|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Nosečniška oblačila
28.5.2007 14:59:55   
petra10
Mene pa zanima, če mogoče kakšna ve kje je večja izbira nosečniških oblačil ali v H&M v Celovcu ali v Gradcu. Sem bila v soboto v Celju in nimajo prav veliko izbire.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Nosečniška oblačila
28.5.2007 18:51:14   
mala pikica
V Mariboru imajo nekaj večjo izbiro kot v Celju. Pa preden greš v Avstrijo lahko mimogrede tam pogledaš.

(odgovor članu petra10)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Nosečniška oblačila
28.5.2007 20:58:54   
*bubi*
Če greš v Seiesberg, je v C&A večja izbira kot v H&M.

(odgovor članu petra10)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Nosečniška oblačila
29.5.2007 14:31:39   
2ursae
v graškem H&M sem bila v petek, je bolj tko-tko. Sem kar nekaj dobila, sam ni ravno najceneje, pa tud želje sem imela mal drugačne. Imajo kar nekaj artiklov - 50%, sem celo dobila dve majčki moje številke (38, ta najbolj hitro gre). Pred dvema letoma sem tud tam kupovala, sem bila blazno navdušena, pa tud se mi zdi, da so več imeli. Tko da, nekaj sem dobila, pa sem vzela bolj zato, ker sem rabila, pa je vseeno ceneje kot pri nas (s tem mislim trgovine v Lj, v celjskem H&M še nisem bila). Saj ne, da tisto, kar sem vzela ni lepo, sam pričakovala sem mal več. Sem pa na ženskem oddelku dobila še eno ful luštno tuniko, ki mi bo tud prav. A ni fajn, k je zdaj taka moda user posted image

_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"


(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?