www.novilea.si/slo.aspx?language=SLO
Mislim, da moreš prištet še ene 4 evre za poštnino...
Kok je pa v BC-ju...pa pojma nimam...naj ti kera pove, ki ga je tam kupila...
lep večer


_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu pajkica)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Zvoki angelov
18.5.2007 21:01:31   
ElaM
http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=173307, upam, da bo odprlo pravo povezavo. Če ne je v BC ta zadeva 69E.



_____________________________

:)

(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Zvoki angelov
18.5.2007 21:52:36   
tinaaja
IZVIRNO SPOROČILO: nana 27

Meni je pa fajn. V prvi nosečnosti je mali zelo malo brcal (nekaj dni nič) in me je velikokrat po nepotrebnem skrbelo, ali je z otrokom vse v redu. Je res, da če gre kaj narobe, ta aparat ne pomaga. Je pa lepo biti pomirjen. Še zdaj se spomnim, kako sva z mojim ležala, trepljala trebušček, jedla čokolado, da bi mali kaj pobrcal pa nič in da sva bila velikokrat na tem, da letiva do G, če je vse OK.


Raho, se strinjam. Te kar pomiri - tisti čas, ko še ne čutiš otrokovega brcanja in kasneje, če je bolj pri zaspanih.


Tiste, ki so imele ss, UPN ali otrocke, ki niso stalno brcali, bodo z veseljem placale ta znesek za mirne zivcke. Po tem, ko izgubis zelenega otrocka, je nemir v tebi stalno prisoten in tale naprava ga lahko umiri, kar pa je dobro tudi za otrocka, da je mamica mirnejsa. Ja, ce bo slo kaj narobe, bo tko al tko, ampak ce ne gre, pa je marsikatera skrb prisparana. Nana, se podpisem pod tvoje poste...

(odgovor članu nana 27)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Zvoki angelov
21.5.2007 9:12:40   
TANTRA
pozdravljene,

tudi jaz sem ga kupila, kjub temu, da je to moja 3 nosečnost.... Zgolj za pomirit živčke... Je pa fino, ko posluša še moj dragi, pa moje hčerkice...Res ni mi žal ze te eure....Sploh je pa moja pubertetnica pripomnila....a mami, to boš pa potem meni dala.......
Je pa zabavno poslušat....pa pomirja...

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Zvoki angelov
21.5.2007 11:29:03   
sonchek
...jaz vem, da sem ful bolj mirna odkar imam Angelsounds..
Poslušam, ga skoraj vsak dan.... včasih večkrat na dan...user posted image
...in mi je res ful fajn..pa moj ga rad posluša...moja mami pa splohuser posted image ...vsakič k pride v sobo bi rada poslušala...hahaha

Užitek v poslušanju user posted image  vam želim in lep dan...

_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu TANTRA)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Zvoki angelov
21.5.2007 13:13:35   
tonja
Tudi midva sva ga kupila, saj naju je prejšnjo nedeljo user posted image  zelo prestrašil. Celo popoldne ni brcal nič in to sem zvečer povedala bodočemu očku. Itak je bila cela panika. Čutila sva ga kje leži in sva ga malo rukala (ponavadi takoj spodmakne roko ali nogo ali kar koli že je tam na kar pritisneva), pa na levi bok sem se uležala (tega ne mara in začne full noret) takrat pa ni bilo nobene reakcije. Tako da sva bila res panična.
Naslednji dan mi ga je prinesel domov. Res da čutiš kako se premika, ampak to še poslušat, pa poslušat kako se mu kolca, pa je čisto drugače.
Pa bodoče babice in dediji so tudi čist blaženi.

Drugače pa pride prav tudi za poslušanje odraslega srca, pa za poslušanje pljuč pri asmatikih pa še za kaj.

(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 23
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?